Atpratinimas nuo sauskelnių

04. Aug, 01:07

man aktuali si tema nes mano mergaite nalabai noriai, o tiksliau visai nenori sedet ant puoduko, kaip bemokintum vistiek be sauskelniu padaro ant zemes nors jau keli men kaip intensyviai sodiname

kristuliuuxx kristuliuuxx 30. Oct 2012, 15:33

Na mum 2 metukai i menesiai, su puodu draugaujam sauskelnes uzsidedame kai ejname miegot, bet vat turim problema, kai mazylis namie nesipraso ant puodo , et kai yra tarkim pas mano mama tai sako visada pasako kada nori i toleta, o namie tai mazdaug sedam kad pamatau kad jau atrodo kad nori , bun ir ant grindu prisisioja na visko. Ir kalbam graziai karatais net subariam truputi kad prasytu bet vistiek nepraso

04. Jul 2012, 15:22

Manajam siuo metu 17 men.su puoduku bandem susidraugauti,bet buvo didziausios isterijos.po kiek laiko vel pabandziau,vel asaros.tada nupirkau specialu kudykiams ant tuoleto kad galetu sedeti.ir ka jus manot-patinka.bet kada kada tik pasodinsi visada nors lasiuka isspaus.bet tik va rimtesnio reikaliuko i ji nedaro ☹ sedes sedes ir nepadarys.tik uzdek pampersa ir iskart didziule staigmena bus.o siaip diena kai bunam namie buna be pamperso,tik sekam laika ir reguliariai pasodinu.kartais pastebiu kad nuejes i vonios kambari pats paima ji ir padeda ant tuoleto.tada suprantu kad jau kazko nori tad iskarto pasodynu

27. Nov 2011, 13:07

na as tai pasigirsiu mum tik metukai neseniai suejo dar , bet jau daznai papraso ant puodulio,buna kad pati daznai sugalwojus pasodinu,mazasis labai patenkintas net nenori nuo jo nulipti bet wisada ir padaro.kazkaip nekliutis jam puodukas kaip tik labai noriai ant jo sedasi ir net pats papraso.manyciau kaip tokio amziaus waikiukas tai saunuolis..

27. Nov 2011, 11:56

labas mamytes,manoji tai nebijo puoduko,ir seda labai norei,bet nieko nepadaro,sakio sysiu sysiu,o kaip pasodinu ir viskas nepadaro nieko😀jai tas puodukas,kaippramoga koke😃 tai tikuosi bus laikas kaip padarys i ji 😀o seip dar su pampersais draugaujam😃

23. Nov 2011, 15:38

labukas. ui, ir mano Benukas nedraugauja su puoduku, bandau sodint kaip styga issiriecia ir i asaras, tai as ir neprievartauju vaikucio, nors retkarciais pasodinus, kai jam nuotaika, padaro, zino puoduko paskirti 😀 o siaip dar naudojam pampersiukus, ir puodukas guli sau ramiai vonioje 😀 nezinau, ateis gal laikas ir sunelis geriau supras, kad nereik bijot puoduko 😀

12. Sep 2011, 21:57

Sveikos pas mus ir puodukas ne draugas mum 1.9 zino kad ori sisiu nusimauna pati kelnytes ir daro ant zemes:/ o ant puoduko nesiseda buvo savaite kada padarydavo oi jau maniau valio ismoko sia savaite puodukas piesas, nupirkau ir treniruokli tualeto tai ir ne nesiojasi po kabari lipa ant jo bet kai prie tualeto pastatau bijo na tai ka laukti tik belieka jau nuleidau rankas😀

10. Sep 2011, 23:06

Labas mamytes. As taip pat turejau vargo su vyresniuoju. Dabar jam 2 metai ir 11 men. Sauskelnes padejom i sali pries 3-4 menesius. O iki tol buvo daug bandymu. Budavo, kad noriai sedi,kartais padarydavo , bet uzeidavo ir geriau net nenesk puoduko 😀 Ir vienoje laidoje isgirdau psichologes zodzius, kad vaikus geriausia pratinti sest ant puoduko nuo 1.5 metu iki 3 metu, nes butent tada jie supranta kad jie tustinasi ir kad tai nera malonus jausmas, kai padaro i kelnaites 😀 Tad nusprendziau - kai ateis laikas tai jis ir atsises. Taip ir buvo, viskas pasikeite per viena diena. Sauskelniu "nebeparduodavo", o kai pajuto, kad su kelnaitem laisviau... 😀 Tad mamytes, kantrybes ir tikrai ateis ta diena 😉

10. Sep 2011, 18:28

mum 1.9men bet i puoduka retai kada padaro nors prasos ir sedi ant jo pati atnesa sako sysiu noriu bet kencia ir nedaro tik uzdedu papmersa tada iskart padaro i ji nesuprantu...☹

