Ką karštą vasaros dieną valgo ir geria Tavo vaikutis?

03. Aug, 11:23

Kai už lango kaitina saulutė ne viena mamytė pastebi, jog sunku ką nors įsiūlyti mažyliui užvalgyti, juo labiau - taip reikalingos sriubytės. Žinoma, gerti daug skysčių - būtina sąlyga karštą vasaros dieną. Ką savo mažyliams dažniausiai duodate atsigerti ir pakramtyti?

04. Aug 2009, 14:27

mano mazyle, tai geria tik mamos pienuka, nes mum tik 2savaitytes 😀bet kiek zinau karsta diena geriausia vaikeliui duoti atsigerti tik vandens 😀

vaidlina vaidlina 04. Aug 2009, 14:01

Vandens as irgi nesaldinu. O jei kartais gauna sulciu,tai isgers tiek,kiek ipilta😀

04. Aug 2009, 14:00

mes tai kai silta geriame vandenuko daug gaug... bet kai gauna ko nors saldaus viskas gerimo dazniausiai nelieka per 1 val.😀

04. Aug 2009, 13:21

mano mazoji geria pankoliu arbatyte,nesaldau,vaikuciu skonio receptoriai labai geri,jiem tikrai nereikia jokiu papildomu prieskoniu nei cukraus nei druskos😉

04. Aug 2009, 12:46

Sveiki.musu mazylis(nors ne toks jau ir mazas-1,8men) 😀))))) irgi geria paprasta vandenuka.manau taip sveikiau,o jei tik gauna ka saldesnio tai geria tol kol isgeria viska.

04. Aug 2009, 12:20

sveikos mamytes 😀 mes kol kas geriame vandenuka, ir sulciu. pabandyciau jau duoti ir arbateles, tik nezinau nuo kokios pradeti? gal kuri pasakysit, kokios arbateles duodat? ar saldinat? musu maziukui 7 men.

04. Aug 2009, 11:14

mums dar tik 4,5 men tai valgom misinuka ir kartais atsigeriam virinto vandens😀

04. Aug 2009, 08:37

ti kad vat ir kazin kas geriau ar vandenukas su cukrumi ar sultys ,nes arba tik vienio arba kito galiu įsiūlyti

vaidlina vaidlina 04. Aug 2009, 08:23

Mano panelyte geria tik vandenuka ir arbata. Praejusia vasara buvau pripratinusi gerti sultis,tai paskui teko kariauti,nes tik sulciu prasydavo-nenoredavo nei vandens,nei arbatos☹ prie gero greit priprantama-nors nepasakyciau,kad gerti sultis yra labai sveikintina,nors kartais galima palepinti...

03. Aug 2009, 22:04

Mums tik 4mėn.todėl ir valgom ir geriam tik mamos pienelį 😀

03. Aug 2009, 21:24

Valgome vaisiu tyreles, geriame misinuka, aisku pietums darzoviene su mesyte, bet kai karsta ne taip noriai valgome. Geriame obuoliu sultis.

03. Aug 2009, 20:42

valgome vaisiu tyreles,jogurtus. geriame arbatas ir sultytes

rainiukas rainiukas 03. Aug 2009, 20:14

valgome daugiau darzoviu, vaisiu, uogu ir maziau kosiu. Labiausiai patinka toks patiekalas: obuolys, bananas, kriause arba kivi (viska sutrinti) , ideti varskes arba jogurto, sutrupinta sausainuka , viska ismaisius pabarstyti juodais serbentais ir valgyti.

