Kiek kartų per parą naujagimį maitinti MP?

04. Jun, 09:24

Sveikos, mamytes. As laukiuosi 7 menuo. Greitai turesiu leliuka. Tik beda, kad bijau, jog nezinosiu "ka su juo daryti" :) Kaip ji reikia maitinti: kas kiek laiko ir po kiek laiko. Kalbu apie maitinima savo pienuku krutimi.

20. Aug 2010, 21:10

nu nzn,mano net dvi drauges nusitraukdavo po 150ml...nes pieno lb daug budavo😀

20. Aug 2010, 20:32

Pati niekada tiek nenusitrauksi kiek vaikutis suvalgo.

20. Aug 2010, 19:57

beje,as maitinu tik atsisedus,na dabar tik rytais pasiguldau,nes ziauriai noriu miego ir ji dar uzmiega 😃 o siaip mane drauge prigasdino,kad neduok dieve uzmigsi ir uzgulsi,tai del sventos ramybes visa laik sededavau,salia lovos pasistaciau kede ir valgydavom,na bet jei jus puse valandos valgot tai ir sudetinga ,isivaizduoju 😀

20. Aug 2010, 19:53

nu jo ,firdejau ir as,kad jei neramu -nusitraukti ir paziureti kiek isgers,bet niekad to nedariau,nes man labai nepatinka nusitraukinet teko kelis kartus, pradzioj,kai krutines buvo pertekusios pieno ir sukilo temperatura ... o siaip,jei vaikas ramus,reiskias pavalge,o gal jus diegliukai kamuoja,kad taip verkia?na irgi aisku sunku nustatyti nuo ko pradzioje,bet jei verkimas kaip klykimas ir protarpiais,na matosi,kad vaikiukui skauda,tada reiktu imtis masazu ir panasiu priemoniu,o jei neprivalgo ir todel verkia ir nemiega,na tada labai liudna,nes greiciausiai teks primaitinti...o ar sverei,kaip svoriukas?svarbiausia,kad augtu,nes jei jusm tik savaite,tai per si laika paprastai sugrizta gimimo svoris ir dar daugiau 😉

20. Aug 2010, 15:13

nelabai ka galiu patarti,as ir jaudinausi is pradziu,nes maniske ir valgydavo po 5-10 minuciu is pradziu,o antros kruties net nesiulyk,tikrai neims.mano mazoji ir kartais atrodo pavalgo ir vistiek uzmigt negali nakty,tik zyzia ir verkia kol uzmiega,kartais pora valandu kankinames kol uzmiega.as ir daznai paspaudziu krutine patikrinti ar pieno yra,nes kartais sunku pasakyti,kai krutine tokia minksta.bet kai pradedu maitinti abi krutys trumpam sukieteja,tai vadinasi pienuko yra.man irgi kartais krutinej tokie keisti diegliukai buna.arba kai mazoji valgo is desniosios kartais skauda kazkur giliai krutyje.

20. Aug 2010, 11:40

viena karta bandziau maitinti atsisedusi tai nepavyko,tik labai suskaudo.sakau gal suspaude pieno latakus todel ir bliuksta krutis,ir dabar man ja skaudena.

20. Aug 2010, 11:34

labas mamytes.prasau ir as patarimo apie maitinima.pirmaji vaika maitinau gal menesi,paskui teko primaitinti misinuku.nemokejo ji man paimti kruties vis makaluodavo liezuviu tai igruzdavau kruti tik verkianciai.pas mane speneliai idube tai jai nepavyko istraukti normaliai ir taip apkramte kad baisu,todel ir nutraukiau maitinima nes smarkiai supuliavo ir negalejau daugiau ziureti kaip atpilineja puliais.antras lelius jau savaiteles,kaip ir neblogai susitvarko su valgymu,graziai issizioja,pradzioj is antro ar trecio karto paimdavo o dabar is pirmo kartelio ir zaizdeles nedidele jau baigia uzgyti.bet va problema kaip zinoti ar ji pavalgo.kartais per 5-10min pavalgo o kartais ir pusvalandi.o sianakt tai daugiau kaip valanda pralaike kruti ir vistiek verke neuzmigo teko duoti kita kruti tai po pusantros valandos uzmigo.kai buvo krutys kietos tai matau kad pavalgo nes pradeda bliuksti bet dabar man jos minkstos ir nezinau ar gerai apzioja,ar traukia piena ir aplamai ar jo yra .paspaudus lyg ir bega.bet va neprivalgo,kartais ismiega virs triju val,nakti virs 4val bet kartais kas pusvalandi ar valanda.tikiuosi suprasit ka tiek prirasiau ir pavyks atrasyti

