2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

27. Apr 2015, 16:11 zivile g.-b.

Nu ir kaip besilaikot? Kaip mazoji ar neapsirgo kartu su broliu?

23. Apr 2015, 08:34

Labas, sveikateles Ievutei ir mamytei 😀 🌷 Vakarn oras buvo nerealus, o snd jau nuo ryta vejas uzia, nors ir sauleta. Gal nebus labai salta 😀 Vakar buvo MANO diena 😀 Vyras liko namie su mazyliu, o as lekiau i kirpykla pasigrazint, paskui su drauge varem pasikavint, po parduotuves. Grizau ir ciut kojas vilkau. Bet buvo mamyciu su vaikiukais susibegimas, o as dickiui buvau pazadejus, kad vaziuosim, tai teko pazada teset. Nusiveziau ir Pauliu, kad susipazintu su sia bendruomene, su kuria jau 4 metai, kas menesi ar du susibegam i kokia picerija ar kokioj zaidimu aikstelej. Mamos pliurpia, o vaikai "eina galvom" 😃

20. Apr 2015, 14:53 Austeja -Ugnius

Taip ir darau, bet vistiek baisu. Baisu, kai vaikai serga.

20. Apr 2015, 11:47

Sveiki , su kauke dazniau bukit nebuciuokit, vedinti patalpas daznai ir daug maitinkit daugiau tai nzn as bent jau kaip apsaugot 😀

20. Apr 2015, 11:07

Labas, man atrodo ir mano mazajai dygsta dantys, bet jau senokai ir dantenos pabalusios, ir seilejasi, ir i burna viska kisa.
o del pieno ir as kartais galvoju, kad jo mazai, bet vaikas ramus, svoris auga normaliai, tai gal ir to pienuko uztenka, jei atrodo kad neprivalge visad pasiulau ir antra kruti.
Mes su dicke apsirgom abi, matyt virusa pasigavom, skauda gerkles, kostim, sloguojam. Kaip man mazaja apsaugot? bijau, kad ir ji nsusirgtu...

18. Apr 2015, 10:32 zivile g.-b.

Nu kazin ar sumazejo pienuko, kai maitini 12 kartu per para 😀 Zinok jei vaikas zirzia tai nebutinai jis nori valgyt, kartais nori tik artumo su mama ir krutis yra daugiau nusiraminimui nei valgymui. O mums is karto atrodo jog truksta pienelio.
Gal dantukai kalasi? Musu dantenos pabalusios, tai jau gera menesi irzlokas yra ir beveik nuo papulio per diena nenulipa, isskyrus vakare, kai chebra grizta, tada baigias zyzimai visi 😀
Kai pradesi primaitint kosem, apmazes tu maitinimu, pamatysi 😀

18. Apr 2015, 08:54

Pas mane taip pat sumazeja ryskiai pienuko nakti net dariau misinuka ir rezultatas valge su vyru nustebom nes siaip neikisdavom jokio buteliuko suvalge 60 ml.ir pats uzmigo buvo stebuklas nes be papulio niekaip nwapseidavo .😀

17. Apr 2015, 20:20

Iki 1 metu manau .kaip skaiciuot sekes ?😀

17. Apr 2015, 14:22 miglesmigle

Tik dabar pamačiau, kad asmeninės žinutės parašyti negalima ;/ Tad paprašysiu sutinkančių man padėti komentaruose parašyti savo el.pašto adresą, kur galėsiu atsiųsti anketą 😀 Arba susiraskite mane Facebooke - Miglė Smailytė