03. Aug 2009, 20:08

mes valgom pietum ivaires darzovienes su mesa ir darzovienes imaisau makronu mazyciu skirtu vaikam, kad pobiski mokintusi kramtyti. ( mums 9 menesiai) vakarienei kaosytes ivairias, dar duodu sausainiu kur tirpsta burnoje, jogurto. mes gerem sultis, arbata,pieno misineli. 😀

03. Aug 2009, 19:49

na pas mus sumazejo apetitas bet nebais daug, valgom viska kaip ir iprastai, tik vat gert jis isvis pas mane mazai geria, ir tik geriau vandeniuka

03. Aug 2009, 18:41

labutis,
mano mazylei jau 6menesiai ir karstos vasaros dienomis nesiskundzia apetito stoka valgo kaip visados kas 4 val.mazdaug o geriam arbatytes sultukes vandenuka pieneli

03. Aug 2009, 18:27

sveikutes😀
mums trys menesiai,tad mazyliui pakanka mano pienelio pakolkas 😀

03. Aug 2009, 16:57

Tokiomis karstomis dienomis,mano mazyliai geria tik pienuka ir vandeni, kartais dar kokiu sulciu isgeria,o su maistu tai turim problemu ☹ , nes jei butu ju valia,tai visa diena butu vien vandeniu ir pienu gyvi.

03. Aug 2009, 14:48

O musu mazylis apetitu nesiskundzia.Esam jau 10men.taciau valgom kas 4val.geriam daug sulciu,arbateliu.Megsta uzkandziaut sausainiukais,ar bananu.Tad mum nera skirtumo silta ar salta,mes vistiek valgom😀

03. Aug 2009, 13:35

sweiki,mes karsta diena geriam daug skysciu ir pienuko ir wandens bei arbateliu,o walgyti truputi maziu norisi😀

03. Aug 2009, 13:32

na mūsų mažylis kažkiap valgo vienodai nors ir karštą, o skyčių mes geriame nedaug nes tik misinukas, niu ir dar sultsi po truputuką pradedam gerti, siaaip musiau jam uztenka skyciu is košyčių, jogurtukų.

03. Aug 2009, 12:46

mano dukryte geria daug skysciu,vandenuko,arbateliu. labai arbuzus megsta.😀 tik apetitas diena buna kiek apmazejas,bet uz tat vakare atsigriebiam uz visa diena.😃 be to,mamos "papo" taip pat lb daznai reikalauja,nors mums jau 2m4men. net nezinau kaip atjunkyti,nes riksmas buna isteriskas.☹

03. Aug 2009, 12:43

o musu apetitas tai visai nesiskiria ar karsta ar salta lauke.... valgom neblogai tik prie viso to labai daug isgeriam arbateles 😉

03. Aug 2009, 12:33

mazelis valgo viska tik kad apetitas sumazejas tai stenguosi kad kuo daznaiu ka nors dar uzvalgytu tai sausainuka tai uogu. Gert vandens negeria visiskai kaip ir atsisako arbatos, sulciu ir kompoto. Bet uztat nuo mamos "papo" nenulipa jau kita kart net kila mintis kaip nujunkinti ☹

03. Aug 2009, 11:59

labutis 😀 savo mazyliui duodu sulciu jas labai megsta, reciau arbateles manau nuo siltu skysciu vaikas neatigers, kartais duodu pacios isvirto kompotuko is uogyciu, beje taip pat pacios rinktu 😛

03. Aug 2009, 11:31

laba diena!mes karsta vasaros diena valgome dazniausiai viska bet po labai mazai,nes turbut apetitas mazyles sumazejes.o geriam arbatyte,bet nelabai silta,sultis😀o pakramsnojam ivairiai,tai kokia barankyte,tai sausainuka.mano dukryte labai megsta darzoves,tai visada kramsnojam ir agurka ir pomidora😀

03. Aug 2009, 11:23

Kai už lango kaitina saulutė ne viena mamytė pastebi, jog sunku ką nors įsiūlyti mažyliui užvalgyti, juo labiau - taip reikalingos sriubytės. Žinoma, gerti daug skysčių - būtina sąlyga karštą vasaros dieną. Ką savo mažyliams dažniausiai duodate atsigerti ir pakramtyti?

1 2