Juokingi žodžiai ir kalbos

23. Aug, 10:10

Papasakokit kokius zodelius juokingus kadanors yra pasake jusu mazieji?:)

19. Sep 2012, 10:59

pas mus dauguma zodziu normalus, tik be R ir L raidziu. Pvz. Lialia = jaja. Taip pat kadangi musu seneliai pakalba rusiskai tai susidaro dvikalbyste pvz. papuga = pagugai 😀, kiskis = zaic. taip pat namuose ziurime multikus vaikams anglu kalba todel atsiranda ir tokiu variantu varle = froga 😉

o kaip su tokiais variantais tai sunkiau suprasti, gal vaikai is skleidziamu garsu ismoksta kaip ir suniukas = auau o kaciukas = miau. tai pas mus dramblys = dioma, o autobusas = diufa. zinoma jei mazas = mazia o jei didelis = didia. pvz pas mus yra du televizoriaus pulteliai "didia putia" ir "mazia putia"

galeciau isvardinti daug daug musu zodeliu, bet tam prireiks knygos 😃 veinas linksmiausiu, kai mazoji pradejo surisineti zodzius ir kai ejo miegoti (ji dazniausiai pasirenka su teciu arba su mama), prie musu norejo prisijungti ir senele, tai mazoji griztai atreze "baba tiaptiap!" - graziaja ta zodzio prasme "bobute iseik". o kita diena vel "mia baba, mia tiatia, mie mama" kaip supratot mia = myliu 😀

10. Sep 2012, 13:21

Mano maziukui metai ir4men. maudytis jis sako pru pru,alio-ava,ne-Nia arba Na kartais iseina😀jei pamato koki zaisla pvz sreka arba halka prikimusiu tokiu balsu sako ooooooh😃

10. Sep 2012, 13:14

maniskis visus apskritus daiktus vadina '' buga buga " ir dar kai sumala greit tai mirk is juoko

10. Sep 2012, 13:07

maniskis dieduka vadina dukas, mociute ciute ,namai -mamai, skauda -skuoda ,Ausra -Uosra 😃

09. Sep 2012, 10:13

musiske mazdaug 2metuku ant begemoto sakydavo "gamangukas" 😃 buvo lb negrazu zodi ismokus "pize" 😃 bet kazkaip nereagavom ir nustojo 😀

09. Sep 2012, 10:08

o mano neklaauzada pradejo sakti blet,papai,oh my god 😀

03. Apr 2012, 16:47

Mano pupa mociute vadina "tiute", seneli "lelis". Ir dabar dar iprato sakyti "bliamba". Isgirdo kaip Rimiskis per laidos anonsa daug sykiu ta zodi kartojo ir prilipo jai.

03. Apr 2012, 16:46

ydomus tie mazi angeliukai😉smagu klausytis ciauskuciu😀

liuks liuks 03. Apr 2012, 16:00

O sunui sunkiai su vardais sekasi Matas-Batas,Kazys-Gezys😃

03. Apr 2012, 09:55

mano mergytei beveik du metukai,liemene-mile,buse-buckis,selis-senelis,mociute-cite.dabar jau po truputi aiskiau istare😉

15. Feb 2012, 14:17

Maniske dvieju metu. Stai maudosi vonioj, vartosi visaip. Tetis klausia: "Tu zuvyte?". Atene atsako: "Ne, as koldunas" 😃

15. Feb 2012, 14:11

Mano berniukui dabar jau 4 metukai, bet kai buvo mazesnis labai daug savo zodziu buvo prigalvojes, pvz. dvirati vadindavo rapitei, kodel taip net neisivaizduoju😀

laurora laurora 15. Feb 2012, 13:40

manajai 1m 8 men. aciu -ati, salta - afa, mociute - mo, drugelis - diudi

03. Dec 2011, 15:51

sveikutes. mums jau 1, 7 menesiai kalabame labai daug, galima sakyti viska kartoja, vieni zodziai gerai tariasi kiti savo kalba, bet viska jau galima sakyti svetimi zmones supranta...vienasnkas man keisciausia, "mociute "sako labai graziai ir aiskiai, o seneli vadina "negaga"...kazkoks atradimas cia 😃