09. Sep 2011, 23:23

mums 1,8men mes nedraugaujam su puoduku☹ visada galwojau,kad bus lengwiau pripratinti,bet bet lb klidau..tikiuos,kad greitai ateis ta diena kada pati paprasys ant jo😉

09. Sep 2011, 20:45

mano dukrytei 1m5men,ant puodo daro ir pasipraso kada nori "kaku",sisiuka pasipraso jei nebuna labai uzsiemus,nes kai zaidzia pamirsta,seip dazniausiai pati pataikau pasodinti😀 pampersa dedames tik nakciai,arba jei kazkur toliau vaziuojam,i parduotuve einam be pamperso😀

05. Sep 2011, 17:13

na musu dukrytei 1metai ir 2savaites bet puodukas nera musu draugas,Dukryte sako cis ir atnesa puoduka bet kai pasodini pradeda verkti,labai retai kada padaro ta cis.Manau kad pats vaikas turi suprasti,nes jei versim sestis tai nieko gero neiseis.

05. Sep 2011, 16:17

mano suneliui 1m10 men.ir nedaro ant puodelio,budamas 8 men,i puoduka padarydavo ir rimta reikaliuka,ir sisiuka,aiksu man uztaikius :😀 o dabar kuo toliau tuo sunkiau,visikai nenori sedet ant puodelio,uzdedu kelnaites,prisisioja salia puoduko,ir gali begioti su slapiais triusikeliais visa diena,jam vienodai..jau net nebezinau ka daryti..nusprendziau rankas dabar nuleisti,nekisti jam tuo puodelio per prievarta,ateis laikas gal pats jau truputi susipras..nes girdejau gyd kalbancia,kad vaikas ant puodelio galima mokinti nuo 1m6 men iki 3 m.ir nera ko pergyventi,nes kas is to kad vaikus versi anksti sest ant puodelio,o jis net nesupras dar ka cia reikia daryti..

30. Aug 2011, 13:46

jei vaikas isteriskai bijo puodo, tai niekaip nepasodinsi. gali pati ir ant galvos atsistot.
db sunui 1m 5men ir niekaip neseda, bijo.

08. Apr 2011, 18:18

siaip as skaitau normalus vaikas su kantrybes turinciu tevu pagalba iki 2 m turi butinai daryti 😀 man kai jau virs 2m su pampersais baisiai atrodo tie vaikai. manoji tai nuo 1, 2 men pati prasos, bet tai tik mano uzsispirimo deka 😉, nes teko pavargti buvo daug plovimo ir valymo, nes nuimiau pampersus visiskai, tik nakciai dedavau ir po 3 savaiciu rezultatas super, pradejo pati prasytis, nes jau buvo nebemalonu slapiai buti 😀 db mums jau 1m ir 4 men 😀 o siap jau nuo 10 men retkarciais pasodindavau ant puodo...pratinau kad nebijotu ...

08. Apr 2011, 17:53

pinacolada,galiu papriestarauti, kad deja yra keturmeciu su pampersais 😃 mano kaimynes vaikas...baisu...

08. Apr 2011, 11:49

Ateis laikas ir atsises pats😀 mano vaikiukas irgi baidydavosi puoduko, bet viena diena viskas pasikeite, nezinau ar padejo aplinkos pasikeitimas, persikelem i kita buta gyvent, ar vel kas, bet dabar nebera jokiu problemyciu 😀

08. Apr 2011, 11:00

As tai nematau problemos 😀 Vaikui 1,9 m., ant puoduko seda, kai kokia temine knygele apie puoduka sudomini arba siaip nuotaika pasitaiko, tai papraso (nors nedaznai). Padaro ne visada, dazniau i kelnaites (turiu vilties, kad noras buti su jomis pagreitins reikalus). Kadangi lanko darzeli, tai sedasi ant puoduko kai ir kiti sedasi. Bet irgi ne visada padaro. Siaip kai padaro sisiuka ar kakuti, is karto informuoja 😀 Ir grindis atsinesus sepeti isplauna, ir nusiima pedkelnes slapias 😀 Bet dar nei vieno nemaciau keturmecio su pampersais, tai kantriai laukiu. Ir visai nepritariu prievartiniam sodinimui ant puodo. Ypac jei klykia (ka mano mazyle darydavo iki kokiu 1,5m). Ateis laikas ir pati atsisakys pampersu.