17. Aug 2010, 13:23

😃

17. Aug 2010, 13:01

na mano kamilyte ir panasiai apie 7-8 kartai per para,tai cia isseina kas tris valandas kazkur,tai kaip ir normalu.jeigu reiktu kiekviena karta po puse valandos maitinti,tai nepasimoketu net is lovos lipti,mazoji ant krutines pastoviai kabotu. :-)

17. Aug 2010, 11:01

nu va,tai viskas gerai,mums iki 6 men po kilograma priaugdavo 😃 vien nuo mano pienuko ,o ir nevalgydavo labai daznai apie 7-8 kartus per para ir sakau tik po 5 min ,cia nerealu,kai nereikia tiek ilgai maitinti,nes gautusi,kad puse dienos vien pramaitintum 😃

16. Aug 2010, 13:26

dar ir kaip bega,mazoji nespeja net ryti,kartais net ciurksle bega,tai turiu siek tiek palaukti kol nubegs ir tada maitinti.aciu labai,nes buvau siek tiek sunerimus,nes kur be paskaitysi,visur sako kad maziausiai 20 minuciu turetu valgyti,svoris auga normaliai,jau 3kg 70g sveriam,gime 2kg 750g,buvo nukrites 130g,siandien vel vaziuosim svertis.

14. Aug 2010, 01:40

sveika,maitinu mazike 8,5 men ir ji nuo gimimo pas mane pavalgo per 5 -10 min 😉 taip ,kad tikrai nesirupink,jei auga svoris,tada viskas ok,gal pvz pas tave yra kaip pas mane,kai is kruties pienukas begte bega ir vaikas net springsta nuo jo 😉

13. Aug 2010, 23:11

sveikutes.as maitinu savo mazaja,sekasi kaip ir gerai,bet ji valgo tik kokia 10-15 minuciu,visa laika labai skuba,godziai valgo,bet vis nerimauju ar jai tiek uztenka.mums tik trys savaites ir mes keturiom savaitem per anskti gimeme.

28. Jun 2010, 16:07

Aciu dar karteli merginos uz patarimus 😉

28. Jun 2010, 11:52

Kai buvo mazas tas mano kleckas, uztekdavo vienos kruties. A dabar jau kartais galvoju, jei tureciau tris, tai ir anos noretu. 😃 Siaip tai nepergyvenk, to pieno anas neisgers tau is kruties, nes ten nuolatos vyksta procesas. Kai nusitraukinedavau, atrodo jau tuscia, o anas bac po minutes su valgymo noru pradeda dainuoti. 😃 Niu, ir ka duodi neva tas tuscias krutis ir ten to pieno tiek prisigamins, kiek jam reikes. Uz tat po valandos kitos, to pieno ten dar daugiau bus, nes neva signalas nuejo, kad reikia jo gaminti daugiau. 😃 Niekas geriau nesureguliuos, nei vaikas. Geriau apsisarvuok gelezine kantrybe ir noru zindyti savo vaika, nes patikek manim tetos, mamos, mociutes su klausimu ar pienuko yra ilgai kankins. 😀 Mums va tuoj 6 men. ir vis dar klausia, ar pieno uztenka. 😃 Vaikas jau 10 kg! Tai kur cia neuzteks?

28. Jun 2010, 11:34

kartais pamirsti tas visas teorija ir jauties kaip dvejatukininkas, bet pasitikek savimi 😉 tie kas maziau zino, maziau ir nerimauja 😀
kai gimsta kudikelis viskas veliau ar anksciau susistato i vietas, kas gali geriau pasirupinti jei ne mama, todel kad ji jaucia savo vaikuti.

