Kiek kartų per parą naujagimį maitinti MP?

04. Jun, 09:24

Sveikos, mamytes. As laukiuosi 7 menuo. Greitai turesiu leliuka. Tik beda, kad bijau, jog nezinosiu "ka su juo daryti" :) Kaip ji reikia maitinti: kas kiek laiko ir po kiek laiko. Kalbu apie maitinima savo pienuku krutimi.

24. Jun 2010, 17:52

oi, reikia kazkaip sugebet nusiteikt, kad viskas bus gerai... 😀

24. Jun 2010, 15:19

taip mamytes nepainiokit...jei inkubatoriuje,tada viskas suprantama,o siaip tikrai nereikia nieko nusitraukineti,nes pats leliukas viska reguliuoja,pirmosiomis 5 dienomis jam uztenka po kelis lasus atsigerti mamytes priespienio,kurio vaikui visiskai uztenka pasisotinti,o kai po tuos kelis lasus jis istraukines,tai taip ir gaminsis pienukas,beje dar vienas dalykas,kad ne tik traukdamas leliukas skatina laktacija,bet ir jo paprastas priglaudimas prie saves 😉 taip kad, viena is kalidu ,kurias daro mamos ,kurios po kiek laiko nebeturi pienuko,ar vaikiukas atsisako zisti, ir seseles - tai misinuku davimas,aisku yra ir isimciu,taciau,geriau nerizikuoti,jei norite maitinti savo leliuka kuo ilgiau 😉 nekalbu apie atvejus,kai kitos iseities nera(VISISKAI nera pienuko nei laso,ligos ir pan)

24. Jun 2010, 09:36

na tada viskas suprantama 😀

24. Jun 2010, 09:32

tai ne matavimas, musu vaikuciai buvo inkubatoriuose, kitaip ir nepamaitinsi jei nenutrauksi pienuko.

24. Jun 2010, 09:23

nezinau, taciau man keista jog tik gimus vaikeliui mamytes ima naudoti pientrauki ir "matuoja" pienelio kieki. Juk tik kudykis zysdamas ir skatina laktacija. Tie "lasiukai" juditt ir buvo tavo priespienis, jo daug nebuna.

24. Jun 2010, 09:18

tai juslinis dalykas, mazylis pats daug ka sureguliuos. Esu girdejus, kad naujagimis gali net kelis kilometru nuslausti, del maisto ( nezinau kiek tiesos) 😀 . viskas vyksta savaime 😉

24. Jun 2010, 09:15

Nueva, svarbiausiai tikek ir pasitikek savim, kad viskas bus gerai ir bus. Ligonineje, jei nera pienuko visuomet atnesa misinuko. Mums buvo taip, gimem antradieni, o maziuka maitinau tik sestadieni. Dvi dienas visiskai nebuvo pienelio (aisku prisidejo stresas, baime ir t.t. ), bet po biski vis atsirasdavo, kad ir keli lasiukai, tai pirmiausiai juos sumaitindavom o po to misinukas. Va kaimynineje palatoje gulejo moteris tai tik po keturiu dienu atsirado pienukas, kai ji pasakydavo, kad nera pienuko tai ir gydytoja sakydavo ir sesutes " kartais taip buna, kad ir nera", bet ji nenuleido ranku 😀 kas 2 val. su pientraukiu nusitraukinejo ir ... viskas gerai, atsirado pienuko ir maziukas pats pradejo imti krutine.

24. Jun 2010, 09:15

Labai noriu! Bat kolkas atrodo, kad tai visas menas 😀

24. Jun 2010, 09:13

Neliks tikrai, is pradziu gaminasi priespienis, kurio buna nedaug, bet jis labai maistingas ir bus pirmas maistas tavo vaikeliui. Jis pavalgys nuo jo. ~Po keliu dienu pradeda gamintis jau tikrasis pienukas ir jo buna paprastai daug daugiau 😉 Pati pamatysi, nera viskas taip sudetinga, kaip atrodo. Svarbiausia, kad nori maitinti.

24. Jun 2010, 09:08

nebuna, taciau maitindama maziuka tu skatinsi pienuko gamyba.

24. Jun 2010, 09:03

bet ligoninej mano maziukas neliks nepamaitintas, jei sakai, kad nuo pradziu pieno nebuna daug?

24. Jun 2010, 01:13

nuevo, manau jei sesuciu prasysi, tikai pamokins..pirmosiom dienom pienelio tikrai daug nebuna, taciau tikrai manau jog tau problemu nebus, esi pasiryzus maitinti. Saunuole, sekmes tau.

23. Jun 2010, 23:01

as tai bijau kas bus, jei ligoninej dar pienuko nebus, liksiu "nepamokyta", kaip krutine duoti, o grizus jei pienuko dar nebus ka reiks daryt?... kuo maitint? ar taip nebuna?

23. Jun 2010, 20:59

Sakyciau, taip pat labai svarbu, kad maziukas taisyklingai valgytu ( paimtu krutine), tuomet problemu gerokai sumazeja 😀 . Prisimenu pradzia buvo labai sunki; is pradziu nebuvo pienuko, kai jau atsirado, tai ir krutine pradejo skaudeti. Sekmingai viskas baigesi, nes ligonineje sesute padejo nusitraukti. Kai maziukas jau pradejo pats valgyti, tai ir susireguliavo.

