Kaip atsisveikinti su saukelnemis?

30. Nov, 12:15

Mielos mamytes mano dukrytei jau metukai ir noreciau ja pradeti pratinti atlikti gamtinius reikalus ant puoduko. Gal galetumete patarti ar pasidalinti savo patirtimi, o gal zinote kokiu knygu apie tai?

12. Jun 2010, 00:40

kol vasara tai bandau atpratinti nuo pamperiu.😀 ir neblogai sekasi.apmaunu triusikeliais ir laksto po namus.kartais ir i lauka iseinam be pamperio.tik miegucio einant dar dedu.nakti pilna pamperi prisisioja,baisu ir migdyt be jo. nes dar pabus nakti nuo dregmes,piktas bus.:/visus namus pakels.:/

07. Apr 2010, 10:27

pries pietu miega padarome ir einam miegoti be pamperso, ismiega sausas. o nakciai dedam, nors iki kol uzmiega papraso ant puoduko, buna, kad kelias naktis sausas ismiega, o buna, kad truputi padaro. man sake, kad su laiku atpranta daryti nakti, tai ir laukiu, kada bus visai viskas. o jei nakti zadinti vaika ant puoduko, tai nesamone, tas pats, kaip siulyti gerti. jei nores, paprasys. mes jau dienomis visai nesidedam sauskelniu,jis papraso, kada nori😀

04. Apr 2010, 17:21

labas mums irgi tas pats bandom atprasti nuo pampersiuku

03. Apr 2010, 23:24

laba diena ,noreciau jusu patarimo .kaip atpratinti mano mazyle nuo pamparsu nakty?diena mum ju jau nebereikia,bet nakti ir per pietus dar dedame.ka jus,galite patarti?

02. Mar 2010, 10:53

Kelis kartus per diena sodindavau ant puoduko ir nebuvo jokiu problemu, bet dabarprasidejo pykciai. Tai labai ir nekankinu vaiko... Visgi dar tikmetukai... Manau vasara ismoksim 😀 Juk galima ir be sauskelniu palakstyt😀

sun sun 08. Feb 2010, 11:31

as manau viskas iviks savaime.jei sodinu ant poduko ji rekauja.tai pabandisiu po kiek laiko.ji koreguja gi...😀 nelaikisiu gi prievarta ant puodo.. 😀

03. Feb 2010, 12:13

man atrodo, kad del to nereikia kariauti su vaiku, tiesiog islaukti reikiamo laiko ir viskas susidelios i savo vietas😀 svarbiausia kantrybe

03. Feb 2010, 12:02

Mums greit 1m5mėn bet didžiąją dienos dalį pravaikštom su pampersais. Ant puoduko pataikom tik retkarčiais. Dažniausiai atsikėlęs nuo jo vistiek padaro į kelnes. Nežinau, gal trūksta kantrybės, juk daug patogiau, kad nereikia pastoviai su vaiku kariaut. Prisipažįstu, yra čia ir mano dalis kaltės😀

02. Feb 2010, 21:32

dukryte pradejau mokinti nuo 1metuku😀 sekesi nekaip, bet po triju menesiu, prasidejo tikrasis smagumas, sodinau, sodinau ir sodinau.....😀)) va jau 1m.ir 8men.dienos metu draugauja su puoduku, o miegeliui kolkas dar reikia pamperiu, bet neuzilgo jau prasides mokymai ir naktimis be pamperiu miegoti😀 tad tereikia tik stiprios kantrybes😀))

02. Feb 2010, 21:10

Maniškis sėdi ant puoduko, sparčiai mokomės, žino ką reiškia kaka ir parodo kur darė 😀

02. Feb 2010, 20:56

Tai saunuole mamyt, padirbejai gerai...

mamyt mamyt 02. Feb 2010, 20:38

ant puodelio sodinam nuo puses metuku,dabar buna kad visa diena isbunam be pamperso ,ant puodelio darom,tik nakciai reik.jau kartais ir pats atsiseda ant puoduko

02. Feb 2010, 20:35

Paskaičiau kaip čia mamytės vargsta su puodukais ir negaliu niekuo pasigirt, nes taip pat vargstu ir nieko nesigauna. Kartais pataikau pasodint, kad padarytų sysių, bet šiaip pasodinu, tai vaikas ir lipa nuo to puodo, jam nepatinka tiesiog sėdėt ant jo, bėga žaist ar dar kur.
Norisi kuo greičiau atpratint nuo sauskelnių, nes jie taip brangiai kainuoja, ir ne visada galima leist juos pirkt. Bet vaikytis nė nesiruošia manęs pagailėt ir progresuot su puoduku...

02. Feb 2010, 20:34

kiekvienas vaikas supranta kitaip ir ivairaus amzio, reikia stebeti vaikiuka ar jaum tai idomu ar ne nori ar ne, bei ar stengiasi...

