Atpratinimas nuo sauskelnių

04. Aug, 01:07

man aktuali si tema nes mano mergaite nalabai noriai, o tiksliau visai nenori sedet ant puoduko, kaip bemokintum vistiek be sauskelniu padaro ant zemes nors jau keli men kaip intensyviai sodiname

25. Aug 2010, 14:33

sveikos mamytes, mano suneliui jau puse metu ir pora savaiteliu ir mes mielai jau sedames an puoduko 😀 labai didelis dziaugsmas buvo kai pirma karta pasodinus an puoduko iskarto ir viena ir kita reikaliuka padare 😉

25. Aug 2010, 14:30

aiskutis😀 manoji imli naujiems dalykams,tik man reikia ismokti pamatyti kada 😃

25. Aug 2010, 14:25

vadinasi, turi stebeti ir anksciau sodinti, kol supras, kas vyksta

25. Aug 2010, 14:24

manoji greit padaro, nespeju net pampio nuimti😀

25. Aug 2010, 14:23

sisiuko sodindavau kas pora valandu, o kakucio, matydavosi is vaiko veiduko, nes tada pasidarydavo toks ramus,susikaupes ir matydavau, jog kazka nori daryti.

25. Aug 2010, 14:01

va as nez kaip zinoti kada darys ir kad ji pati suprastu ka ten veikt atsisedus😀

25. Aug 2010, 13:56

mano nuo 8 men sedejo, ir jam patiko daryti. nemokejo prasytis, bet kakucio i sauskelnes nenoredavo daryti, pradedavo zyzti, kad pasodinciau, jam taip geriau buvo ir yra😀

25. Aug 2010, 13:55

manoji noriai sedi, bet kad ten nedaro😀

25. Aug 2010, 13:44

O as nepratinu 😀 Mums irgi 9 men.

25. Aug 2010, 13:23

mums 9 men, jau pratinu😀

25. Aug 2010, 13:22

Sveikutes. Mano mazajai 9 menesiai, dar nevaiksto, tik sedi, ne per anksti mokint ant puoduko sedet? 😀

25. Aug 2010, 13:22

Sveikutes. Mano mazajai 9 menesiai, dar nevaiksto, tik sedi, ne per anksti mokint ant puoduko sedet? 😀

24. Feb 2010, 09:55

Mastau ant puoduko po truputi pradeti sodinti, kai tik ims tvirtai sedeti. Tegul nuo mazumes pripras ant jo pasedeti, gal kada netycia kazka ir padarys, tada pulsiu girti 😃 Mano mama visus mus taip gana anksti pripratino, iki 1-1,5 metuku. Ziuresiu, kaip mums su mazaja seksis 😀 Siaip kai vaikai 3 metu dar su sauskelnemis laksto, tai cia jau ir tevam sauskelnes turbut reiktu uzdet 😀

23. Feb 2010, 23:34

kantrybes mamytem😀

23. Feb 2010, 23:34

sveikos mamytes😀
mano dukra ir su puoduku nedraugavo,tai mes ja ant tualeto sodindavom taip kaip mamyte ,tetukas babyte,buvo vargelio buvo,bet pripratinom dar metuku neturejo,o sauskelniu jau nereikejo.dabar turiu 3 men.leliuka tikiuosi irgi ilgai su sauskelnem nedraugausim😀

23. Feb 2010, 23:02

Mano suneliui 1m ir 11men,ant puodelio sedasi jei kazka duodi,o seip nenoriai sedi,pridaro i kelnes,bet po turputi supranta kad slapia ir sako noriu kaku,bet ant puodo neseda,mama sako kad jis tuoj prades prasyt nes jam jau negera kai kelnes slapios.Tikiuosi sulauksiu tos dieneles..

23. Feb 2010, 11:25

oi mums dar tik 1metai ir 3 savaites, parasiau kazkokia nesamone, atsiprasau😀

23. Feb 2010, 11:22

mums 1,5metu bet su puoduku visai nenori draugauti, zaidzia su juo o kai reikia pasodinti saukia baisiausiai, na per prievarta tikrai nesiruosiu jo pratinti, ateis laikas patas sesis ant puodo.😀

24. Nov 2009, 21:31

mano mazoji is pradziu sesdavo ant puoduko o dabar baime ar kas nenori visai sesti ant puoduko, ir nezinau ka daryti. kaip pripratinti kad prasytusi ant puoduko☹

29. Oct 2009, 19:33

Visi vaikuciai skirtingi ir skirtingai atpranta nuo sauskelniu .Mano maziukui 1m.9 men. Ant puoduko rimtai mokytis pradejom tik prieskokius 3 men. Is pradziu , kadangi buvo silta , paleisdavau lakstyt plikuti , puoduka laikiau kambary, vis paragindavau atsisest sisiuko ar padaryt bezdaliuko (tai maziukui labiausiai patiko 😀)), taip zaidem koki menesiuka , kol maziukas suprato,kad sisiuka reik daryt i puoda , bet dar nesuprato , kad jei yra su kelnytem jas reik nusimaut 😀)). po to , kadangi atsalo , mokemes pries sesdami nusimaut kelnytes . Po to atejo momentas kai maziukas nusinese savo puoda i toleta ir nuo tada tik ten ant puoduko daro . Siuo metu saukelnes dedam tik eidami i lauka (nes saltu oru nebutu kur greitai nusysinti ) , o namie ir JAU 2 naktis sauskelnes nebereikalingos 😀. Zinoma per ta laika ivyko ne viena avarija i kelnytes , bet kuo toliau tuo maziau taip nutinka 😀

