Balandžio mėn.gimę vaikučiai (II)

26. Oct, 04:23

Labas labas, kadangi mūsų balandukai perkopė savo temelės amžiaus ribą burkimės čia:)

31. Oct 2011, 18:42

labas vakariukas😀 o mes ka tik namucio grizom, uzsukau pasisveikinti ir lekiu daiktu ispakuoti, susitiksim kita diena😉

30. Oct 2011, 14:11

labutis. malonu Jovita 😀 patarimu ir sisip pasnekesiu cia tikrai netruksta. As JURGITA, turiu dukryte AINE-pusantru metuku ir sunu Donata-12m. Gyvename Plungeje. neseniai islydejome mazosios kriksto tevelius ir savo krikstadukra. pilna geru ispudziu "prisigerusi" mazoji uzmigo pokaituko.

30. Oct 2011, 13:52

sveikutes,malonu JOVITAprisijungusi prie musu rato,as INGA dukryteALTEJA mes is klaipedos,is kokio miesto jus?na as tik trumpam pasijungiau paziuret,esame dar isvyke,rytoj tik parsirasim namo,sendien oras grazus,mazoji tik uzmigo dabar nusilaksciusi,na o mes einam kepti saslyku,susitiksim rytoj

30. Oct 2011, 10:48

Sveikos, mielos mamytes 😉 as cia naujoke (siandien prisiregistravau), bet tikiuosi, pritapti prie jusu draugisko rato, linksmai pabendrauti ir pasidalinti patarimais 😀 Esu Jovita, auginu dukryte Auguste, kuriai dabar pusantru metuku, todel kartais laaaaaaaaaaaabai prireikia draugisko patarimo vienu ar kitu klausimu ir galbut jus man padesite juos isspresti... 😀

29. Oct 2011, 15:20

gero savaitgalio mamytes, susitiksim antradieni😀

28. Oct 2011, 15:56

labutis.netrukus eisiu kept obuoliu pyrago, nes sokoladinio syryt baigesi likuciai 😀 mazoji syryt atsikele 10val.,tad vos 3val. nuvariau miegelio. ir kol miega eisiu issikept pyraga. per savaitgali turetume sulaukti Ainutes kriksto teveliu bei as-savo kriksto dukros is Vilniaus. jie atvaziuos i Zemaitija pas savo mociute ir zinoma aplankys seneliu, bociaus ir kt.kapelius. turbut dauguma taip ir praleis dieneles keliaudami ant artimuju kapu, sveciuodamiesi pas giminaicius. stai imesiu saldainiu recepta,kuri galima pasidaryti namie. patikekite, mano visa seimyna juos labai valgo. pasiuliau draugem, tai taip pat labai dekojo, nes labai "patogus", greitas decertas. kaip tik nusipirkau,sezamo, saulegrazu, tai issikepusi pyraga darysiu ir siuos saldainius. bus ir saviems, ir sveciams. Sezaminiai arba saulegraziniai saldainiai: Sezamas, sėklos, 1 stiklinė, Cukrus, 3 šaukštai, Medus, 3 šaukštai. Darom: Kepimo lakštus patepkite riebalais. sėklas kepkite keptuvėje 5-7 min. ant ugnies. Kitoje keptuvėje ant mažos ugnies ištirpinkite medų ir cukrų. kai masė sutirštės suberkite sezamų sėklas, išmaišyti. Masę sukrėskite ant kepimo lakšto, uždėkite antruoju riebalais puse į apačią.iškočiokite 0,6cm paplotį. Tuomet nuimkite viršutini lakštą. Paplotį aštriu peiliu 2,5 cm kvadratėliais. Palikite atvėsti ir sustingti.galima daryti ir su saulėgrąžomis. skanaus 😃 mano sunus medaus nevalgo, bet siuos saldainius kuo skaniausiai. tad grazaus, svetingo, saldaus savaitgalio 😀

28. Oct 2011, 13:29

sveikos😀 ka veikiat? mes ruosiames savaitgaliui, vaziuosim seneliu aplankyti😀 kas jusu planuose? radau idomia svetaine http://www.zemuogiupievele.lt/index.php?route=product/category&path=35_37 labai patinka man vaikam tokie zaislai😀

27. Oct 2011, 22:27

sveikutes. stai ir as cia 😀 Esu vardu RASA, dukryte AUGUSTE 😀 mus yamakos pamokele kainuoja 70lt minesiia ir 20lt stratinis buvo, jau visa menesi islankeme😀 o del knygeles ir cd tai nebutina pirkti. viena mama nusipirko, tai man dave persirasyti, jus ir taip galite ugnesmama padaryti. arba tegu viena perka, pinigelius per puse😀

27. Oct 2011, 18:24

🎉 sveikinam 🌷

27. Oct 2011, 16:25

Labutis saulytes. vis nepribegu, o jei pribegu nebespeju parasyti.as Jurgita, dukryte Aine. malonu Vaida ir Inga 😀 saunuole Alteja, kad jau sedasi ant puoduko. manoji irgi siandien saunuole, parode kad einam ten,tai atsidurem prie tualeto ir sedom ant puoduko. atliko visus reikalus.iseinant i laukeli pasysiojo, tai gryzo sausu pamperiu. jei iprastu einant i laukeli padaryti, tai nebedeciau pamperio. namie mes jau seniai be pamperiu. planuoju kai baigsis paprastieji pamperiai, nebedesiu nakti. paziuresiu kaip seksis. i laukeli dedu kaip triusikelius, tad net po 3 dienas su tuo paciu einam. siandien mums 1m.6 men. 😀 bega laikas... ryte aplanke viena mamyte su dukryte, tai pazaide drauge. paskui gerai pavalge ir nuluzo pokaituko. jau vakar galvojau, kad bus kelios naktys bemieges, bet sianakt gerai miegojo. pries tai ir nakty prasibudinejo, ir ryte isgerusi pienuko nebeuzmigo.

