Juokingi žodžiai ir kalbos

23. Aug, 10:10

Papasakokit kokius zodelius juokingus kadanors yra pasake jusu mazieji?:)

19. Feb 2011, 14:47

manoji po truputy pradeda kalbeti, nors jau ne tokia mazyte, jai 1m. 9men., jau sako mama, tete, teta, dede, baba, au-au,boba, asiu, o juokingesni tai BASIA (pabaisa), kai rodo negrazius filmukus vaikuciams, sakau, kad cia fui pabaisos neziurekim, tai ji kartoja BASIA 😃 ir dr ismokom PUSE(muse), rado kazkokia sudziuvusia muse prie geles, sakau muse, o ji pusia ir viskas 😃 ir dar ant katytes sako ne MIAU, o AUUUU 😃😃😃

17. Feb 2011, 00:17

Kaskodel viena mergaite pasako graziai MAMA, o kita dukryte sako PAKA

15. Jan 2011, 00:25

17 mėnesiukų dukrytėm, pasako atti (ačiū) tik, nesupranta, kada sakyti, atnša daiktą kokį ir sako ati. Tapkė ištaria gerai, ate, tete, mama dar niekaip neišmoko ☹ ar tai normalu... 😀 Apelsinas - ape, krapas - kapas, muuu, koko, cyp cyp sako kai pamato peliuka ar visciuka, ant meškos riaumoja Aaarrrrrrr, akis nesenai ištarė, kaka, kas čia išeina ka tia 😀

18. Sep 2010, 20:57

mano maziuke 2 metu ir 2men sako kukukaze ant dinozauro Barnio 😀

16. Aug 2010, 20:54

mono mazulis metuku,o jau snekos kiek 😀 prasidejo zinoma nuo mama ir tete,poto pradejo sakyti teta,dede.nors iki 9men gyvenom pas tevus mociutes ir tetuko nesako... kelis kartus teko visai dienai isvaziuoti i vilniu tai ateidavo mano pussesere Andzelina pasaugoti,na mes ja Andze vadinam tai greit pasake ande,suniukus vadina avau,bet kambary laikoma dzera-deja 😀 o mano sese nevadina nei vardu(milda),nei teta o sako boba....nors visos kitos yra tetos 😃 praso niam niam,sako dok (duok),moka paneigti sakydamas ne ne ne 😀 plodamas katutes jau sako gydu (clap) sunis ir kates saukia cscscsc 😀 ir sako katyte 😃 aj dar tika tika(ateik,ateik)....baba kai pameta ir nepasiekia.o kai vaikus pamato bet kur sako lelia lelia lelia ir visu leliuku jam reikia 😀

31. Jul 2010, 22:24

mano dukra sake ne jura,o rura, ir dar kaip garsei rekia noriu i rura,net geda man buvo

11. Jul 2010, 15:20

musiske 1metai. tai juokingai seneli vis saukia ELI ir vis mojuoja 😃 kai ant puoduko prasosi sako KAKA, o jau kai valgyt nori tai nieko nesako o man i ranka kanda 😀 o kai duodu valgyt ir paklausiu ar skanu sako AM 😀

06. Jul 2010, 17:44

o kai nori valgyt,nubega i virtuve,atsidaro stalciu pasiima sauksta ir kad uzriks NIAM NIAM NI! 😃

06. Jul 2010, 17:42

mano dukryte 1.9m seneli vadina tiu ti tiu ti..kai nori,kad uzklociau sako koti,siandien savo varda be klaidu istare-gabija.o kakava-kakapa.

