Kaip saugote vaikučius nuo šalčio?

06. Oct, 09:56 mamyt mamyt

kokias apsaugos priemones naudojat ziema,kad nenusaltu mazuju veidukai?

07. Oct 2009, 14:15

as net pati nebezinau kokiu tepdavau,ju taigi keliu rusiu yra,bet tai turi ant tubeles buti nurodyta kam skirtas

07. Oct 2009, 14:01

O mums bus pirma ziema ir darysim viska, kad tik nesusaltumem..😀 tikekimes nebus salta ziema, ir galesim su mazyliais i lauka drasiai keliaut 😀

07. Oct 2009, 13:55

o bepanten kremukas ar tinka? ar butent tepalas? nes mes turim kremuka

07. Oct 2009, 13:34

veiduka tepiau su bepanten tepalu,vilnones kojines,siltos kelnes ir striuke😀ir visa apsauga😀o istikruju tai vaikas greiciau apsirgs ne kaip persals o kaip perkais(tikriausiai nenaujiena nei vienai mamai)ir dar vaikuciui bus visada salta kaip jam nebus nuotaikos,kaip kad pradedame vesti vaika i darzeli ir tuoj apserga,ir serga dazniau tie kurie nenoriai pasilieka darzeli,vaikutis pastoviai jaucia stresa,nusilpsta jo imunine sistema,tdl ir kimba visos ligos.

07. Oct 2009, 11:10

mums si ziema bus antra,o praeita ziema tepiau veiduka kremu,siltai renkdavau ir kol miegodavo uzdengdavau veiduka palytes kampu,kad salto oro neprisikvepuotu,nes mum buvo tik pora menesiuku 😀

07. Oct 2009, 10:36

Mano dziaugsmelis taippat gime praeita ziema,tepem zandukus kremuku,siltai rengemes ir drasiai ejom i lauka,vezime mum jokie vejai nebaisus😀

07. Oct 2009, 10:25

mes jau antra ziema pasitiksime. pareita tepeme veiduka kremuku prie eidami i lauka, siltas kombinzonas

07. Oct 2009, 10:01

mano arnuciui si ziema bus pirmoji, nors jis gime siu metu sausio 3d bet daugiausia ziema buvo namie. dar reiks aprengus su juo eit i lauka, ar kaskaip apsaugot nuo salcio. tikiuos cia rasim daug patarimu

07. Oct 2009, 09:51

niu mano angeleliui si ziema bus pirmoji tai nezinau kaip cia bus, nes pranesa labai salta ziema ☹

07. Oct 2009, 08:27

as ziema veiduka tepdavau riebiu kremuku, Exipial

07. Oct 2009, 07:32

nzn siaip mano vaikiukas kai buvo mazas tai daktare mums liepe nedeti salikiuko ant vaiko nosytes kazkaip tada vaikas pradeda greiciau sirgti reikia tik uzdengti burnyte.

mamyt mamyt 06. Oct 2009, 21:56

kokias apsaugos priemones naudojat ziema,kad nenusaltu mazuju veidukai?

1 2