23. Jun 2010, 20:21

va dar apei meduti ir kopusto lapa isgirdau 😀

23. Jun 2010, 13:11

man buvo ir po truputi link uzdegimo,tai tada pradzioj rankomis nusitraukdavau pienuka ir duodavau lelytei savo pabaigti,kad viska istrauktu ,o po maitinimmu dedavausi medu ant krutines ir tada kopusto lapa 😉 aciu dievui iki guzu ir uzdegimu nepriejom 😉

23. Jun 2010, 12:58

as maitinu 5 menesiu su puse ir man krutine buvo uzsidegus ir guzai buvo isoke labai daug kartu,bet man labai padeda kopusto lapas😀

22. Jun 2010, 20:34

Vat as ir noriu kuo ilgiau siuo malonumu megautis 😀

22. Jun 2010, 20:23

nuevo, aha, mazuliukas sureguliuos viska pats 😀
man krutine uzsidege, nes gericiausiai mane pertrauke vejas savaitgali, tikiuosi, kad daugiau tokiu nemalonumu neapturesiu.. o siaip, maitinimas - tai nesibaigiantis malonumas 😀

22. Jun 2010, 20:06

A, sita pamokele jau ismokau - kad vaikiukas palaipsniui pats susireguliuoja kiek jam pienuko reikia ir krutine prie to pripranta 😉

22. Jun 2010, 19:29

Nuevo, tu ir negali visko moketi ir zinoti - juk dar tik ruosiesi buti mama 😀 Nereikia nusitraukti, nebent pienuko bus labai labai daug. Bent as nenusitraukinejau visai. Pajusi pati, kad kazkas negerai, krutine labai pilna, skauda, susidaro guziukai... Geriausia, kai istraukia vaikas, bet jeigu to pieno labai daug, tada jau reikia paciai butinai nusitraukti, nes uzdegimas gausis. Pas mane pacioje pradzioje buvo gan daug pienuko, bet nenusitraukinejau, nes neprireike dar, o po to jo sumazejo.

22. Jun 2010, 19:18

Tai tu is tu laiminguju kaip supratau, Volunge. O merginos, paaiskinkit man dar nesusipratelei: tai as pamaitinu kudikeli savo, o ka, likusi pienuka reikia nusitraukti, kad jis neliktu krutineje, kad gamintusi naujas pienukas? Ar leisti jam begti? Va pacio to proceso nesuprantu nuo ko gali krutine "uzsidegti"...atleiskit man nemoksai ☹

22. Jun 2010, 11:33

Neturejau jokiu problemu su speneliais, kai maitinau, visiskai neskaudejo, netrukinejo. Bet as turbut busiu is mazumos. Maitindavau, kada nori vaikas: pradzioje gaudavosi, kad vos ne ant kruties kabojo kiaura para, bet veliau iseidavo kas 2 val., dar veliau - kas 3. O krutine teisingai, reikia labai saugoti, man mama kale ir kale tai i galva, kol laukiausi.
Del primaitinimo niekas nieko nepuola, jeigu kazkas papriestarauja nuomonei ar pasakymui, argumentuoja, tai dar nebutinai reiskia, kad puola ar nori gincytis. 😀

22. Jun 2010, 10:44

pamasazuoju, dar nematavau temperaturos siandien, bet nejauciu, kad tureciau. pertrauke, pertrauke..per daug isidrasinau. mama vis sakydavo, kad saugok krutis, jos dabar labai jautrios, o as ka, juk vasara, karsta, kam cia saugoti... dabar isitikinau, kad labai reikia jas saugoti, nes gali buti labai, labai nesmagu.

22. Jun 2010, 10:11

manau, kad krutine... o gal ir perpute savaitgali, buvom gimtadieni pas mano pussesere,o ten kondicionierius buvo ijungtas, tai jauciu, kad perpute gal...snd jau geriau😀

22. Jun 2010, 10:02

aha, as ir seseles klausiau,ar pasitepus garmastanu galima maitinti, sake, kad taip... o be to, gavau truputi velniu, kai pamate, kad pries kiekviena maitinima plaunu krutis, sake, kad taip nerekia.

22. Jun 2010, 09:50

ir beto spiritu negalima tepti itrukinejusiu ar pazeistu odu,nes gaminasi bakterijos ir gali dar labiau pakenkti

22. Jun 2010, 09:39

As jau turiu garmastano, nes kraitelio sarase jis buvo ivardintas. Kaip tik norejau klausti ar juo pasitepus galima maitinti, bet va aciu lieposmamyte man ir atsake i klausima 😉

22. Jun 2010, 09:26

Tai reiskiasi maitinant reiks pradzioje pasiruosti siokiems tokiems nemalonumams. Bet as maitinti noriu ir manau kad tikrai del vaikelio viska galima kenteti, tuo labiau, kad maitinimas man asocijuojasi su tikraja motinyste 😀

22. Jun 2010, 09:02

volunge, taip leido pabandyti braske, mazyte 😀 ir nieko juk kas dien jos tonomis niekas neduoda 😀

1 2 3 4 5 ... 8