Biologinis tėvas vaiko gyvenime

03. Apr, 02:23 pamliv pamliv

Auginu tris vaikucius, ju tetis mu paliko. Noreciau suzinoti jusu nuomone, koki vaidmeni vaiku gyvenime turi vaidint biologinis tevas?

25. Nov 2011, 15:33

na o advokatam tikrai neverta leist pinigeliu.as ir esu tos nuomones geriau jokio nei toks kuriam vaikas kaip zaisliukas arba toks kuriam kiti dalykai svarbus kaip sake eglegabriele.

25. Nov 2011, 15:30

musu tevelis ir rodydavosi tik per sventes kartais net su gimtadieniu vaiko nesveikindavo,kol vaikuciu nesuejo 5 metukai tada vel atsirado ir teisiu pareikalavo i vaika.

25. Nov 2011, 11:58

bobteiliuk matai as ne is tiu merginu kurios griauna savo gyvenima del vyro ar vaiku, mano dukryte tikrai nusipelne geresnio gyvenimo

25. Nov 2011, 11:22

eglegabriele, tai labai dziugu, kad negyveni su juo kaip kitos argumentuoja "gyvenu del vaiku" vaikams geriau nematyti tokio pavyzdzio, nes ir mano tetis toks buvo: draugai, kitos moterys, butelis (ta as suzinojau tik suaugusi). Jis man ir broliui buvo tik "atostoginis" tetukas, pas kuri vaziuodavom atostogu, tai tokios itakos mums ir neturejo, daug blogiau but buve jei mano tevai kartu butu gyvene, bet ir per tas atostogas, taip mus primokydavo, kad mama vis sakydavo jog kitais metais nebeleis musu pas ji.

24. Nov 2011, 22:50

bobteiliukai matai kai teciui rupi draugai alkoholis ir linksmybes tai taip ir isejo tiesiok nesutikau laukti kol jis isilakstys o sendi ne nosies nerodo ir net neskambina pasiteirauti kaip dukra. tiesa pasakius dziaugiuosi nes galiu gyventi ramu gyvenima

24. Nov 2011, 09:06

Bartai, del elimantu nesiteisiu, nes ''tetukas'' ne lietuvis, beje, jis toj valstybej kur gyvena yra nelegalas, vienu zodziu butu be sansu, arba advokatams per visa gyvenima neissimokeciau. O pavarde tai savo dejau, kadangi jis atsisake ka nors zinoti apie sunu tai taip bus lengviau. Nes, pavyzdziui, jei jis ir butu pripazines tevyste (man, neoficialiai jis pripazino), tai tada jei as noreciau su sunumi kur i uzsieni isvaziuot, kad ir atostogoms, tai butu be galo sunku gauti jo leidima. Eglegabriele, jei ''tevelis'' nerodo noro su vaiku bendrauti, tai gel ir gerai, nes tu pagalvok, jei dabar jis rodytu nora, po keliu metu, kai vaikas ji jau pazysta, jam atsibosta. Tada tavo mazoji labai kentetu. Taip sakant, geriau jau jokio tecio nei bet koks. Cia aisku mano nuomone galima sutikti arba ne. O mes ne is kelmo spirtos jei tie asilai atsisako savo vaiku, galim jiems padekoti uz savo mazycius stebuklelius ir auginti vienos. Taip visos norim, kad musu vaikai turetu seima ir t.t. bet kartais tai tiesiog neimanoma. Beje, eglegabriele, kaip nutiko, kad su ''teciu'' pasukot atskirais keliais?

23. Nov 2011, 09:36

sveikutes mamytes. na as ce tika uzsiregistravau. as tai pat auginu dukryte viena mums jau 4 menesiukai o musu tevelis buvo atvykes tik pora karteliu. liudna kad jam visiskai neidomu kaip auga jo dukryte tik gerai viena kad jau prisiteisiau alimentus nors ir per didelius karus.

23. Nov 2011, 09:12

bobteiliuk o ka darysi su alimentais ?ir pavarde turbut tavo

22. Nov 2011, 12:13

Sveikos, as tai visai noreciau, kad ''tetis'' rodytu nors menkiausia nora bendrauti su sunumi (dabar jam 3 savaites), bet kai tik as suzinojau, kad laukiuosi, jam pasakiau, o jis pareiske, kad nieko nenori apie vaika zinoti. Kuri laika dar susirasinejom, bet tik tol kol as neuzsimenu apie nestumo eiga. Tada jokio atsakymo. Todel jei jis po kokiu poros metu pareiks nora bendrauti su vaiku, nemanau, kad leisiu, nes tas noras gali buti trumpalaikis, o vaikas liks iskaudintas. Kai buvo laikas jis nenorejo. O leisiu tik tuo atveju jei vaikas panores susipazinti su ''teciu''. O del nuolatinio bendravimo tai gales apsispresti tik kai sulauks 18.