02. Feb 2010, 20:32

1. Nuo 1,3 m sedejom ant puoduko, buvo vasara vaikciojom su pilna tase rubu, na po truputi vis reciau pasitaikydavo.
2. 1,4 m Toliau stengiausi mikdant pietuciu nedeti pampersiuko, patiesiu kad nepridirbt zbitku,taip ipratom ir miegot pietuciu be pampersiuku, liko nakteles atsisakyt.
3. 1,6 m. Nakti kai tik pradedavo blaskytis sodyndavau ant puoduko, nori ar nenori sysiu, tai padarydavo, tai ne. Kol galiausiai taip ir ipratome,
4.nuo 1,9m. viskas liuks, per pastangas pats gerumas.

02. Feb 2010, 20:02

Na galiu pasakyti is savos patirties kad kiekvienasvaikelis yra asmenybe ir viskas nuo jo priklauso.Mano sunelis nuo pampersu atprato labai lengvai jau metuku buvom be ju.O va su dukryte manau viskas uztruks tikrai ilgiau.

02. Feb 2010, 10:44

mums gyditoja patare sodint nuo 1m6men,ir tai geriau daryt vasara,kai silta,leisdavau begiot su kelnytem,ir gaudydavau😀)

02. Feb 2010, 10:26

as 1m pradejau ji sodint, bet jis ant puoduko nepadarydavo, tiesiog norejo lipt nuo jo pasedejes keleta min. kai uzdejau sauskelnes jis i jas padarydavo po kiek laiko. dar kol kas nesodinu, po kiek laiko vel pradesiu pabandyt gal jau supras ka ten reikia daryt

02. Feb 2010, 10:16

Mes ant puodo pradejom pratintis nuo 1metu ir 5men,pradedavau rytais sodint,kai padarydavo ka nors,labai dziaugdavomes ,plodavom katutes,taip gaudziau apie 1men,kas val,kas 2sodindavau ant puoduko,nes pati net neprasydavo,poto jau i lauka iseidavom,po kiema pasivaiksciot,tai kai uzsinoredavo tai i duris visad rodydavo😀nuo 1m ir 7men jau ir naktim pradejau nedet sauskelniu,pradzioj visko budavo,bet nuo 1metu 8men mes ju visiskai nenaudojam,dabar mums 2m ir 1men😀beje puodukas pas mus paprastas,be jokiu "pribambasu"

28. Jan 2010, 10:01

O as be 1.6m samoningai net nebandziau pratint ant puoduko, nes maciau, jog mano berniukas dar to nesuvokia. Bet kiekviena mama manau mato individualiai. Ir pradzioje realiai gaudziau, palikdavau be sauskelniu, ir pastebejus, kad jau daro, greitai begdavom ant puoduko. O rade ten balute, ar kakuti, labai apsidziaugdavom, ir kartu nesdavom ja ispilti. Taigi 1.8m pradejo prasytis, ir 2m drasiai i darzeli be sauskelniu.

26. Jan 2010, 01:05

mano mazutei nebereikejo sauskelniu kai jei buvo kokie 10-11 menesiu... bet tik dienom... o po to dar puse metu turejom bedu naktim...😀 bet kazkaip keistai ji pati pradejo nabesisioti ir naktim... paprasciausiai viskas ivyko savajme...😀

25. Jan 2010, 17:28

mano vyrukui metai ir penki menesiai ir dar draugaujam su sauskelnem. ant puodo nesedi, kartais pasisioja bet stovedamas kaip sakant vyriskai, o as turiu puoduka laikyti...pats kartais pasiima puoda ir su kelnem atsiseda, pasedi ir toliau laksto. manau dar nemazai laiko praeis kol pats pasiprasys, o taip noreciau kad iki darzelio ismoktu 😀

23. Jan 2010, 08:43

dukrytei db 1m. ir 8men.😀))

23. Jan 2010, 08:43

as pradejau nuo metuku pratinti, bet po 3 men.pradejo sukauti, begti nuo puoduko, tai padarem pertrauka 2men, nuo rudens pab.jau pati puikiai pradejo suprasti kad reikia daryti i puoduka ir taip po mazu priprato, db jau visa diena namie be sauskelniu laksto, o kai nori, nubega prie puoduko ir pati nusimovus pedkelnes atsiseda😀kolkas tik miegeliui dedu sauskelnes😀) buvo nelengva, bet priprato ir ismoko😀tereikia kantrybes...😀

22. Jan 2010, 20:35

gal mum ir padėjo kai kelis kartus matė kaip daro kaimynų mergaitė ir dar puodukas visada būdavo kambary ,kad visada jį matytų

22. Jan 2010, 20:32

mano dukrytei 2 metukai bet taip pat kai prasau sestis ant puoduko nei pro kur.o ant puoduko sedasi tada kai mato jog kiti vaikuciai taip daro

22. Jan 2010, 19:46

mano mazgei 2.7m,ir tik pries pora mėn sėdo ant puodo,kazkaip savaime,o iki to laiko kai tik sakydavau kad einam ant puodulio rėkdavo spirdavo puoduką arbą mesdavo į sieną,

21. Jan 2010, 18:01

ir knygose raso, kad metuku vaikas slapinasi kas dvi valandas,todel as taip ir pratinau😀

21. Jan 2010, 17:58

turbut reiks taip daryt, sodinsiu kas 2 val, gal po kurio laiko supras ir pats prasysis.

21. Jan 2010, 15:28

palauk, dar supras, turbut jai dar nelaikas😀

1 2