2014-ju sausinukai ir vasarinukai

13. May, 06:26

Ar yra mamyciu kurios susilauks stebukliuku 2014 sausi ir vasari?

04. Apr 2014, 17:47

As nezinau kiek numeciau iskart.kai pastojau buvo 79kg, isvaziavau gimdyt 80kg.o po dveju sav buvo 71 kg 😀 siaip daug sveriu nes pries pastojima geriau kt o po to vaistus hormonus

04. Apr 2014, 17:43

Oi mano apetitas zveriskas ☹

04. Apr 2014, 16:30

kadangi daug priaugau tai daug numest. bet as noriu su virsum numest. o nukrito jau 14kg.. apetio lyg ner belekokio bet dar noris valgyt😀) . tik negerai , lad leliu turint nesigauna reguleriai . o ir rimta dieta turint. reik gerai isimiegot tas irgi neimanoma😃

04. Apr 2014, 15:16

Sveikos, kaip su kilogramais, ar tirpsta? Kiek palikot ligoninej? Ar apetitas didelis? 😀Man kazkaip po gimdymo visai nesinorejo valgyti, tai iki siol ir negryzo tas noras apsiryti ir valgyti viska is eiles 😀

04. Apr 2014, 12:44

Inga, reik tiketis kad susitvarkys viskas ir turesi dar viena stebukliuka.. 😀
Oj man ant dietos irgi reikia.. ne del maitinimo bet del saves :O jaun baisu i veidrodi pazet 😃

04. Apr 2014, 11:29

as tai nors nemaitinu bet jau antra diena po gimdymo ant dietos.

04. Apr 2014, 11:26 dolyteja

man irgi 25m bet as noriu suspet iki 30. bet kazi. o per savo motinystes atostogas nespesiu nes tik 6men ju turiu.pora men tik liko

04. Apr 2014, 10:25

O del valgymo tai tikrai geriausia valgyt viska tik nepersivalgyti 😀

04. Apr 2014, 10:25

Per nestumus mano kraujyje dauginasi lazkokios blogos lasteles kurios zudo gerasias lasteles.tad per tuos 5metus reik panaikinti tas blogas lasteles.bet jos labai sunkiai naikinasi.bande hormonais nepavyko ☹

04. Apr 2014, 10:23 dolyteja

Man 27metai ir susilaukiau dar vieno berniuko.tarp ju 3metai ir lygiai 1menuo 😀 dar vieno noriu bet ji planuosim ne anksciau kaip po 5metu mat gydytoja man uzdraude.per pirma nestuma mano kraujas suprastejo, o kadangi vaikuciai pirma sav turi mamos krauja tai atsydurem renimacijoj kur mus stebejo.per si nestuma kraujas dar labiau suprastejo kad velgi buvom po gimdymo renimacijoj bet ne tik stebejo bet ir state lasines.isbuvom 10dienu kol susitvarke mazylio kraujukas vaistu pagalba.gydytoja sake jai vel laukciausi labai dideli procentai kad ivyktu persileidimas arba apsigimimas.o jai per stebukla pavyktu isnesioti tai tiesiai is gimdyklos vaikuti perkeltu I renimacija kur pajungtu givybes palaikymo aparatura,vaistus... man per sunku butu tad turiu 5metus isvalyti atsviezinti ir kitaip sutvarkyti/atstatyti savo krauja.

04. Apr 2014, 09:32

As irgi jau galvoju apie kita vaikeli 😀) tuo paciu isejimu is darbo butu gerai.. ir skirtumas tarp vaiku nedidelis butu..
dabar man tuoj bus 25 ir turiu mergyte.. tai kokiu 26-27 noreciau susilaukt sunaus.. o po koki 10 metu ~34-35 susilaukti vel sunaus ir kokiu 36-37 vel dukrytes 😃 Va kokie dideli mano norai 😀)) tik kaip lyti sureguliuot 😀) pirmo dabar irgi norejau berniuko, o po to mergytes, bet Dievas taip dave netiketai ir neplanuotai pastoti, tai laibai dziaugiuosi savo angeliuku 😇

04. Apr 2014, 09:25

Sveikos, buvau truputi dingus.. persikraustem, tai tik vakar interneta isivedem 😀 pagaliau savi, o nebenuomojami, namai 😀))
As ir pati maitinu tai valgau viska. nors ale daktare sake vengti tiek virtu tiek zaliu darzoviu ir vaisiu, bet kiek skaiciau apie zindancios motinos mityba, tai darzoves, nesvarbu ar virtos ar zalios, bet yra beveik pagrindas, nes ten daugiausia vitaminu. Ir dar skaiciau kelis naujesnius straipsnius, kad zindanti motina turetu saves nevarzyti ir valgyti viska, aisku, su saiku 😀

