Alimentų mokėjimas

27. May, 09:57

Sveiki,noreciau gauti stai tokia informacija. Vyras turi sunu is pirmos santuokos,kuriam moka 300lt alimentu kas menesi. Dabar jis turi antra zmona ir dukra,taciau seimoje yra vienas dirbantis. Vidutinis menesinis atlyginimas yra 1600lt. Ar kreipusis i teisma butu didele tikimybe sumazinti alimentus sunui is pirmos santuokos?

08. Jun 2012, 12:08

Laba diena.Noreciau pasiklausti tokio klausimo,gyvenom su draugu auginom sunu,bet dabar isskyrem drauigiskai,ar reikalinga mum teismas del elemntu mokejimo.ar tiesiog uztenka notaro patvirtinimo,kad draugiskai mes susitariam suma kokia mokejimo?

03. Jun 2012, 15:10

pasitaike tokia situacija mano drauges vyras paprase atsisakyti elimentu si nesutiko nes jie skirti vaiko islaidoms,tuomet jis kreipesi i teisma del tevystes nugincijimo,ar jai atsisakius atlikti dnr tyrimus teismas gali priversti ar nutrauks elimentu mokejima? ir kaip bus su jau ismoketomis sumomis?nes ji nori kad tevelis dingtu is ju gyvennimo .

03. Jun 2012, 15:10

pasitaike tokia situacija mano drauges vyras paprase atsisakyti elimentu si nesutiko nes jie skirti vaiko islaidoms,tuomet jis kreipesi i teisma del tevystes nugincijimo,ar jai atsisakius atlikti dnr tyrimus teismas gali priversti ar nutrauks elimentu mokejima? ir kaip bus su jau ismoketomis sumomis?nes ji nori kad tevelis dingtu is ju gyvennimo .

30. May 2012, 12:08

Nu man ir atrodo,kad cia tik plepalai buvo.

30. May 2012, 12:03

tikrai neina to padaryti 😀 galima "isivaikinti" vaika tik tuo atveju jei tevas issizada vaiko ir tada kai tevas neirasytas i gimimo liudijima. savavaliskai neina.

30. May 2012, 10:51

tai tas tai faktas,tik idomu ar tikrai eina tai padaryti be tevo sutikimo.

Krisliukas Krisliukas 30. May 2012, 10:41

Agnyte, mano draugei taip buvo..ji turi dukrą iš pirmos santuokos, susituokė antrą kartą, antras vyras norėjo duoti mergaitei savo pavardę, t.y. įsivaikinti mergaitę..bet galiausiai paliko kaip yra... jeigu tavo vyro pirmoji žmona pakeis vaikui pavardę, tuomet nebegaus alimentų iš pirmo vyro 😉

30. May 2012, 10:38

Na nezinau kodel ji nori pakeisti pavarde,gal kersija ar ka..Na bet visvien idomu teisininko nuomone,nes ji teige,kad advokatas sake,jog galima ir be tevo sutikimo tai padaryti.

30. May 2012, 10:14

o kam keisti vaikui pavarde? mano tevai issiskyre, as turiu tetuko pavarde,mama turi vaiku nuo kito vyro ir nematau nieko blogo kad as turiu tetuko pavarde,kaip tik dziaugiuosi,kad mama neistryne mano tikrosios seimos. nes tetis man yra tetis ir dziaugiuos turedama jo pavarde,nors ir nebendraujam

29. May 2012, 23:36

turi atsisakyti teisiu vistiek

29. May 2012, 18:16

Na o jei tarkim moteris isteka uz kito ir nori vaikui duoti naujo vyro pavarde,visvien turi tikrasis tevas sutikti taip?

29. May 2012, 17:29

pavardes tai tikrai neina pakeist , tevas turi issizadet vaiko.

29. May 2012, 16:33

Ir dar norejau paklausti ar eina pakeisti vaikui pavarde be tevo sutikimo? Cia tokiu atveju jei tevai issiskyre.

29. May 2012, 10:10

O reiktu iskart kreiptis i teisma ar geriau su advokatu?

27. May 2012, 21:57

Sveiki,noreciau gauti stai tokia informacija. Vyras turi sunu is pirmos santuokos,kuriam moka 300lt alimentu kas menesi. Dabar jis turi antra zmona ir dukra,taciau seimoje yra vienas dirbantis. Vidutinis menesinis atlyginimas yra 1600lt. Ar kreipusis i teisma butu didele tikimybe sumazinti alimentus sunui is pirmos santuokos?

1 2