25. Oct 2009, 11:38

mano sunui 1,5metai. siuo metu mes bandom atsikratyti pampersu, tad bandom wisus reikaliukus daryt ant puoduko, bet jo nesugaudau.Kai buna su kelnytem ir pampersu musu paprasytas atsiseda pats ant puoduko, bet be kelniu ir pamperso ne pro kur.Ir dabar kai su juo kalbames apie puoduko reikalus jis supranta bet is musu juokiasi ir uzsiima sawo reikalais.atrodo kad tokio amziaus waikas jau turetu daryti sawo reikaliukus reguliarei,ir laika skaiciuojam, bet jis daro tai kas walanda,kas puswalandy ar net ilgiau.ka patartumet daryti?

11. Oct 2009, 12:18

Maniškiui 2,3m , ir dar vis su pampersu ...Viską supranta puikiausiai , bet ant puodo neina ir viskas ... Geriau paprašo uždėti jam pampersą 😃 , nei sėda ant puodo... Bet aš ir neverčiu jo , paaiškinu , kad reikia eiti sisiot ant puoduko ir viskas.. Puodukas stovi visada matomoj vietoj, kartais pasėdi ant jo, bet nieko nepadaro ..Dažniausiai ant jo atsisėda , kai jau kelnės šlapios... Tai aš jam aiškinu, kad reik sėsti ne tada kai jau kelnės šlapios , jis tipi viską suprasdamas linksi, bet vistiek savo daro ...Na vis laukiu, gal pats kada atsisės ant puodulio ir pasisios ....

06. Oct 2009, 18:23

Maniskiui greitai bus 1.6 men, bet su puoduku nedraugaujam, tik parodau is karto sako ne ne ir bega tolyn. Nebezinau ka daryti, lankome darzeli, visi vaikai ant puoduku sedi( is viso su maniskiu 7 vaikai) o mano maziukas ne. Viska isbandziau ir visa diena buvom be pamperso , kad suprastu ka reiskia, kad kelnytes dregnos, bet nepadejo.O svarbiausia jis supranta kad padaro sisiuka ar pakakoja pats parodo i pampersa, kai atlieka reikaliuka, as pradedu aiskinti kad i puoduka daryk, o jis man NE atsako. padekit

27. Sep 2009, 18:05

per prievarta geriau nesodinti, nes paskui bus trauma ir isvis bijos. mes tokios problemos neturejom, lengvai pripratom ir iki siol sedim. tik turiu galvosuki, kaip atpratinti nuo sauskelniu?

27. Sep 2009, 13:00

O DIEVE Kaip jus tuos vargsus vaikus kankinat del tu puoduku...o gedinti ir vos ne prievarta sodinti siaubas kazkoks......nu mamytes nezinau nezinau....gi kaip agonija sako nieko nereik daryt ...ateis laikas ir vaikiuks pats susiprotes...tiesiog viska graziuoju....

05. Sep 2009, 18:36

daryti nieko nereikia, kai ateis laikas vaikas pats atsises ir padarys, svarbiausia laikyti puoduka matomoj vietoj

30. Aug 2009, 23:06

ir mudu vargstam su sita problema. maniskis visai sestis ant puoduko nenori ir baisiausi riksmai , pykcio priepoliai uzeina, o sedam nuo senai.viska isbandem ir gedinti ir nauja puoduka ir zaidimus niekas negelbeja. jau net nzn ka dar ismeginti.

18. Aug 2009, 18:06

metana ta pati situacija kaip ir mano uzdedi triusikiukus tai ziurek jau iesko kitu

12. Aug 2009, 12:32

dukrytei 1m.ir 2menesiai😀 pradejau mokinti nuo 1metuku, is pradziu labai susidomejusi buvo, pataikydavau pasodinti, tai viska padarydavo, bet po keliu savaiciu, prasidejo riksmai, tad trumpam nutraukiau, dabar, jau pati ateina ir pasako, kada padaro i sauskelnes, o veliau parodo kad reikia daryti i puoduka, tad manau, dukryte atejus laikui pati susivoks, versti, neverciu, bet po truputi pratinu, pasakom "gde-pelede", kaip pridaro i pamperi, ji jau truputi supranta...😀

07. Aug 2009, 13:51

Savo vaika pradejau pratinti prie puoduko nuo 1m. Taip pat turim grojanti puoda. Sisioja tik tada, kai vaiksto be pamperso, pats sisiuka ispila ir t.t., o kakot, nekakoja, praso, kad pampersa uzdeciau, pats ji atnesa. Tada pasislepia kur nors ir pakakoja. O kai uzmaunu triusikus, tai i juos ir sisioja, ant puodo neina. Mums 2 metukai.

1 2 3