Kaip kovote su sunkumais?

28. Jan, 11:03

Mes su dukryte esam vienos,mums labai sunku dviese ir ypac ziema. o dar ir kojytes liga turim,kaip kitos mamytes laikotes? :) pasidalinkim savo rupesteliais ir dziaugsmeliais ;)

29. Aug 2011, 13:03

sveikutes,oi tikrai smagu girdet pamilv,kad tau viskas gerai sekasi😀

pamliv pamliv 29. Aug 2011, 11:30

taip ir buna, kai dvi moteraites issiruosia kur nors 😃

29. Aug 2011, 10:35

pamliv oho geros naujienos is taves 😀 🌷 vasara tikrai nebloga tavo 😀
mes tai va kaune pas drauge atostogavom, dabar Guste miega pas mano mociute uzsukom dar 😃 laukiam kol tevukas atvaziuos parsivest musu. isvaziavom 3 dienom pabut o daiktu prisikrovem kaip tikros merginos 😃DDD daug 😃

pamliv pamliv 29. Aug 2011, 09:30

Sveikos, stipriosios mamos 😉 Kaip gyvuojat? Kas naujo jusu seimose? Kaip jusiskes vasaros prabego? Pas mane daug visko nutiko. Pagaliau issiskyriau 😀 Visa vasara lankiau kursus, ir dabar galiu dirbt manikiurininke-pedikiurininke. Taip pat istojau mokytis poilsio paslaugu agento specialybes. Sutikau zmogu 😀 Aisku, apie meile dar stengiuosi nesvajot per daug. Tiesiog dziaugiuosi bendravimu, demesiu 😀 Vaikai jau laukia nesulaukia, kada prasides mokslo metai 😀 Sunus siemet antrokas, dukrai paskutiniai metaidarzelyje, o mazoji dar tik kitamet lopseli lankyt prades 😀

28. Aug 2011, 07:43

sunkei sekasi nes mano pana turi alergija ir bronchine asma varkstu viena bet man vaikas yra viskas

25. Aug 2011, 10:52

Gabrilite tai gal cia papasakok kaip tau sekasi vienai auginti lelyte? 😀

25. Aug 2011, 09:57

sveikos mamos kaip jum sekasi? noreciau labiau su jumis pabendrauti mamn yra 23 matai auginun dukryte viena palieku savo tel nr galite man parasyte862589231 lauksiu jusu sms

23. Jun 2011, 15:35

pritariu Kirai 😀 as ir visiskai nesigailiu kad esu viena 😀 geriau be jokio vyro nei su bet kokiu 😀

23. Jun 2011, 15:08

viskas imanoma tik reik noro,as auginu viena ir ne karto niekam nesiskundziau,kad sunku ir panasiai,as esu laimynga mama!😀

23. Jun 2011, 13:38

sweikos mamytes..as nors ir turiu sunelio tewa salia, bet jis buna labai retai...waikelis jy mano ryte kai iseina y darba, kai gryzta jis miega pawakariu miegeli, kai atsikelia jis is po darbo buna jau gryzes bet ir tuo paciu iswaziawes kur pailset..ir taip ir kitaip sakau kad mums jo labai truksta, pati sakau kad pabuciuok waikeli, parodyk daugiau demesio, jis atsauna kad jis dirba pawargsta..nezinau ka daryt, newilty esu dydelej..patarkit prasau

21. Jun 2011, 19:47

Sveikos mamytes...nemanau kad neymanoma uzsiauginti vienom vaikucius,sunku bet ymanoma...man 19m bet turiu du sunelius,globoju sese ir broly,su vyru negyvenam 4men.sunku buvo pirmom savaitem bet tariau sau kad as nekentesiu ir mano vaikai nekentes gyvendami su tokiu tevu...jis gyvena tam paciam kaimely vos uz simto metru bet retai vaikus aplanko...manau kai nori vaikam duoti viska tai tas ir ymanoma ir vienai juos auginant...

29. Mar 2011, 15:04

jai reiketu jy priziureti nenoriu jai to uzkraut todel nepaduodu jo elementam gerai darau kazin ar blogai ?

29. Mar 2011, 15:02

sveikos 😀 gal galit patart as vienisa mamyte ir auginu dukryte tevo elementam neduodu nes zinau kad yra toks ystatymas jai jis susirgtu senatvei ir liktu koks invalidas ar pan...

02. Jan 2011, 12:41

ar cia yra vienisu mamu is panevezio?