27. Oct 2011, 13:33

tik va tu pamokeliu kaina 75lt menesiui, 20lt startinis mokestis, plius knygute su cd dar gal 50lt, o eiti karta i savaite.. na brangoka, dar pasitarsiu su vyru😀 oi as jau nebeleidziu nuleidinet vandenio, nes eina isvien ir lenda i ta tualeta😃 manoji dar nemiega..kaip nepavargo nesuprantu..as su pora mamyciu kalbejau, dabar negali dar prisijunkti😀

27. Oct 2011, 13:02

del puoduko tai jai visas efektas nesti i toleta ispilti dziunze nusivalyti vandeni nuleisti,o laimes tai pilnos kelnes kaip ir mamai...

27. Oct 2011, 13:01

naALTEJAjau pokaituko daro,o mes su teciu koldunus verdam,neerzinu VAIDAtik pati labai noriu,jo man kiso is pradziu tuos burbulus i burnyte,bet ismoko pagaliau pusti,nes kai eina valgyti irgi pucia kad karsta tipo nebutu ir sako silta,nu idomiai su tom pamokelem muzikos butu ,parasysi kaip toliau seksis,plirpiam mes dviese,kazin kur tos musu mamos pradingusios?

27. Oct 2011, 12:56

sveikos😀 o mes ka tik po muzikos pamokeles, na Ugniukui is pradziu nelabai drasu buvo, aisku pradziai parupo muzikos instrumentai, i tas daineles nelabai demesio kreipe, po to jau isivaziavo, paplojo, padainavo, pasoko..gal dar palankysim, nes kaip ir bandomasis laikotarpis 3menesiai, bus ziemai ka veikt.. tai jei kam idomu galesiu papasakoti daugiau😀 na Inga, vis dar pliurpiam abi😃 nugi Alteja tikra saunuole, mano Ugne ir karta padare, tai kaip pradejau plot, dziaugtis😃 dabar pasedi ir rodo mama dziaukis, sakau, kad nieko nepadarei😃 oi su uzpakaliu as ir vargau, kaip tik viduriukai laisvesni, taip demem baisinem ismeto, tai tik tas tepaliukas padeda..o burbulu nekisa i burna?😀 vis dar erzini su koldunais? dar ir saslykais, zuvim...as ir noriu😛

27. Oct 2011, 10:12

labas rytas,gal kavos?mes pagaliau ismiegojome gera,savaite blaskydavosi ALTEJA atsibudinedavo,sianakt iki pat 9 ismiegojo gerai,vyras isvaziavo karsiu pirkti ryt isvaziuojam savaitgaliui pas seseri,tai ten pasirukysim zuvies ,saslyku issikepsim,vienu zodziu pabaliavosim,ALTEJA jau 2kartus i puoduka pati pasisiojo tai leidziu pliku uzpakaliu palakstyti,sendien jau nebe toks raudonas,bepantenas padejo,na o as geriu kava ir ziuriu kaip mazoji burbulus pucia pati ir gaudo,pietum mum bus koldunaiiiiiiiiii

26. Oct 2011, 19:39

Nieko, prisijunks😀 nekalbadinis gal koks😃 zinok, manoji kai viduriuoja as jai duodu tik grikius ir ryzius, tai keliom dienom buna gerai, rytoj einam pas odontologe ir dar eisim i muzikos pamokele, zesim kaip seksis😀

26. Oct 2011, 18:59

nu va prisidariau du padeklus,rytoj mazajai duosiu,dabar grikiu biski valge,skauda uzpakaliukas viduriuoja 3kartus send skystai dare,eisim maudytis dabar,lauke nesusalom,tik mane nervina maunasi salin pirstines,nes jai reikia lapus rinkti,sakeles nesioti,pietum irgi pleksne kepta valgem su kose bulviu,pradejo ji man skaniai valgyti zuvi,nu vaida pokolkas musu mamytes dar neprisijungia prie musu

26. Oct 2011, 17:43

pas mus siandien kepta zuvis su bulvytem😀

26. Oct 2011, 17:40

nesusalot? siaip tai laai smagu siandien lauke😀 naminiai koldunai man patys skaniausi, galima ir vaikiukam duoti😀

26. Oct 2011, 17:21

sveikutes,na mes ir jau cia persikraustom,laukiam kitu,mes gryzom is misko prisilakste mazoji,eionu daryti koldunu uzsinorejom su vyru

26. Oct 2011, 16:23

Labas labas, kadangi mūsų balandukai perkopė savo temelės amžiaus ribą burkimės čia😀

1 ... 34 35 36 37