06. Jul 2010, 17:29

Mano vyro sesers mergaite Goda 1,9 men, kaip nori valgyt tai kaip uzriks NIAMNIA GOGO 😃

14. Jun 2010, 16:59

😃

14. Jun 2010, 14:47

O aš vaikystėj niekaip nesupradavau, kuo skiriasi diedukas nuo žieduko.ir dar dabar prisimenu, kaip iš manęs juokdavosi.Nu, atrodo, sakau žiedukas,o vistiek išeina diedukas😀

14. Jun 2010, 14:04

pas mano vaikuti kastuvas kasika o triusikai kusika😀

13. Jun 2010, 09:13

nu jau bairis buvo,sakau vakar nori sasisku,sako noriu,poto giirdziu negrazu zodi bibideu,ssakau ka tai reiskia tai nubego ir paroe i sasiska;D

12. Jun 2010, 18:47

sawo dukriuka dabar mokinu sakyt MUU, tai sako BUU 😃

12. Jun 2010, 16:53

Linksmuoliai tie musu leliukai 😃

12. Jun 2010, 16:48

😀

12. Jun 2010, 16:42

Mnajam jau kiek daugiau nei 1m ir,5mėn tai mokinome sakyti podė - jam išeina pd dvi raidės, o podis . . . byby nesupranty kaip taip gaunasi, bet taip taraia 😃 Nutarėm nemokyti šio žodžio, nes vistiek bibi arba byby sako . . ..

12. Jun 2010, 14:31

mano berniuka skaiciu 7 sako lemtemtei😃

12. Jun 2010, 13:52

mano seses berniukas isrado nauja skaiciu, kai jam buwo 3 metai, tai sugalwojo skaiciu - trisdesiolika 😃 😃 😃

12. Jun 2010, 13:46

Kaip as buvau maza tai sakydavau ne triusikai bet tusikai 😃 taip gincydavausi su savo mociute 😃 ji man sakyk triusikai o as tusikai ji vel gi as nesikau,sakyk triusikai 😃 arba budavo toks filmukas byvis ir teslagalvis tai as sakydavau bybis ir teslagalvis 😃

12. Jun 2010, 13:41

man kas graziausiai skamba ir juokingiausiai, drauges vaikas briedi vadina -bybalu 😀 o pupyte tai sako putyte 😃

12. Jun 2010, 13:35

😃geras

12. Jun 2010, 11:50

Manoji ta lopsine ant galo taip sudainuoja ,, ir mociute murzina'' 😃

12. Jun 2010, 11:35

😀mano berniukui 2,7men,tai kai jis dainuija ta lopsine aaaa pupa kas ta pupa supa,tai jis dainuoja savaip uuuuputputytes😃

12. Jun 2010, 10:50

Dar mazesne sakydavo ne obuolys bet bubulis, sapnavau- siknavau. dar anadien isgirdo kai anytai pasakiau eik tu sikt, tai dabar kai ka nors anyta jei uzdraudzia tai ji irgi sako jei eik sikt 😃 aiskinu kad negrazu,bet vel kai pamatau ta vaizdeli nu negaliu nesijuokt 😃

12. Jun 2010, 10:38

nepamenu, kiek Ignui buvo,bet sauke seneliui.....ch cha(seneli)baba baba...seneli,seneli,baba dingo..

12. Jun 2010, 10:34

Manoji aiskiai pradejo kalbet 1,5metuku. dabar mums 2,4metukai. va labai juokas ima kai einam aplankyt tetuko i kavine, tai tik atsidaro duris ir kaip uzrekia MAN DU KAMUOLIUKUS SOKO IR VANILLE I VAFLI! IR KAPUCINO! nu tokia gi madam 😃 visi esantys zmones pradeda juoktis o jei tai laime kad ja pastebi 😃 na ji dar sako ne ,,as noriu. bet Isabella nori, Isabellai skauda, Isabella pasislepe, kaskaip niekad nesako AS 😀

12. Jun 2010, 00:57

mano sunui dar tik 1.6 bet daugiau sneka sava kalba.kartais taip rimtai pasakoja,kad juokas suima. 😀 moka sakyti "ate,ate"''',"mama" arba "ma","tete" arba "te",dar "daaa" "naaa","ten","caca","lialia",labai graziai pasako "sese" nors jos ir neturi. 😀

01. Feb 2010, 13:50

Sweiki..mano suneliui jau 1.9menesiai..
mes jau daug ka sakome..
mano wardas ausra tai jis amne wadina afa..tetis..mana, aciu, tete, tuti(cia teta astute), kuma(muma).
valgyti (mamam) gerti(tete) 😀

1 2 3