Ką karštą vasaros dieną valgo ir geria Tavo vaikutis?

03. Aug, 11:23

Kai už lango kaitina saulutė ne viena mamytė pastebi, jog sunku ką nors įsiūlyti mažyliui užvalgyti, juo labiau - taip reikalingos sriubytės. Žinoma, gerti daug skysčių - būtina sąlyga karštą vasaros dieną. Ką savo mažyliams dažniausiai duodate atsigerti ir pakramtyti?

19. Aug 2010, 15:15

Mano dukra visas sitas karstas dienas nevalgydavo beveik, tik papa isikandus per visa diena arba vandeni gerdavo. Kartasi budavo alkio priepuoliai, kai vienu kartu isvalgydavo puoda dribsniu virtu piene, arba vytintos desros bent puse... zodziu, pergyvenau del to, nes vos pradejau primaitint, kazkur nuo 6men. jin pradejo mazai svorio priaugt.. nesuprantu, gurmane gal? mano kaimietiski patiekalai neitinka paneles skoniui ar kas...

16. Aug 2010, 23:06

sveikutes, mums su maistu problemytes, valgme ryte, ir pietu puse porcijos, o jau nuo 16 val prasideda aktyvus sulciu, darzoviu ir vaisiu vartojimas. ir taip kol neatslugsta karstis. tada valgom uz du 😀 kadangi mano mityba tokia pati tai nepergyvenu labai, svarbu, kad gauna reikalingu medziagu ir yra guvi. mums metai ir menuo

16. Aug 2010, 22:55

vesias arbatas sultis valgo karstu patiekalu beveik nenori valgyt o patinka kas lengva vesu ivairios salotos saltibarsciai sausi pusryciai sumustiniai ir taip toliai gerti galetu kas 10min kas vesu

16. Aug 2010, 21:19

kkai buvo sitie nenormalus orai tai tik ryte uzvalgydavo,o diena vanduo,sultys,arbata pienukas... ☹ net bijau kad nenusilptu,bet kad ir as nenoriu tokiu oru valgyt tik gert...

18. May 2010, 20:37

tai mineralinis negazuotas ir yra normalus vanduo jsi skoniu niekuom nesikiria nuo virinto .gazuoto net negalim

18. May 2010, 20:28

As ir vis pagalvoju apie tai,todel nevisada ir duodu to vandens, o mineralinio visiskai princese negeria..net nesuprantu kodel

18. May 2010, 18:58

geriau duok is butelio vandens na mineralinio negazuoto,nes virintas vanduo negyvas vanduo ir kalkiu jame daug,ypatingai cia vokieciuose ☹

18. May 2010, 18:57

mano berniukui 7men ir jis geria tik vandeni, sulciu nemegsta tai ir neduodam,nebent savaidgaliais kai spaudziam sviezias tai truputeli atsigeria😀 o arbateliu isvis nenaudojam.

18. May 2010, 17:08

Visada paduodu nakciai buteliuka su virintu vandeniu arba salta arbatele nes kitaip visa nakti zyzia,o kai uzsimano atsigert tai pasiima buteliuka, atsigeria ir toliau i miegus.

17. May 2010, 14:15

ar duodat naktimis ka atsigert vaikui jei jis blaskosi naktimis ir neramiai miega siltomis naktimis kai namie karsta

06. May 2010, 13:31

labai megsta daug sulciu turincius vaisius ir aisku neapseiname be saltos arbatos😀

20. Dec 2009, 15:40

daug gere virinta vandenuka 😀

26. Oct 2009, 12:22

vasara vaikai daugiau gere sultis nes arbata silta o silta vasaros diena ir suaugusiam nesinori nieko karsto😀

03. Oct 2009, 10:29

Mano sunelis geria arbatele,kartais sultyciu,negeria nei pieno nei vandens,jam 1m,4men.😀

11. Sep 2009, 15:53

Maniškis valgo priklausomai ne nuokarščio, o nuo dantukų augimo, o geria kaip jam užeina, kartais labai daug, o kartais visai mažai....
bet vakare, prieš miegą išgeria 270 ml. mišinuko ir dar arbatėlės arba kompoto apie 150 ml.

03. Sep 2009, 15:37

Mano berniukas visada geria daug, bet valgo mažai... Jei labai karšta diena, tai tuomet geria daugiau.

01. Sep 2009, 20:29

manoji irgi valgo gerai nesvarbu ar karsta ar salta.sultyciu karsta diena stengiuosi neduoti, mat nuo ju nelabai atsigersi, tai duodu virinta vandenuka ir arbateles.

31. Aug 2009, 18:06

man retai buna kad nevalgytu...viska valgo kaip ir iprasta diena, geria sultis, arba kita koki gerima taip kaip pats nori.

25. Aug 2009, 12:27

mano dukrytei 1m ir1men ir nesvarbu ar karsta ar salta visada geria daug arbeteles ir tikrai nemazai suvalgo,sultys jai nepatinka ji ju negeria ir arbatele duodu salta tik su truputeliu cukraus,kiekviena diena reikalauja mesytes bent truputy nes labai megsta mesa ir bulves😀 o seip tai ir sausainuku,bananu,arbuzu,na viska valgo,tik va pieno prodiktams yra alergiska...

24. Aug 2009, 16:07

Geriam tik virinta vandenuka, rytais misinukai, vakarais megsta kefyra.Valgom viska.

22. Aug 2009, 22:56

Mano vaikutis geria tik vandenuka virinta,kai buna karsta,o valgo tai mano pienuka,ir siaip ka pakramsnoja.

12. Aug 2009, 19:51

praejau virti ersketroziu arbata,,maziukas ja geria kambario temperaturos,ir ziuriu visai jam patinka,,

11. Aug 2009, 10:36

Mano maziukas prastai valgo kai karsta,tik daug geria,arba vandenuka,arba kokia nesaldinta arbata...O valgo tik lengva maista...obuoli,uogas,jogurta,mmesos kategoriskai atsisako😀

09. Aug 2009, 10:56

mano dukryte geria ir valgo viska😀 aisku kai nori, pati papraso😀kolkas sunkumu nekilo😀
dukrytei metuka ir du menesiai😀

07. Aug 2009, 21:42

mes tai geriam vandenuka,kartais sultciu bet kai karsta nelabai atsigeria vaikutis tai perkam vandenuka ir duodam,o valgom pagrindinai vaisius kai karsta

07. Aug 2009, 13:41

Mano vaikelis, geria sultis, kurias pati isspaudziu, kefira, na ir zinoma gela vavdeni.

05. Aug 2009, 12:09

as duodu savo maziukui hipp pankolio arbata, pasaldinu su gliukoze, nieko blogo svarbu kad nebutu per daug.duodu arbatele ne tik del to kad astigertu bet ir del viduriuku, mums ji labai padeda 😀

05. Aug 2009, 09:28

mums gydytoja sakė , kad pankolių arbatytė, arba miško uoga, arba visos kitos tai tikra chemija, tai ir mažylis mums jų net negėrė,

04. Aug 2009, 20:55

mazyliui jau 9menesiai labai megsta arbuza,tik ir girdis trieks su trimis dantukais,,o dar duodu salto pieniuko,metu nestiprios arbatos saltos,,

04. Aug 2009, 17:06

mano mazyle geria pienuka ir arbatyte nes dar tik du menesiukai😀

1 2