Kaip atpratinti vaikuti nuo ciulptuko?

30. Nov, 02:58

Mums jau 1.2 men. ir manyciau, kad pamazu reiktu atsisakyti ciulptuko, bet miegoti be jo maziukas ne uz ka nesutinka. Diena gali be jo buti, bet vos supykes, jo iesko ir nepaleidzia. Mamytes, kaip Jus atpratinote savo mazuosius nuo ciulptuko? kokiomis priemonemis tai darete? Pasidalinkite savo patirtimi ir patarimais

01. Dec 2009, 13:18

dauguma pazystamu kai nukerpa soskes galiuka ir duoda vaikui, tada vaikui nebeeina ciulpti, tai pasitampo diena su ta kiaua soske ir ismeta. o mes tai metuku atsikratem jos, bet visai netycia, pas mus irgi diena nereikedavo, o tik nakti einant miegot. bemeiegant nakti ji pamete soske ir as jos ieskojau ir atradau uzkritusia uz lovos, taip tingejau traukti tai ir netraukiau, mazoji uzmigo be jos, tai daugiau nerodziau as jai jos tai ir nebereikejo 😀

30. Nov 2009, 18:01

mano vaikiukas neemee ciulptuko, bet man pasakojo kaip mama atpratino.. tik vaikas buvo didesnis, apie 2m. per kaledas taip paeme ir nedave, o vaikui pasake kad kaledu senelis issinese, nes ir jam labai reikejo, vaikas taip geranoriskai ir atidave ir nieko 😀

30. Nov 2009, 16:27

buna, kad miega be jo, bet prisimena ir verkia, reikalauja, ypac nakti

30. Nov 2009, 16:19

as tai ji duodavau tik tada kai eidavo miegoti,ir tai tik kol uzmiega,nakciai visada istraukdavau,ir nereikedavo,diena aplamai nesu niekad davus vien delto kad nusiramintu,kaip mano drauges daro,tik biski suinkste vaikas tuoj gruda popke,nera tam tavo vaikiukui tiek daug,iki 3metu kiti popkes nepaleidzia😀mano metu ir triju men jau ir nakciai nebeimdavo

30. Nov 2009, 14:58

Mums jau 1.2 men. ir manyciau, kad pamazu reiktu atsisakyti ciulptuko, bet miegoti be jo maziukas ne uz ka nesutinka. Diena gali be jo buti, bet vos supykes, jo iesko ir nepaleidzia. Mamytes, kaip Jus atpratinote savo mazuosius nuo ciulptuko? kokiomis priemonemis tai darete? Pasidalinkite savo patirtimi ir patarimais

1 2