Ar kompleksuojate dėl "vienišos mamos statuso"?

29. Jan, 12:38

..man kartais nesmagu,kai pabreziama kad as vienisa mama...nors nekompleksuoju....bet ir nera visiskai dzin :D kaip jus jauciates ir pan? :) idomu butu ta tema padiskutuot :) pagal statistika musu daugeja...kaip manot kas del to kaltas..ar kaltinat vaikuciu tevus,kad ne kartu augina lelius? :)

03. Apr 2010, 09:12

kad dabar jau nebekreipiu demesio, nes tik senos bobutes sako kad merga su vaiku, o siaip tai visi supranta kad ne viena tokia ir ne specialiai pasidariau vaika kad nebuciau vienisa 😀

30. Mar 2010, 23:21

ne i galva tokia mintis nesauna😀.

28. Mar 2010, 13:07

zaviuosi jumis mamytes.nors pati turiu seima,bet jumis tikrai zaviuosi.kiek reikia kantrybes ir jegu auginti vienai,kol mazi dar nieko,bet paauglystej gali tiek izeisti ir visa tai istversite.o as esu isitikinusi,kad esat daug stipresnes uz mus,kurios turim vyrus.saunuoles!ir nekompleksuokit.

27. Mar 2010, 21:49

jokio komplekso neturejau ir neturiu,va uzsiauginau pupa didele 4 metu jau mano grazuole.siaip daugiau palaikymo buvo....

27. Mar 2010, 17:55

va butent kartais reikia tu padrasinamu zodeliu. bet istikruju kai pagalvoji mumis reikia didziuotis 😉

27. Mar 2010, 11:21

Labutis, manau kad jums, mamytes reikia ne kompleksuoti, o didziuotis!!!As pagal save zinau, kai pastojau, taip reikia to palaikymo, svelnumo, dviese juk viska lengviau daryti, kai vyras palaiko.O jums viska vienoms daryti-manau jus stiprios asmenybes ir vaikuciai isaugs stiprus😀O teveliai poto gailesis ka prarado.Apskritai, vaikelis visada yra tik moters reikalas, vyras gali sau gyventi laisvai, kaip niekur nieko, o mes, mamos, niekada nepaliksim savo vaikuciu.Taip kad vienisos mamytes laikykites, as jumis didziuojuosi!!!☹

27. Mar 2010, 11:02

labukas. na kaip sako kad vaikui tecio reikia, zinoma kad reikia, bet jei su teciu nieko nedaro mama tik nuolat pykstasi ar pan tai uzauges vaikutis aciu nepasakys kad issaugojai teti jam salia. musu tevelis mus pries menesi, tuo metu buvau 2 men nescia. jei jis pabego jau taip anksti tai kokios pagalbos galima tiketis is jo veliau? aciu nereikia, viena uzsiauginsiu, nes artimieji ir draugai laukia MANO leliuko kogero labiau nei tetis.

26. Feb 2010, 15:23

niekada nekompleksavau.😀tai mano turtas.

26. Feb 2010, 14:52

mano manimu geriau vienai auginti ir iroditi visam pasauliui kad nebijai viena augintis...ir isvis jai nera gero vyro nereikia jokio...ir vaikeliui ramiau augt jai nemato namie pykciu...ir nera ko cia kompleksuoti...

26. Feb 2010, 14:51

mano manimu geriau vienai auginti ir iroditi visam pasauliui kad nebijai viena augintis...ir isvis jai nera gero vyro nereikia jokio...ir vaikeliui ramiau augt jai nemato namie pykciu...

10. Feb 2010, 15:30

Na mums be tecio geriau o beje tetis ateina pas vaikuti kartais tai jis vistiek ji mato

03. Feb 2010, 12:24

O mano vyras kaip tik lb myli mergytes musu, galiu pasakyt kad jis tkrj nuostabus tetis. visi daro klaidu, reik tik sugebet atleisti ir moket klausyt savo sirdies, nes vaikam tevo tkrj lb reikia😀

03. Feb 2010, 10:29

Tai manau jau geriau buti vienisai, nei su debilu gyventi, manau vaikui tikrai geriau nebutu

03. Feb 2010, 10:23

Manyciau kad buti vienai yra ne kompleksas o yrodymas koks esi stiprus zmogus.Stai mes su vyru per nestuma buvom issiskyre, gimus dukrytem dar taip pat ilgai nebuvom kartu o dabar mes vel kartu, nezinau kas tiem vyram uzplaukia bet manau meile nugali visus sunkumus ir kliutis. taigi mielosios mamytes jai esat vienisos tai nereiskia kad visa gyvenima busit tokios, visus aplanko meile tik reikia laukti ir tiketi😉

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 14:19

Kompleksuot niekada nekompleksavau.. bet visada susimastydavau apie vaiko tėčio pasakytus žodžius: "Kas žiūrės į mergą su vaiku?" Bet jo žodžiai neišsipildė, kad ir kaip jis to būtų norėjęs.. Sutikau nuostabų žmogų kuris pirmąją dukrą myli taip pat kaip ir bendrą mūsų vaikiuką (happy)