03. Apr 2011, 16:02

Labutis.sunu ant puoduko pratinau nuo 7men.,nes gryzom is ligonines "dovanu"gave raudoniuke,tai reikejo antibijotikus gert,o nuo ju isdegino odele,kur buvo pamperis.tai teko laikyt pliku uzpakaliuku ir marliuku,kai nemiegojo.taip pradejau sekt laika,kas kiek sysioja ir pratinomes ant puoduko.nebuvo ne metuku kai jau dienom nereikejo pamperiu,o nuo 1m.3men.isvis ju atsisakem.tiesa,sunus pamate,kad tetukas atsistijes tualete sysioja,gal juokinga,bet nuo tada ant puoduko sysiot nenorejo,turedavau puoduka pridet ir stovedamas i ji pasysiodavo.😀su mazaja kitaip,nuo 9men.pratinames ant puoduko,ir buna,kad jau pabega prie brolio ir jam pasonej pasysioja.bet siaip nuemus pamperi sodinu ir padarom.tada paplojam,parodau,kad padarem,pamyluoju.kai nueina nepadariusi,parodau,kad ciu,nera,todel neplosim.nezinau mamytes ka patart,,nes vaikai skirtingi ir l.sunku atrast budu juos sudomint puoduku.bandykit ivairiai ant puoduko,ant klozeto.mazaja pasodinus ant puoduko duodu koki zaisliuka,dainuoju "du gaidelius" ir darom "saule vire,muse maise ir t.t.

03. Apr 2011, 08:20

sveikutes,pradejau maze sodinti nuo 9men, dabar mums metai ir 1menuo,kartais pati pasipraso,bet sodinu kas 1.5val ir retai kada puodelis palieka tuscias 😀 zinoma buna ir pamperse kakucio,bet jau reciau 😀

02. Apr 2011, 10:10

Labukas..mes irgi turim problemele su puodeliu..merginai mano 2,4 metu,o ant puodelio niekaip.sysiu dar kartais padaro,kartais pati pasipraso,bet nieko nepadaro..bandziau deti triusikelius,bet jokios naudos,vaiksto slapia ir nereguoja i tai..o su kakuciu pastoviai pasislepia kur nors kampe,tada ateina ir sako kad jau padariau..vis aiskinu kad reikia dayti i puodeli,kas ir kaip..matau kad supranta,bet jokiu rezultatu..maniau turi ateiti laikas,kada vaikas supranta,neverst per prievarta,bet dabar galvoju kad tokio amziaus vaikas jau turetu visa tai daryt..gal kas turit dar kokiu minciu kaip ismokyt?

liuks liuks 08. Dec 2010, 16:26

Pratinau prie puoduko pamazu.Pirma karta pasodinau 8menesiu naudos nulis,o as ne uz tu kur uz vaika vos nepadaryciau.Palikom ramybej puoduka.Paskui pradejau dometis apie puoduko reikalus internete ir supratau,kad per prievarta neismokinsi,kol nenori.Nusipirkom triusikeliu vasara mums buvo 1metai 8menesiai.laikiau be pamperso sysiojo visur kur papuole,nors ir aiskinom ir gedinom.dabar mums 2metai3menesia isvaziavom i svecius ir ka galvojat ateina pati ir sako noriu i tualeta pasysiojo,kita karta nepadare nieko.grizom namo vel pati pasiprase ant puoduko.siandien nusieme pamperi sako noriu uzsideti triusikelius.pasakiau jog jie turi likti sausi ir vel pazanga pati atsisedo ant puoduko ir padare sysia.manau nuo vaiko pacio viskas priklauso.

30. Aug 2010, 16:11

Mano mažiui jau 2 metai, ale puodukas yra priešas..niekaip ant jo nesėdi. Bet sysioja į tualetą. Pasiprašo,nors dar nevisada, bet pažanga yra.

30. Aug 2010, 16:06

sveikos. mano dukrytei 1.6 men. kai reikia pasodint ant puodo buna isterija,nenori sest ir gana.... ka daryt? gal pataesit

26. Aug 2010, 11:52

vandenukas suzadina nora sysiot 😉

26. Aug 2010, 11:38

mano, kada pasodindavau ir nedarydavo, paspausdavau vandeni nuleisti tualete, ir begantis vanduo padarydavo savo😀 o mano mama sake, kai as buvau maza, tai i puoduka ipildavo silto vandens ir tada iskart sisiukas pasirodydavo😀

26. Aug 2010, 11:29

pabandyk sodint iskarto po miegelio an puoduko prisiglausk pati prie vaikelio, o jei padarys pagirk, duok saldainy ar seip ka labai megsta ir taip pripras po truputy... na mano daruge taip darydavo tai pasiteisino sitas metodas 😀

25. Aug 2010, 22:51

o mums jau 1metukai ir 3savaites ir niekaip nenorim daryti i puoduka.. jei pasodini pasedi.bet nepadaro,o nubega kur ir ant kilimo pridaro😥 neisivaizduoju kaip pripratint,kad i puoduka darytu :/

25. Aug 2010, 19:19

kantrybes mamytes, jums tikrai pavyks tik reikia pasistengti ir vaikuciai vistiek ismoks sedet an puoduko 😉

25. Aug 2010, 17:08

Jo su slapimo tyrimu ir mums vargas. Vakar sugadinau tris maiselius ir viskas pro sali. Siandien dar penkis nusipirkau, reikes rytoj vel bandyti

25. Aug 2010, 16:45

mums tai pat sunkiai sekasi draugauti su puoduku,o taip butu gerai,ypac dabar ,kaip reikia padaryti slapimo tyrima☹

1 2 3