Ar darbdavys buvo teisus,suteikdamas informaciją?

15. Nov, 02:29

Laba diena. Iskilo toks kl ,kuris vercia susimastyti-ar darbdavys buvo teisus,suteikdamas tokia informacija?.O reikalas toks.-Mano vyro buvusi zmona ,buvo atvykus pas ji darbovieten ir prase gaunamu pajamu pazymos(kad kazkokiom -kompensacijom-pasalpom gauti).Darbdavys(t.y administracija suteike visa informacija,isduodama tryju men atlyginimo pazyma.)As suprantu jei prasyciau as-teiseta jo zmona,pagal antra santuoka,o ne pirmoji-kur jau nutraukta santuoka. Taigi ir iskilo kl Ar darbdavys buvo teisus,teikdamas tokia informacija?Ar nebuvo pazeistas mano vyro asmeniskumas? Juk tada gali betkas ateiti ir sakyti -man reik tokio ,ir tokio zmogaus duomenu apie pajamas,ir t.t. Pridursiu-alementus jai-uz du vaikus- kas men perveda per darboviete-t.y kiekviena men yra atskaiciuojama nustatyta sumu. Labai aciu uz atsakyma,nes iskilus tokiai situacijai,susirupinom ,kaip yra istikruju.Negi visi duomenis gali buti tokie atviri,ir prieinami.Net ir buvusei zmonai.Aciu.

15. Nov 2011, 14:29

Laba diena.
Iskilo toks kl ,kuris vercia susimastyti-ar darbdavys buvo teisus,suteikdamas tokia informacija?.O reikalas toks.-Mano vyro buvusi zmona ,buvo atvykus pas ji darbovieten ir prase gaunamu pajamu pazymos(kad kazkokiom -kompensacijom-pasalpom gauti).Darbdavys(t.y administracija suteike visa informacija,isduodama tryju men atlyginimo pazyma.)As suprantu jei prasyciau as-teiseta jo zmona,pagal antra santuoka,o ne pirmoji-kur jau nutraukta santuoka.
Taigi ir iskilo kl Ar darbdavys buvo teisus,teikdamas tokia informacija?Ar nebuvo pazeistas mano vyro asmeniskumas?
Juk tada gali betkas ateiti ir sakyti -man reik tokio ,ir tokio zmogaus duomenu apie pajamas,ir t.t.
Pridursiu-alementus jai-uz du vaikus- kas men perveda per darboviete-t.y kiekviena men yra atskaiciuojama nustatyta sumu.
Labai aciu uz atsakyma,nes iskilus tokiai situacijai,susirupinom ,kaip yra istikruju.Negi visi duomenis gali buti tokie atviri,ir prieinami.Net ir buvusei zmonai.Aciu.

1 2