19. Nov 2011, 16:40

sveikos,panasia situacija ir as turiu.vyras iki skyrybu dukra matydavo geriausiu atveju kas antra savaitgali atvaziuodavo,ir taip nuo gimimo ik 3 metu,paskui isiskyrem prisiteisiau elimentus,dukra lanke kas du menesius kartais ir tik kas tris po karta,aisku mergaite zino kad yra ir pazysta,o dabar atvaziuoja tik kas puse metu ir reikalauja dukters savaitgaliui ar savaitei pasimt ir nesako nei kur nei ka veiks pareiske turintis teise,.

20. Apr 2011, 03:37

mano didzioji mergaite buvo gal koki 7metuku isleidziau pas teti po geru dvieju metu,na ir ka gryzta stovi tarp duri lupas paputus ir sako tu esi negera mama tu K ir vadala,as zado netekau nuo tokiu vaiko zodziu ,na ir klausiu o ka tie zodziai reiskia ar ce paukstis ar maistas as nesu girdejus, o ji staiga pasikeite ir ziuri i mane su tokiu paprastu vaikisku veideliu ai mama as ir nezinau bet tetis man sake kad taip pasakyciau,na ka as sakau jai jam skanu tegul pats ir valgo ta K ir vadala, o mes einam valgyt mamos gaminto maisto 😀 taip daugiau nebeleidau as ju vienu parai susitikt uztekdavo keliu valandu sode sale mano namo,ir tas truko nei daug nei mazai viena rudeni ir po meiles vaikui...

pamliv pamliv 09. Apr 2011, 13:53

O jeigu mama isteka antrakart ir tas zmogus augina ir myli jos vaikus kaip savo? Kaip tada?

08. Apr 2011, 00:23

na as tokios nuomones,kad kol dar mazi ner ko duot tokiem teciam,o kai paauga ir vaikas pats nori tai manau nereik draust,nes visi nori tureti ir teti ir mama tik gaila,kad nevisi gali tureti

08. Apr 2011, 00:23

na as tokios nuomones,kad kol dar mazi ner ko duot tokiem teciam,o kai paauga ir vaikas pats nori tai manau nereik draust,nes visi nori tureti ir teti ir mama tik gaila,kad nevisi gali tureti

pamliv pamliv 07. Apr 2011, 23:42

neatstos, bet jei jos ir taip nebuvo... ☹

07. Apr 2011, 14:15

pinigai tevo meiles neatstos

pamliv pamliv 07. Apr 2011, 08:57

zinot, as esu uz tai, kad is vyriskosios puses butu tinkamai vaiku pasirupinta. Liks jam kokios kelnes ar ne, cia jau ne mano beda 😀 Kai neina graziuoju susitart, tai sprendzia teismas... Tegu zinosi, jog uz sugriautus moters ir vaiku gyvenimus reikia moket. Ir brangiai...

06. Apr 2011, 15:26

uz tai kad jis isdryso taip pasakyti, as jam paskutines kelnes, kaip gavo darba toki gera per mane, taip as is jo as atimsiu..

06. Apr 2011, 14:12

na mano panasi situacija buvo kad neklause manes visai draugas dare ka norejo pats o mudvi su dukra buvom paskutine vietoj...... na zinai pagal tavo aprasyma tegu skiriasi pabusi vienisa mamyte ir tikrai manau atsirastu kitas po kiek laiko na as ir vienisa jau metai laiko na visas dziaugsmas yra dukryte

06. Apr 2011, 01:38

O ka daryti kai vyras dirbdamas uzsienyje grasina skirybom? ☹ uztai kad as pasakiau jog savo zodzio neturiu, jog esu atsiprasant sudo vietoje, jis daro ka nori, o as kaip kilimas namie nepastebimas ir negirdimas..niekada mano nuomones neklauso....del tokiu 3metus mano kartojamu zodziu jis vakar sugalvojo pasakyt jog as jam sugadinau nuotaika, ir kad jai jo paskutini katrybes lasa ispilsiu jis grizes iskart nieko neklauses nes pareiskimus skirybomis.... del draugu viska gali, o dabar net grasina seima palikt del to kad teisybe pasakiau..argi cia vyras?