01. Feb 2010, 13:19

mamytems sekmes ir kantrybes,jums uz tai kazkada bus atlyginta su kaupu ir tikrai tikiu,kad atsiras tas tikras tetukas kuris sugebes rupintis jumis ir jusu atzalelemis😀

01. Feb 2010, 11:15

gerai pasakyta 😃

01. Feb 2010, 11:14

nera ko gedytis jei tevelis yra kvailelis

31. Jan 2010, 00:12

as nekompleksuoju, kaip tik labai gerai, jai vyras buvo kiaule... 😀

30. Jan 2010, 20:48

mes turim tetuka ir labai puiku, bet del jo darbo matom ji labai retai... kartais kai pykina ar buna bloga, liudna pykstu ant jo, galvoju gal vienai butu geriau, zinociau kad tik savim galiu pasitiketi. bet kai jis grizta namo tampu pati laimingiausia.
o vienisom mamos net siek tiek pavydziu, jos stiprios, daug stipresnes uz tas , kurios turi vyriska uznugari...
linkiu jums surasti savo gyvenimo vyrus, nes mes turim teise bent kazkiek pabuti silpnos, mylimos ir lepinamos. juk mes MOTERYS!

29. Jan 2010, 18:15

nekompleksuoju,bet siek tiek liudna kad vaikas tevo nemato...

29. Jan 2010, 18:15

jezus mamytes as uz jus ir su jumis 😀 visada gerbiau ir gerbsiu vienisas mamytes 😀 nes jus isties stiprios 😀 linkiu kad jum gyvenime ivyktu tai, ks graziausio gyvenime gali ivykti 😀 😘

29. Jan 2010, 18:14

jezus mamytes as uz jus ir su jumis 😀 visada gerbiau ir gerbsiu vienisas mamytes 😀 nes jus isties stiprios 😀 linkiu kad jum gyvenime ivyktu tai, ks graziausio gyvenime gali ivykti 😀 😘

29. Jan 2010, 18:08

Na ir šaunuolės tos, kurios nekompleksuoja. Juk jūs gyvenate savo gyvenimą, o ką kiti pasakys, tai visai nesvarbu. Be, to, nemanau, kad kas ką blogo turėtų sakyti. Juk jūs auginate žmogučius....Sekmės visoms ir stiprybės.

29. Jan 2010, 15:41

nekompleksuoju nei kiek 😀 kaip tik dziaugiuosi ir noriu visiem irodyt kad vienisa bet stipri 😀

29. Jan 2010, 13:27

ute...o taip...tikra tiesa...nes tokiu seimu ko gero dar daugiau nei vienisu mamu 😀

29. Jan 2010, 12:55

Ute pritariu tau,..

29. Jan 2010, 12:52

Gal čia ir ne į temą, tačiau pažiūrėjus į daugelio "Ne vienišų" mamyčių gyvenimą darosi liūdna. Kas iš to, jei turi vyrą(us), kurie ne tik savo, bet ir vaiko pinigėlius prageria, pralošia ar dar kitaip išleidžia. Grįžę terorizuoja visąšeimą, neretai ir kumsčius į darbą paleidžia. Kaip jaustis vaikams, kurie bijodami laukia sugrįžtančio tėčio. Ir kas liųdniausia, jais nusikratyti yra be galo sunku. Gal iš šalies atrodo nesąmonė, kas gi čia gali būti sunkaus, išsiskyrei ir viskas. Bet...dėja dėja. Tokie taip lengvai nepaleidžia.
Ir tuomet, patikėkit, jog iš daugelio lūpų esu girdėjusi, kaip jos norėtų būti vienišos, su savo gyvenimu daryti tai ką nori, vaikučius auginti be baimės ir smurto.

29. Jan 2010, 12:45

Kompleksuot nekompleksuoju,manau dauguma mamyciu nekompleksuoja,taciau daug atweju gyvenime buna,kad nesmagu pasidaro,kad esi vienisa...
O apie kaltinima,nera ko kaltint,juk pacios kuriame gyvenima,kaip sakoma,kaip pasiklosi taip issimiegosi,taciau,tas pasiklojimas seimos,ne nuo tawes wieno priklauso, zinoma skaudu,kad taip gawos,kad wiena auginu,bet niekam nuo to geriau nebus,kad kaltinsi vaiko teva,ar save ar dar ka nors...

29. Jan 2010, 12:38

..man kartais nesmagu,kai pabreziama kad as vienisa mama...nors nekompleksuoju....bet ir nera visiskai dzin 😃 kaip jus jauciates ir pan? 😀 idomu butu ta tema padiskutuot 😀
pagal statistika musu daugeja...kaip manot kas del to kaltas..ar kaltinat vaikuciu tevus,kad ne kartu augina lelius? 😀

1 ... 20 21 22 23