17. Apr 2015, 14:19

Sveikos, Mielos Mamytės ;]
(labai tikiuosi, jog nesupyksite, jei paprašysiu pagalbos)
Savo psichologijos bakalauro darbą paskyriau būtent Mamyčių temai 😀
Pagrindinė mano idėja yra, kad gimdymas yra labai didelis ir stiprus įvykis moters gyvenime ir kad mamytės turėtų būti kuo geriau informuotos, aprūpintos ir prižiūrėtos. 😀 Turėtų būti rūpinamasi ne tik sveikata, o ir emocine moters būkle! Nes gimdymo metu patiriamos emocijos ir jausmai turi tikrai didelę įtaką mamyčių būsenai po gimdymo. Tad noriu pamėginti moksliškai pasižiūrėti į šią temą ir atlikti tyrimą 😀
Tad...
JEIGU JŪSŲ GIMDYMAS BUVO NATŪRALUS (be nuskausminamųjų, be cezario pjūvio) IR JŪSŲ VAIKELIUI DABAR YRA 0-1 m. (dėl to ir rašau būtent Jums į šią forumo temą 😀 ) IR SUTIKTUMĖTE UŽPILDYTI MANO ANKETĄ - PARAŠYKIT MAN ASMENINĘ ŽINUTĘ AR PASISAKYKITE KOMENTARUOSE - ATSIŲSIU IR LABAI LABAI PADĖKOSIU ;]]
P.S. renkuosi mamytes kurių gimdymas pasižymėjo minėtais bruožais tik dėl moksliškų niuansų (reikia vienos grupės; kitaip gimdžiusių moterų prisiminimai gali būti kitokie, kitaip vertinamas skausmo patyrimas ir panašūs aspektai, kuriuos noriu suvaldyti iš anksto pasirinkdama tiriamasias) 😀
Ačiū Jums ir gražios dienos! 🌷

17. Apr 2015, 07:50 astonja

Tai panasiai ir jusiskia nedaug skirtumas 😉

17. Apr 2015, 07:49

Na jau kas pusvalandi tai tikrai gal nepasisotina maziuke...mes daznai valgom bet svoris tai gerai priauga , as tai duodu ,jau raga
uja darzoves, bet lb retai kelis syk tedariau kazkaip kai nera butinybes tai nesizaidziu 😀

16. Apr 2015, 19:50

O po kiek vartojat vit.D ? O ir kai maitinate leliukai susyla jusu? Nes mano buna kartais net labai.

16. Apr 2015, 18:19

Zivile perskaiciau tavo bloga ir per nugara siurpai nuejo, man pries Kaledas buvo atsiradusiu guzu, kojos linko ir drebejo is skausmo, o jau vaiko maitinimas kosmariskas buvo, verkiau, irgi sakiau kad viskas baigu maitinti, bet baigesi skausmas ir toliau maitinau 😃
Va koks Ugnius didelis berniukas, maniskis 5 menesiu tesvere 7.5 kg 😀 Ugis 67.5 cm

16. Apr 2015, 18:03 Austeja -Ugnius

O ir valgo jis pas mane daznai kas valanda buna pusantros, tris valandas tik viena kart dienoj islaukia kada miega pietu miego 😃 nepaleidzia niekur mamos nei buteliuko nei soskes neima , dar ir pas mociute nenori but tik tete prisileidzia.tai jau mamiciuku vadina mano pipira 😀

16. Apr 2015, 17:56 zivile g.-b.

Na neuzilgo kosytes pradesit skanaut ir nepamatysit , kaip uzaugs svoris 😀 o be to juk mergyte tai ir smulkesne 😀

16. Apr 2015, 14:28

Sveikos , treskejo ir manajam kauliukai , bet praejo .mum db jau 4 men.ir beveik dvi savaites 😀 sveriam 7kg.870 😀 ir 69 cm .si menesi i ugi pasistiebem 5,5 cm .per pacias velykas gavom dovanu net 2 dantukus , tik va baisiai kamuojasi rekia irzlus laukiu nedulaukiu kada baigs dygt. Noretus dazniau parasyt bet va visa laika vaikai pasiima 😀 o db dar ir darzai prasides 😀stai mes 😀

16. Apr 2015, 11:36

Labas, mano vyresnelei traskejo vienas petukas, nepamenu kokio amziaus tiksliai buvo, bet dar nediduke 4 - 5 men. panasiai. Sako gali buti vienas is rachito pozymiu, bet mums jo nenustate, taip savaime viskas ir praejo. Gal taip kartais buna, kad ir leliukam sanariai patraska 😀

16. Apr 2015, 09:22

Labas 😀 Kaip augat Zivile? Nezinau del kauliuku traskejimo, man paciai ties kelenais traska 😀

