Kaip kovojate su vaikučiais-nevalgučiais?

26. Jan, 10:06

Labutis mamytes, Kaip jusu mazylei valgo? kaip skatinate ju apetita? kaip vaikuti pripratinti prie naujo maisto? Mano mazylei 1.5 ,etuku. LLLLAAAAAAAAbai mazai valgom ;( kartais per visa diena palesa kaip vistuke ir viskas. mesos visai i burna neima, jei tik jos paragauja pradeda ziaugcioti, atrodo tuoj apsivems. :( musu maistas kuri tik pagrinde valgom yra keptos bulvytes, pirsteliai grikiai is vaisiu tik bananai ir obuoliai., kartais makaronai. pasidalinkite savopatirtimi, nes as kartais puolu i nevilti ....

neri neri 28. Jan 2010, 09:14

o mūsų tai kerta viską,nesvarbu naujas ar jau įprastas patiekalas, jei tik pamatė kad kažkas valgo ir jai jau reikia😀 ir visai nesvarbu,namie ,ar svečiuose.Kartą viena pažįstama,kuri turi vyresnę metukais dukrą,net nustebo,kai pamatė ,kad mūsiškė parūkyta dešrytę valgo,sako mūsų tik daktarišką .😀

26. Jan 2010, 16:03

mano sunus iki metu viska valge ka jam dariau, o dar kartais naujo tik kelis saukstus paragauja. taip valgom 4 gerus valgius, o karta uzkandziu gauna

26. Jan 2010, 15:50

Na pas mus ta pati situacija. Dukrai 2metai ir 4men. Valgo isties neperdaugiausiai ir taip nuo pat gimimo, tad teko gerti apetita skatinancius vitaminus ir siaip pastoviai su vitaminais gyvenam. O vaikai juk valgo tiek kiek jiems reikia. svarbu neduoti uzkandziauti. mums daktare liepe valgyti 3 kartus dienoj rimta maista ir tik 2 uzkandzius, na mums pasiteisino.

26. Jan 2010, 13:33

Adatele--------> Viska esu isbandziusi. iki metu jokiu problemu nebuvo, noriai net ragaudavo naujus patiekalus.
O dabar paziuri i lekste jei pamato nematyta patiekala tai nusisuka ir nueina net neragauja, o jai kada uzsisvajojus issizioja tai paragavusi viska spjauna lauk😥

26. Jan 2010, 12:02

mano valgo viska, bet buna, kad nenori ir atsisako valgyti. per prievarta nekisu, tada leidziu issirinkti, tai ko jis pats nori, nes man svarbu, kad isvis butu valges. aisku, pas mus nera prikista skanumynu, todel jis renkasi ka nors skaunaus is normalaus maisto. o bananai vaikui duoda sotumo jausma ir, jei daug valgys ir dar pries valgi,tai tada gali ir nevalgyti normalaus maisto. mes banana valgoma priespieciams ir pavakariams. o nebandai, ka nors naujo pasiulyti, pvz, vietoj keptu bulvyciu, bulviu kose. o kruopas stengiuosi maisyti, viena diena makaronai, kita ryziai, grikiai, kai nieko nebevalge pabandziau ir soru kruopas, tiesiog ieskojau jam tinkamu skoniu

26. Jan 2010, 10:06

Labutis mamytes,
Kaip jusu mazylei valgo? kaip skatinate ju apetita? kaip vaikuti pripratinti prie naujo maisto?
Mano mazylei 1.5 ,etuku.
LLLLAAAAAAAAbai mazai valgom 😥
kartais per visa diena palesa kaip vistuke ir viskas.
mesos visai i burna neima, jei tik jos paragauja pradeda ziaugcioti, atrodo tuoj apsivems. ☹
musu maistas kuri tik pagrinde valgom yra keptos bulvytes, pirsteliai grikiai is vaisiu tik bananai ir obuoliai., kartais makaronai.
pasidalinkite savopatirtimi, nes as kartais puolu i nevilti ....

1 2