03. Dec 2011, 10:19

mano mazasis lb graziai pasako aciu nors jam dar tik 1metai suejo lapkricio 22d

27. Nov 2011, 20:19

vaja tokie maziukai o jau tiek kalba 😀 ir tokie juokingi zodeliai.maniske labiausiai megsta pyktis tai belekaip saukia 😃 as irgi galeciau klausytis ir klausytis mazu leliu bambejimo

27. Nov 2011, 19:34

o mums 1metukai ir menuo tai jei kazkas nukrito sunelis sako BAH,kaciuka vadina MIAU,suni BAU (kazkodel),soske pas ji buvo BUBA😀

liuks liuks 27. Nov 2011, 19:08

Mano 3metuku dukryte vietoj gervuoges sako karvuoges😀

27. Nov 2011, 13:19

dar sakom du tai diu,alio,kuku tai ausyte patampo.

27. Nov 2011, 13:18

na kaip fainai sneka tie maziukai as klausyciau ir klausyciau man taip grazu;-) maniskiui metukai bet sakyciau daug sneka sako mama ir tete,au-au,ate ate,pupa,mociute tai tiute,papo;-)niu niu niu,labas-abas ir rankute kilnoja,ciuce,teta,kaka....

24. Nov 2011, 00:06

bet jau kai ismoks paprasyti parduotuvej visko tai vaja vaja 😃

23. Nov 2011, 15:32

vaje kaip jusu vaikuciai sneka. mano suneliui 1.3 metuku, ale kalba tik savo kalba - tarkim tika tika tika tika, bruaburabu ir pan 😀 aisku, istaria kartais mama. tete, ant suniuko pasako au, o siaip jei ko nori, tai rekia - mmmmm 😀 a, dar kai pasaki danus, tai atkartoja gus 😀 zodziu snekutis dar kol kas sava kalba 😀

23. Nov 2011, 11:37

laukiu kol maniske bus didesne tai kai prades bambeti,jai metai ir du menesiukai 😀 dar labai pyktis megsta 😃

22. Nov 2011, 23:55

maniskiui 1.4men. visada ate(aciu) pasako, kai ka nors duodi😀 moka pasakyt opa, oj, kartais ir vaje vaje😃 ir daug kitu zodeliu moka. tik isvardinau linksmesnius😛

22. Nov 2011, 23:14

laba.mano mergaite rodo pirstuku ir sako kas cia. dar sako ka.dar mojuoja pirstuku ir sako nia nia nia(niu niu niu bara) labai juokingai atrodo 😃

04. Nov 2011, 23:34

mes pusantru metuku 😀 pas mus muse irgi pusia 😃 siaip jau daug zodziu mokam, net neisvardinciau visu, aisku vieni skamba suprantamiai, kiti ne taip aiskiai, bet as suprantu, kadangi esu jos mama 😀 siaip pas mus toks is linksmesniu yra senelis, kuris skamba kaip SENE 😃 jau kelios dienos, kai pradejo kalbeti dvieju zodziu junginiais 😀

01. Nov 2011, 17:45

mano irgi mergaite dar nemoka netycia jai gaunasi,sako ne ir nieko o taip bamba savo kalba

01. Nov 2011, 15:32

maniskei 13menesiu juokingiausia tai kai paima kanors o as sakau negalima tada ji duoda man ir sako kaka😀jai ijungi koki filmuka tai kai pradeda aiskinti ir pirstuku rodyti visa laika sako tetetete😀o siaip nedaug dar zodziu mokam ati tetis mama teta liali kas cia kuku baba alio du tu.bet dar maza yra ismoks😀

25. Oct 2011, 17:08

sveikos mamytes ir as prisijungsiu prie jusu.mums metukai ir 9 dienos.labai bando atkartoti,pasako ne dar moka pasakyti baik,kai as pasakau gugu tai ir ji sako gugu ir tada pradeda toliau visokius gaga gugu ir pan o jau kai juokingai 😀 natiuska tavo mergaite ysivaizduoju ir graziai ir juokingai kalba,lauki kol mano daugiau bambeti prades 😀

23. Feb 2011, 17:51

maniskei 1m.2 men. Kai sninga -sako dianda 😀

1 2 3