03. Dec 2010, 12:55

nieks is taves to vaiko neatims buk be baimes o uz grasinimus jam gali pareikst kad skusies,tik nesakyk kad geri raminamus o tai dar pripies netabilios ps.neparodyk kad nervinies o tai visi jie mandrus trypt silpnesni

03. Dec 2010, 12:52

misterygirl,kiek laiko vaikui,jai eina i mokykla ar i darzeli prasyt mokytoju ar auklyciu,kad pranest soceliniam darbuotojui ,o is ten jie jam duos apribojimus,mano drauge turi tokia problema jai taip issispende reikalai.Ir dar jai tu turi prisiteisus alimentus taip pat gali ir apribot jo lankyma pas vaika,nurodyt valandas o jai juo nepasitiki tai jis gali matyt vaika bet sale turesi but pati arba nurodyt lydinti asmeni(mociute,seneli) pasimatymas gali but 1val iki 5val,viska gali issprest tik dar reikes pavaiksciot po instancijas

02. Nov 2010, 12:00

gal kas galite patarti kaip as galeciau uzdrausti savo vyrui lankyti maze, nes as jau saujom raminamuosius geriu, sutrypia su zemem moraliskai ir grasina vaika atimti... nebezinau ka daryti, isprotesiu tuojaus... ir liepia pateikti visu pirkimu cekius, nors puikiai zino, kad perku viska tik deveta, nes neisgaliu kitaip...

14. Oct 2010, 08:52

sveikos 😉 na jei vyras oficialiai nedirba ir nemoka elimentu tai valstybe tada mokes o jis visa gyvenima skolininku likt gali 😃 ir kada nors is jo islups visa suma ir paliks plika basa 😀 taip jiem (neturiu zodzio kaip apibudint ta vyra nes vien tik keiksmazodis galvoj sukas kai pagalvoju 😀 ) ir reikia 😃 va 😀

13. Oct 2010, 22:16

Taip sodina, nes jei jam priteistas is jo vaiko islaikymas ir jei jis nemoka taip vadinamu elementu kazkiek laiko tam beabejo yra duodama, bet juk jis tampa skolininku valstybei ne tik Tau Elenyte, o valstybe zinai ko gero kaip su zmonem nezaidzia, taip, jie gali ji pasodinti..

13. Oct 2010, 22:05

nera zodziu, is vis kaip taip galima. tokius reikia ratais kvadratasi apeidineti😀 ar tai tiesa, jeigu nemoka elementu, gali pasodinti, kad ten atidirbtu. nes girdejau is pazystamu, kad viena jau pasodino

13. Oct 2010, 21:57

Maniskis taip pat, miskus cystina, oficialiai niekur nefiguruoja, 3 masinas turi , bet visos ant tevo, pats savo vardu nieko nelaiko.. As dar mamyciu klube tupejau kol laukiausi, dar taip baisu nebuvo kaip po to kai pagimdziau, jo jo ,tie grasinimai, zeminimai ir pan..

13. Oct 2010, 21:44

Sveikos. bandysiu ir as prisijungti😀 o siaubas kokie vyai, jie jums grasina. as irgi esu vaiko teva padavusi elementams, teismas jau pasibaige, tik laukiu kol jis gaus dokumentus , nes teisme nedalyvavo, ir prades moketi. bet nezinau is kur mokes, nes oficialiai nedirba, nieko neturi, galima sakyti basas.

13. Oct 2010, 21:37

Sveikos visos, o mum rytoj jau 5 meneseliai..! 😉 Padaveme mes musu dydvyri i teisma, laukiame paties teismo ir sprendimo. Buvau vakar pas bureja, sako kad Jis baisiai bijo, norejo pamatyti, jog jam baisiai knieti taciau kazkokia moteris ji stipriai laiko, neprileidzia jo, bureja sake kad moteris vyresne uz ji, tai itariu mama. Maniskis liepa nustojo gazdinti kai pareiskima parasiau i policija, baudziamaja byla iskele del grasinimu susidoroti, mano advokatas ji jau is praeities pazysta, mergaites isiviazduokite metus iki mum su juo susipazystant Jis 13 metu mergaite isprievartavo lyg ir, ji pastojo - pagimde ir dabar Jis ja islaiko su vaiku, savo dabartine boba su 2 vaikais su kuria gyvena ir del kurios mane su Tejyte mete ir plius dar as vaiko islaikyma prisiteisineju.. oi kiek daug visko. Galeciau pasakoti ir pasakoti..

08. Oct 2010, 14:32

nieko nebus teks tau kreiptis i teismus manau...

08. Oct 2010, 14:23

nekelia mums tas idiotas net ragelio, jau net nzn ka daryt,tik suspardyt toki☹((

27. Sep 2010, 19:43

na tas tai taip😀

27. Sep 2010, 19:36

nu ir as jam pasakojau savo verslo reikalus, bet as nesamoniu nedariau ir man ne geda😀 tiesiog gyvent reikia taip, kad nebutu ko bijot😃

27. Sep 2010, 19:33

na,bet tai tikras tawo molis,jei pasakojo savo biznio reikalus tau😃

27. Sep 2010, 19:32

na,bet tai tikras tawo molis,jei pasakojo savo biznio reikalus tau😃

27. Sep 2010, 18:59

jis man pagrasino aisku, bet zino, kad as ne is paprastuju merginu ir jei reiketu pasodinciau net ilgiem metams ar padaryciau invalidu😃 tad pagrasines, kad nusaus nutylo😃 as zinau pora budu, juolab jis kvailys man viska pasakodavo, o man beliko visa tai papasakot jo draugams ir verslo partneriams😃

1 2 3 4 5 ... 13