28. Jun 2010, 11:28

Zinau merginos, daug kas taip sako, bet zinot kaip norisi nors teoriniu ziniu tureti, kad panika neuzvaldytu pirmomis dienomis...

28. Jun 2010, 11:23

pamatysi viskas gerai bus, tik nesijaudink, viskas savaime klostysis, viskas savaime ateis. kai turesi maziuka tiesiog pati pradesi jausti ir zinosi ka daryti.

28. Jun 2010, 11:02

Aciu merginos uz pasisakymus,tikrai. Is jusu visu gaunu vertingos informacijos ir maitinimas nebeatrodo toks paniskai baisus ir nesuprantamas dalykas 😀

28. Jun 2010, 08:44

labas, nuevo. pagal visas taisykles, tai vaikutis turetu pasisotinti viena krutimi, o jau per kita maitinima duoti kita kruti. bet mano atveju, kai pieno nera daug, tai tenka per viena maitinima ir abi krutis duoti, kad tik pasisotintu mazius 😀

28. Jun 2010, 08:41

manoji abi istustindavo 😀

28. Jun 2010, 08:34

Gerai merginos, o dabar dar man paaiskinikit: per viena maitinima reikia viena kruti duoti?... Kvaila, bet as nieko nezinau...☹ Turiu galvoj vienakart maitini is vienos kruties, kitakart is kitos? Ar per viena maitinima reikia abi krutis duot?

27. Jun 2010, 21:37

Kai pagalvoju, dziaukis savo vistinejimu! 😃 Bo tuoj greitai busi visu galu gydytoja ir ne tik. 😃 Aisku, smagu, bet sunku. 😃

27. Jun 2010, 21:35

Niu, man tai idomu, kaip su tuo pientraukiu galima ka ten istraukti pirmom dienom? 😃 Nezinau, pas mane be antro men. vidurio praktiskai nieko nebuvo galima nusitraukti. 😃 O po to irgi tik lasiukai. 😃 Aisku, po menesio jau galejau varyt kaip karve. 😃 Bet kam to reikia? Kiek reikia, tiek tas vaikas pavalgo is tos kruties. Nekurkit problemu, kur ju nera. Aiksu, gydytoja, sake reikia gi zinoti, kiek anas valgo. Niu, bet atsiprasau pas mane krutys be mierkutes eina. 😃 Man nesunku ta kruti pakisti ir 30 kartu per diena. 😃 Nors taip, buvo laikas, kai nusitraukinejau ir ant virsaus duodavau. Bet dabar kaip pagalvoju, kvaila buvau. Kiek laiko issvaistai, kad ten ka nutraukt. Oi, po to padidejusi laktacija, vaikas tiek jau nebesuvalgydavo. Uztrukau pora dienu, kol susinormalizavo. Dabar viskas ciki piki. Mums 5.5 men. Dabar dantukai dygsta, tai valgo po maziau del to praso dazniau. 😀 Va, vakar vienas jau isdygo, antras turbut rytoj pupsos. 😀 Prasides tuoj turbut nukandziojimai ir pan. 😃 Va, sito tai nelaukiu. 😀

26. Jun 2010, 07:56

Ai kaip jums gerai mamytes, kai jus jau viska zinot, o as tokia vistele jauciuos

25. Jun 2010, 00:05

aha man ir taip pradzioj buvo,o poto atsibusdavau su maza balyte,nes begdavo priespienis 😉

24. Jun 2010, 21:15

as manau, kad daug kas priklauso ir nuo vaikuciu 😀

24. Jun 2010, 20:31

kiek nori tiek maitink limito ner 😉

24. Jun 2010, 20:18

man jau i pabaigele 31 savaite, Dzherda. Praeita savaitele vienoj kruty paspaudus speneli maciu tokio gelsvai skaidraus skyscio lasiuka, bet tuo viskas ir baigesi...☹

24. Jun 2010, 18:25

ne kazkaip nusiteikti,o VISKAS BUS GERAI 😉 as visa laik ta kartojau sau 😉 ir is kazkur zinojau,kad pienuko turesiu,visiem taip sakiau 😃 kiek tau laiko nuevo?man priespienis pasirode apie 7 menesi nestumo,bet zinoma nebutinai jis pasirodo nestumo metu 😉

1 2 3 4 ... 8