02. Apr 2014, 00:34

tik du menesiai praejo ,o as jau apie antra leliu dazniau galvot pradejau. exx reikia paaugint sita maziuka leist jam pasidziaugt visu demesiu ,o tada galvot .
del antro sutarem ,kad bus po 2-3m . o as tryju vaikuciu noriu. ziuresim kaip Dievas duos😉

01. Apr 2014, 11:57

kazkaip nekaip mano bernas.miegojo sendien..neramus buvo.😀

01. Apr 2014, 10:12

Taip ir reikia

01. Apr 2014, 00:08

kol maitinau as irgi viska valgiai. ir kiek zinaunkas maitino viska valge. kad vaikas priprastu prie visko

31. Mar 2014, 20:03 juodasmilga

Valgau visiskai viska.neriboju.valgau ir astriai ir saldziai... kitos vien kosem gyvena ir po truputi pradeda valgyt po viena papildoma produkta.as taip nedarau.man po gimdymo gydytoja sake valgyt viska galiu tik nepersivalgyti.tai ir citrusus valgau ir sokolada... as tik zynau kad maziuka beria nuo rukytos desros.tai jos nevalgau.

31. Mar 2014, 19:58

Jus, kurios maitinat pacios, ar labai maista prisiziurit, ar daug produktu nevalgot? 😀

31. Mar 2014, 19:56 Ingaa

gerai ,kad yra . cia airijoi tai ubaginas visosia srytse. lietuva rodos zemiau pagal pragyvenimo lygi. bet visko yra. o cia iki dabar sostinei su vezimais vazineja.

31. Mar 2014, 19:56

Mes turim kmynu lasiuku ir espumisan, dar turim vysniu pagalvele. Retai ka naudojam, nes dazniausiai palaikius ant pilvuko, pamynus dviratuka issipurpsi ir praeina. Dar kartais duodam kmynu arbateles pagurksnoti. Maitinu pati 😀 Lelius kai gime, nebuvo burbuliukas, jis toks stambokas, bet ne storas, dabar jau rinkutes pradeda atsiradineti ant rankyciu ir kojyciu, zandai pasitaise 😃 Sunku su maistu man, taip pasiilgau astriu skoniu, raugintu kopustu, giros... Nescia budama galvojau, kai pagimdysiu atsiimsiu viska ko negaliu, o dabar galvoju, kad tik maitinti baigus 😃

31. Mar 2014, 18:39

Mums irgi nera (ir nebuvo) diegliuku.as ligoninej gavau lankstynuka apie colinox, bet nepirkau

31. Mar 2014, 13:38 Ingaa

cia airijoi nera ☹ bet mum ju nereik jau. nes jie ir virskinima geri a. vei jai viduriai sukieteja padeda. o mum diegliuku nera. ir formule atitaikiau😀))

31. Mar 2014, 13:23 juodasmilga

Oho koks burbuliukas turetu buti 😀 pati maityni?

31. Mar 2014, 13:22 harpija1

Colinox ir belgijoj yra

31. Mar 2014, 13:18

beja kai buvom pas gp sestadieni. mus pasvere i pamatavo. tai 2ju menesiu musu ugis 60cm. svoria 5,430kg

31. Mar 2014, 13:13 juodasmilga

man padejo nuo putino tommy tippe buteliukai. bet jai pati maiti i tai nepades. 😃 o be to dar masazuodavau , manksta darydavau . ir pries kiekviena maitinima ant pilvo guldziau .tai ir baiges per dvi savaites tos bedos . bei aisku yra lasiukai. jai lietuvoi esi tai colinox superiniai. kuriu cia gaut negaliu. o espu izan nelabai padeda ir ju reik daug ir per kekviena maitinima. o colinox uztenka ryte ir vakare.

31. Mar 2014, 13:03

Sveikos mamytes, kuri laika buvau prisijungusi prie jusu, bet veliau kompiuteri palikau nuosaly ir tiesiog dziaugiausi nestumu 😀 mes is vasarinuku patapom koviukais. Sunelis gime kovo 5 diena, 4,405 kg, 54 cm. Dziaugiuosi uz jus, kad jums leidzia tiek pailseti 😀 Mes nakti keliames 3-4 kartus, bet mes dar mazuciai, todel tikiuosi, kad paauge ismiegosime ilgiau 😀 augame stiprus, apetitu nesiskundziam, megaujames lauke saulyte, kartais pakariaujame su pilvuko putimu 😀

31. Mar 2014, 13:02

na vaikai skirtingi😀 na as jau dabar matau pasikeitimus. sakau viena kart bakti valgo. o valgydavo du. . bet jai kai atsibunda ryte kokia 6 7 . nebenori miego. bet sendien pasiemiau i lova nes pati miego norejau ir nuluzo.

31. Mar 2014, 12:38

Pirmasis vaikas tik beveik 2-ju metu pradejo ismiegoti visa nakty

31. Mar 2014, 12:25

oj oraa pagaliau pas mus superinis!😀)

1 2 3 4 5 6 7 ... 73