05. Apr 2011, 21:24

Sveikos, siuo metu skiriuosi su vyru, man reiks apsisprest leist jam vaika matyt ar ne, nors kai gyvenom su vyru tai jam tas vaikas buvo neidomus ir jam jo nereikejo, dabar daugiau nei menesis gyvenam atskirai bet aplanke vaika pusei valandos ti po menesio laiko, anksciau nerupejo. dabar arteja teismas tai pradejo vaikas rupeti nors kai isvare is namu zinodamas kad esu be pinigu ir neturiu kur eiti tai nepagalvojo apie vaika kur jis gyvens... siuo metu leidziu jam lankyti vaika, nors vaikas tuo metu kai buna jo tetis su juo net nenori buti, nesileidzia paimamas ant ranku, toks vaizdas kad jo nepazista. kai baigsis teismai tai nezinau ka darysiu leisiu ar ne, zinau kad jeigu jam nedings noras ji lankyti tai kai vaikas pauags, jam dabar metukai tai jis bandys vaika kalbintis pas save, nes mano kad turedamas pinigu gali viska tik nesupranta kad vaikui meiles reikia, o jis galvoja kad atvesdamas vaikui kosiu kurios skirtos kudikiams 4 menesiu ir per mazu sauskelniu pagerins savo situacija.

05. Apr 2011, 15:30

ka nores pati pasiprasys pas "tete"

05. Apr 2011, 15:22

oi :O nu jo minciu tikriausiai ivairiausiu tada.. o zinai, ten neaisku kaip su vaiku bendraujama kad grizta ir neina susikalbet su vaiku...

05. Apr 2011, 15:18

labas giedra na is tavo aprasymo tikrai sutinku su tuo kad nera ko vyram duot savo vaiko as ir taip darysiu is po praeito savaitgalio kai parnese su vaiku nejo visai susikalbet na tiesiok vaikas yra traumuojamas kur buvo mamos aplinko o kur daba visai kita aplinka buvo na man dar del vienos priezasties kad nebutu teikai man buvo kai pries 12 metu ( mazdaug pedofilas) na ir as bijau del savo mazosios

05. Apr 2011, 14:00

mano dukrytes "tevas" viena diena pareiske kad nori pasiimti ja porai dienu (puses metu kudiki!!!!! ) bet as neleidau ir tikrai neleisiu jokiu budu. ir as tos nuomones kad kol vaikas pats nepaprasys tol susitikimo nebus. nereikejo tiek laiko tai manau apseis ir be vaiko. juolabiau as nepareiskiau jokio noro nei i pavarde vaikui nei i elimentus tegul gyvena ir toliau sau dauginasi.
mano dukryte tam buozgalviui jau 3 vaikas. anie du taip pat auga be jo meiles, neaplanko ir apie pinigelius net kalbos nera.

pamliv pamliv 05. Apr 2011, 10:48

labiausiai bijau del savo dukru. Nejau jos pasmerktos taip pat vaikus auginti vienos? Ka daryti, kad augintume atsakingus, rupestingus sunus? Na, del savo sunaus as jau si ta padariau - neber namuos netinkamo pavyzdzio. Bet kaip kiti vaikai... Baisu net pagalvot ☹

05. Apr 2011, 10:24

pamliv 👍

pamliv pamliv 05. Apr 2011, 10:20

siais laikais dauguma vyru issigime kazkokie ☹

03. Apr 2011, 18:14

na gerimai daug seimu isardo

03. Apr 2011, 17:56

na mes gyvenam ne LT tai ce zmogus nedirbt nelabai gali nes greit gali gyvent gatvei,o musiskis gali nedirbt ir turi is ko gert,bet sako kad visi aplink dabar kalti kad jis nedirba,darbu yra tik kad noro dirbt neliko,patiko toks svaigus gyvenimas,na senei mes kartu buvom bet dabar koki zmogu matau tia lyg kas but pakeites,negeriu as ir nepakenciu gerenciu,galima linksmintis diena na bet ne meneseis,ce zmogaus negerbimas pats saves, as dar laaaabai ant jo pikta,praeis zinau jau buvo tokiu kriziu 😀

1 2 3