Kaip patikėti kito vyro rimtais ketinimais?

06. Jun, 02:58

Taip..as suprantu..dabar musu dziaugsmai ir vargeliai -tai musu turtai-musu vaikai :) bet laikas eis,vaikai augs...ar nesusimastet kaip butu ..kaip bus kai atsiras jusu gyvenimuose kitas vyras???ar lengvai patikesite jo ketinimais?ar pasitikesite kad jis myles vaikus kaip savo ir neskriaus,ir gins,ir niekada neprikaisios kad jis ne jo ir pan.. (na tikiuosi supratot minti). Ir aplamai...kokie kriterijai dabar pas jus,mamytes??? kas liecia vyrus :) As dabar visada ziuriu pro padidinimo stikla ir ziuriu ar nuosirdziai bendrauja su mano vaiku,ar vaikas ji megsta ir pan.. Bet va...antra karta nudegiau po to nudegimo kai mus paliko dukrytes tikras tetis(as ji vadinu donoru). :) ir dabar kazkodel jau nebe labai tikiu,kad kazkada atsiras toks vyras kuris nuosirdziai ir su gerais ketinimais ateitu i musu su dukryte gyvenima... Kazkodel susidariau nuomone,kad vaikas-kliutis ir barjeras daugumai vyru..Bet logiskai pamascius,jei vyro ketinimai rimti ir jis tave myli,tai ir vaika turetu pamilt..juk tai musu gyvybe,musu kraujas ir siela..na padiskutuokim,mergaites,ta tema :)

06. Jun 2010, 12:35

vika,nereik užsiprogramuot ir ieškot žūt būt,ateis laikas sutiksi žmogų pačioj netikėčiausioj vietoj,kad ir šiukšles našant....o aš saviškį mikriukį sutikau

06. Jun 2010, 12:11

Manau kad tikrai gali, juk visos mamytės visų pirma yra moterys. O moteriai turėti šalia tą į kurį gali atsiremti ir svarbiausia to kuris leistų jai jaustis tikra moterimi tikrai reikia. Galbūt tik rasti jį sunkiau, nes manau tikrai žiūri į jį pro padidinamąjį stiklą, nes jis taps ne vien tavo, bet ir tavo vaikučio gyvenimo dalimi... 😀

06. Jun 2010, 12:11

tiesiog ateis laikas nereiks nei ieskoti tau skirtas zmogus pasirodys..tik svarbiausia neisijaust ir nepult i glebi iskart,nes nezinau o gal netas..netas tavo skirtasis,tai galima ir nudegt labai..

06. Jun 2010, 12:06

Laimonda, va kaip gera skaityti kai susiklosto gyvenimas i geraja puse..ir as tikrai ne is pavydo ir ne is juodos tos puses...as tikrai nuosirdziai dziaugiuos,kad atsiranda tokiu vyru.. 😀 tik nezinau kodel pas mane tokios mintys: "kad gal jai ar jai taip-bet man tai jau tikrai taip nebus" ir pan, na supratot mano minti tikiuos 😀

06. Jun 2010, 12:04

saviskiui galeciau nuplaut kojas ir vandeni isgert

06. Jun 2010, 12:04

aidar butent tokiu vyru reta 😀

06. Jun 2010, 12:03

as is savo patirties..vaikas nera kliutis jei vyro ketinimai rimti ir nuosirdus,bet...reikia ziuret ir stebet per didinimo stikla vyra.as taip dariau,maniskis mane paeme su 2 vaikais,pats neturedamas ne vieno ir nebuvo net vedes...as jam sakaiu vaikai nezaisliukai,su jais reiks gyvent dalintis rupesciais vargais..ir ka...galiu pasakyt,kad jis daugiau kantrybes turi nei as,uzsiima su jais,rupinasi,myli,stebiu kartais is sono ir taip gera..vaikai ji vadian tevu 😀
O pries tai turejau drauga-tai apsaugok dieve tokio tevo vaikui

06. Jun 2010, 11:57

Leja1 , man 26 su kapeikom 😀 sirdingai dekoju uz gerus palinkejimus 😀
Giedra,o tau kada terminas??? zinai ,jei vyras atsiras ..tas tikras geras mylintis,tai pries jo artimuosius nera ko gedytis ir pan 😀 juk gyvensi su juo o ne jais 😀
Aidar,tikrai saunus vyrukas..as irgi galvoju kad jis paskutinis sioj zemej toks 😀 👍 ..bet ka cia gali zinot,tiesa sakant... 😀

06. Jun 2010, 10:45

VIKA,tavo dukrytė tikrai nėra kliūtis ,bet manau kad problema tame ,kad normalių vyrų nelabai yra,jei subrendiąs,rimtai žiūri į gyvenimą,tai vaikas tikrai nebus kliūtis,asmeniškai aš sutikau savo antą vyrą turėdama tris vaikus,ir tikrai nesigailiu ,nes jis juos myli....mano draugės juokiasi kad reta tokių ir aš paskutinį nugriebiau,bet vis dėlto gal dar yr kur koks ]😀

06. Jun 2010, 09:00

na o man teko girdeti kad vyrai i moteri su vaiku jau ziuri ne kaip i paprasta malalietka, o i rimta moteri, atsakinga. zinoma ne visi 😀 kolkas dar vyro neieskau ( reik pirmiausia dar savo mazytes sulaukti 😉 ) bet dar nesusimasiau koks jis turetu buti tas mano vyras busimas 😀 kad jis tikrai bus tai zinau, tik idomu ar ilgai reikes rinktis iki jo 😀
o kai atsiras tas vyras tada as jau pradesiu bijoti jo artimuju reakcijos kaip jie priims mano mazaja i savo seima....

06. Jun 2010, 08:56

vika o kiek tau metu? na as manau kad vyras tikrai atsiras ir ne betkoks o pats geriausias tau ir tavo vaikeliui

06. Jun 2010, 02:58

Taip..as suprantu..dabar musu dziaugsmai ir vargeliai -tai musu turtai-musu vaikai 😀 bet laikas eis,vaikai augs...ar nesusimastet kaip butu ..kaip bus kai atsiras jusu gyvenimuose kitas vyras???ar lengvai patikesite jo ketinimais?ar pasitikesite kad jis myles vaikus kaip savo ir neskriaus,ir gins,ir niekada neprikaisios kad jis ne jo ir pan.. (na tikiuosi supratot minti). Ir aplamai...kokie kriterijai dabar pas jus,mamytes??? kas liecia vyrus 😀 As dabar visada ziuriu pro padidinimo stikla ir ziuriu ar nuosirdziai bendrauja su mano vaiku,ar vaikas ji megsta ir pan.. Bet va...antra karta nudegiau po to nudegimo kai mus paliko dukrytes tikras tetis(as ji vadinu donoru). 😀 ir dabar kazkodel jau nebe labai tikiu,kad kazkada atsiras toks vyras kuris nuosirdziai ir su gerais ketinimais ateitu i musu su dukryte gyvenima... Kazkodel susidariau nuomone,kad vaikas-kliutis ir barjeras daugumai vyru..Bet logiskai pamascius,jei vyro ketinimai rimti ir jis tave myli,tai ir vaika turetu pamilt..juk tai musu gyvybe,musu kraujas ir siela..na padiskutuokim,mergaites,ta tema 😀

1 2