Kaip atsisveikinti su saukelnemis?

30. Nov, 12:15

Mielos mamytes mano dukrytei jau metukai ir noreciau ja pradeti pratinti atlikti gamtinius reikalus ant puoduko. Gal galetumete patarti ar pasidalinti savo patirtimi, o gal zinote kokiu knygu apie tai?

rugpjutis rugpjutis 21. Jan 2010, 11:41

mums kt men jau metukai bet dar mano mergaite nenori draugaut su puoduku naktiniu

21. Jan 2010, 11:06

as pradzioje vaika nesdavau ant puoduko kas dvi valandas, kad galeciau sugauti jo sysiuka ir kakuti. budavo, kad nieko nedaro, pasedi ir stojasi. bet ir tas gerai, nes vaikas pamazu pradeda suprasti, ko mes sedim ant puoduko ir, ko tikimes sulaukti. as, kaip ir robke mokiau aaa arba uhh, tai dabar, kai nori pats sako uhh ir tempia kelnes salin.

21. Jan 2010, 10:17

as ir pradejau vaika sodint ant puoduko, tik i ji nepadaro, aprengiu ir po kurio laiko jau padaro i pampersa. o taip sedet ant puoduko ilgai nenori, nors uzimi ji kad butu ten.

20. Jan 2010, 23:32

saviškį dar meyų nebuvo pradėjau sodint ant puoduko vos stenėt pradėdavo, tai db metukų ir poros sav ir jau žino ką reiškia kaka ir kai paklausi kur darei parodo į puodelį savo 😀 būna, kad nespėju pasodint, užtat reikia sekt vaikiuką kada maždaug daro 😀
Saviškį mokinau taip : kadangi steni kai sėdi sakydavau daryk a- a- a tai po savaitėlės darbo suprast ėmė 😃 db pats kakot pradeda eina prie puoduko tik pats dar neatsisėda per mažas 😀

20. Jan 2010, 21:59

labas manoji jau yra 1metu ir 6menesiu taj jin man sedeti sedi bet nieko nepadaro vis i puoduka ☹ ☹

10. Jan 2010, 12:48

na su laiku manau,man tai jis dar toks ziopliukas,kol supras ka ten daryt reikia,manau gal tik po puses metu,neanksciau😀

09. Jan 2010, 19:27

bandykit, gal patiks ir skirtis nenores😀

09. Jan 2010, 16:44

bandysim ir mes draugauti su puoduku😀

09. Jan 2010, 15:37

arnuti, o koks skirtumas, kada mokyti? juk mokai namuose, kur silta, taip kad man atrodo, visai nesvarbu, kada pradesi mokyti, juk vaikui nesmagu nei slapias pampersas, nei slapios kelnes

09. Jan 2010, 12:02

ne adatele as turejau omeny kad gal ziema mokint but be pamperso negerai, gal geriau kai silcia

08. Jan 2010, 20:53

musu puodukas yra tualete, kur ir turi buti. maziukas, kai nori, bega prie duru ir saukia. pirma karta maziu pasodinau ant puoduko, jam patiko, buvo idomu, pasiemem zaislu,barankyciu, kad jis issedetu. paskui, kas dvi valandas nesdavau ir sodindavau. budavo, kad nesedi, bet todel, kad nenori. ir dabar, kai nenori nepasodinsi, o jei yra reikalas, tai jis man uzdaro duris ir vienas tupi turbut pusvalandi😀 arnuti, i lauka mes einam su pampersu, nors bandziau ir be jo, iseidami padarem, tai isbuvo sausas. o namuose, jei ir padaro, tai saukia ir rodo, kad slapios kelnes. o sakyti pati ismokiau, jam patinka kartoti, tai dabar ir zino

08. Jan 2010, 19:38

turiu klausimeli,o kaip pradet pratint? maniskis pvz pastebejau kai vistau, plaunu uzpakaliuka,tai vonelen pridaro beveik pastoviai,tai pampersa nuemus ant puoduko sodint,arkaip?viena drauge savo vaikus maitindama laike ant puoduko,kol ismoko.