14. Apr 2015, 11:35

Del atpylinejimo menesiu anksciau pradejom. Kazkaip su liezuvukiu problemos neturejom, tikriausiai jau subrendo tam maistui. Va dicki 4 menesiu pradejom primaitint tai menesi laiko vargom kol ismoko normaliai valgyt.
Su tuo kisimu i burna viska tai baisu. Pastoviai kojines numautos ir sukistos i burna arba seilinukai visi kiaurai permirke. O i lauka kai iseinam, tai pirstines kisa i burna, griztam ledinem rankom.

14. Apr 2015, 11:16

O jau ragauja, o jau turit 6 men ar siaip anksciau pradejot? Bet smagu kai nereikia vargt ir vaikas su noru valgo, as su Ievute su kosem vargau, atsimenu ilgai isstuminedavo su liezuviu kose ir kukuok jei nori 😀
Nu kai kramto tai ne kas, atsimenu kai jau su isdygusiais dantukais ikasdavo, tai ir apsiverkt is skausmo gali.
Man atrodo ir mano mazajai dygsta dantys, seilejasi, pirstus i burna kai susikisa, tai iki ziaugciojimo ir siaip viska ka suciumpa, tiesiai i burna. Siryt Ievute pries eidama i darzeli atsisedo prie Martutes pakalbint, o Marta uz sijono Ievai suciupo ir i burna 😃

14. Apr 2015, 10:56

Labas 😀 Nu neblogai augam, pradejo Paulius raugaut koses, oj kaip pyksta kai daugiau neduodu. Bet prisibijau iskart pilnom porcijom ji maitint, bet matau kad jis noretu, nes pykcio nepavyksta net mamos pienuku numalsint 😃
Kavalierius man nukramte spenelius, vaje kaip vel skauda, visai kaip ir pirma menesi. Dantukai kalasis, tai kandziojasi rupuziukas ☹

13. Apr 2015, 10:00

Labas mamos, kaip laikotes? Kaip jusu mazuciai auga? 😀

10. Apr 2015, 10:47

Sveikos, pagaliau pavasaris atejo 😀 🌷
Mano damutes irgi kazkaip gerai atlaiko keliones, nuo mazumes vazinejam, i Telsius daznai vaziuojam, tai matyt jos pripranta 😀 dazniausiai mazoji ismiega visa kelione.
Bijau prisigirt, bet noriu pasidziaugt, kad mazyle vel grizo i savo miego ritma, jau gera savaite vel ismiega visa nakti ir diena taip neblogai miega. Tikiuos neprisisnekejau 😃

07. Apr 2015, 16:23

Aciu 😀 Tikrai smagi ir galiu pasidziaugti, kad Paulius puikiai atlaike ta kelione, nes lipom N kartu is masinos ir vel i masina, siek tiek pazyze, nes jau miego norejo, bet kai pamiegojo, vel megavosi kelione 😀 Vakare lovyte skersas uzmigo, kojas susikeles ant lovytes bortu 😃

07. Apr 2015, 10:53

Valio Pauliukui 🎉 smagi jusu dienele vakar buvo 👍

07. Apr 2015, 08:19

Labas 😀 Mes Velyku pirma diene buvom pas vyro seimyna, nes mano tevus gripas palauze, tai teko vykti pas anyta. O vakar mes vaziavom i Palanga, pasivaiksciojom Basanaviciaus aleja, paietavom ir grizom namo. Vakar Pauliui 5 menesiai suejo

06. Apr 2015, 23:11

Labas, su Velykom mielos mamos ir vaikuciai 🌷 kaip praleidot sventes? Ar daug kiausinuku sukulet? 😉
Mes vel atlekem i Zemaitija pavelykiaut 😀 man geriausia visas sventes praleist namie arba Telsiuose su tevais, su sese.

03. Apr 2015, 08:54

Labas rytas, skanios kavos 😀 Arteja Velykos ir taip nesinori kur nors vaziuoti per jas, o pabuti su seima namie ramiai.

1 2 3 4 5 ... 23