08. Jan 2010, 18:45

mano dukrytei dabar 2 metukai ir 3men tai mes jau senokai su pampersais nebedraugaujam, na tik nakti, o siaip tai mes pastebejom kuo labiau mes jai kisdavom ta puoda tuo labiau ji priesinosi, o kai jau kantrybe nebeatlaike ir spjovem i ta reikala, ji pati pradejo prasytis ir sestis ant puodo. tai manau kad kai vaikui ateis laikas jis pats pasiprasys ar net atsises. beje patartina puoduka laikyti matomoj vietoj, pvz mes visada laikem kambary kuriame praleidziam daugiausiai laiko, nes tada puodas buna vaiko akiratyje.

08. Jan 2010, 17:00

oho ir tavo mazius tiek laiko sako kada kaku nori, o ziemos metu ar nelabai gerai mokint,, geriau kai silta nes kai padaro kad nesulatu mazius. mums metukai ir dar nebendziau taip daryt

07. Jan 2010, 16:22

as savo vyruka, kuriam 1.3men, be sauskelniu laikau po pusdieni, stengiuosi vis nuvesti i tualeta, kartais spejam, o kartais ir ne, nes jis pats saukia, kada nori, bet vaikas kartais per velai pasako. bet kakucio tai visada pasako, net kai pilvuka skauda ir viduriuoja

07. Jan 2010, 13:56

o nuo kiek pradejai ji atpratint?

07. Jan 2010, 11:08

mano vaikiukas nuo 2 metuku jau atsisake sauskelniu😀 bet nakciai vis dar dedu nes lova buna karts nuo karto slapia tai nusprendziau dar nakciai deti, bet siaip per diena esame be sauskelniu

06. Jan 2010, 20:08

as bandziau nuo metuku (dabar mums 1,6m.) sodinti dukryte ant puoduko,bet nenori ji su juo draugauti☹ namie daznai buname be pamperso,kai apsisisioja tai jai labai nepatinka,bet dar nesipraso ant puoduko,bet as palauksiu kol pati supras,kad reikia sesti ant puoduko

06. Jan 2010, 17:58

Mano dukrytei 1.5 metuku.Ant puoduko jau sedime nuo 8 menesiu.Vis po truputi pratinome,jai patiko,bet kai paaugo tai atsiranda tu problemeliu su puoduku.Uzeina kokia savaite kad is vis neseda ant puoda,veliau ateina metas kai vel draugaujam.Be be sauskelniu namuose bunam nuo rudens,tai visko opasitaiko,buna tu avariju😀.Buna i diena po kelis kartus,o buna ,kad visa diena isbuna sausa,ir net kartais migdau pietu be pamperso.Manau,kad vaikas pats supras kada jam visiskai nebereiks sauskelniu,ir kad reikia daryti ant puodo.Nors maniske ir dabar nebelabai megsta sauskelniu,bet dar devime jas.Visoms mamytems linkiu kantrybes😀

05. Dec 2009, 15:35

Is tikro tai dar per anksti mokyti ant puoduko. Susirask laidu archyve, cia ygtais vasara rpde apie tai, nuo kada pradet ant puoduko pratinti. Nors kiekvieno asmeniskas reikalas.

03. Dec 2009, 12:43

siaip reikia daug pastangu ideti ir kantrybes, kol ateis ta diena, kai supras, kam reikia puoduko

02. Dec 2009, 15:23

mano mazajai virs metuku bet kai pasakau kad sestu ant puoduko tai ji pasislepia arba bega i lova miegot,, net nezinau ka daryt☹ mes su ta problema nesusitvarkom taipat😀

02. Dec 2009, 13:36

mums irgi metukai, bet niekaip nesiseka draugauti su puoduku ☹

30. Nov 2009, 12:57

o ka darete ar darote, kad ismoktu sedeti ant puoduko?
mums 1.2men ir su puoduku draugajame nuo 8 men. pradzioje nesdavomes zaislu, maisto, kad tik pavyktu kuo ilgiau issedeti, bet kadangi patiko, tai tu priemoniu nebereikejo😀 o db daznai einame i tualeta, jam pati patalpa patinka, popieriu pleso, kad nebutu nuobodu😀ir jau antras menuo kaip bandome buti visai be sauskelniu. aisku visko buna, bet dazniau pavyksta issaugoti sausas kelnes😀

30. Nov 2009, 12:15

Mielos mamytes mano dukrytei jau metukai ir noreciau ja pradeti pratinti atlikti gamtinius reikalus ant puoduko. Gal galetumete patarti ar pasidalinti savo patirtimi, o gal zinote kokiu knygu apie tai?

1 2