Koki pirktinį karves pieną duodate vaikiukams nuo 1 metukų?

04. Feb, 02:18

Sveikos mamytės, mums daktarė liepė pabandyti gerti jau karvės pienuką ne mišinuką ir nežinau kokį pirkti, praduotuvėje tokia gausybė, ar pirkti ūkinkų iš aparatų? Prašau pasidalinkite kokį jūs pienuką duodate savo mažyliams. Labai dėkoju visoms iš anksto :)

08. Dec 2011, 14:39

dar kol kas gersim misinuka, o po svenciu manau jau keisim i paprasta pienuka 😃

06. Dec 2011, 19:15

mamule manau gali nebeduoti misinuko isvis,jei taip manai yra geriausiai.tiesiog pakeisk ji pirktiniu karves pienuku.pasildyk biskuti,kad butu skaniau.manajai dabar bus neuzilgo du metukai,ir mes geriame tik pirktini piena.vakarais pries miegeli.ir neturim del to jokiu problemu😀

06. Dec 2011, 16:01

mums 1m5men geriam dar misinuka, bet neatsisako ir karves kaimisko pienuko ir pirktinio belekokios firmos, zodziu pagal nuotaika. as vis galvoju kada isvis jau nebeduoti misinuko, pries miega geria misinuka, kartais ryte. mamytes gal turite kokiu patarimu?

29. Nov 2011, 09:48

Dobila

23. Nov 2011, 15:29

mano mergina taip pat vieno pacio pienuko negeria 😀 bet daugiau visi pieno produktai jai patinka 😀 tik va grynas pienas nelabai 😀 o i kosytes perku "dvaro" piena 😀

23. Nov 2011, 15:23

Labukas, man sunelislabai megsta pieno produktus - surelius, varskytes ir pan. o pienuka geria net ir silta, perkam mes "MU", 3.5 riebumo. o va misinuko negere visai, na siek tiek, kadangi krutines atsisake budamas 10 men. tai reikejo duot misinio, taciau nemego jo, o va su pienuku darugauja labai 😀 dabar mums 1.3 metu. 😀

23. Nov 2011, 12:15

Mano pupa tai negeria jokio pieno, vargas ir su pieno produktais nei varskes, nei surio neikisi ☹ na sureliu tai valgo, nes jie saldus ir dar su sokoladu 😀

laurora laurora 30. Sep 2011, 00:47

kai priprato prie karves pieno, tai perku bele koki, kad butu 2,5 proc. riebumo. o siaip turbut nera didelio skirtumo, kokios firmos

29. Sep 2011, 13:04

mes geriam avanmore.puikus pienukas

09. Jul 2011, 09:31

lanku piena

08. Jul 2011, 23:43

o mus nuo karvės pieno išbėrė tai gausim dar negert pienuko

laurora laurora 08. Jul 2011, 23:21

manoji jokio karves pieno negeria - nei pasterizuoto, nei tetrapakinio. paragavus stuma buteliuka. o misinuka skaniai isgeria. nebezinau, kaip ja ir bepripratint prie paprasto pieno 😕

10. May 2011, 19:21

Mes geriam dvaro 2.5% riebumo,nes misinuko atsisake kai buvo 11men,o dabar mums metukai

10. May 2011, 18:17

dar labai daug negeriam to pieno,bet kartais ,beto i kosytes pilu,tai perku arba "Naminis" arba "Dvaro"..

20. Apr 2011, 17:32

mano vyrukui 1m4men. jau nuo 9-10men geria karves piena(parduotuvini),misinuko atsisake nuo 6men., naminio karves pieno neisiulem-neime,parduotuvinio taip pat..nuo 9men po truputi pradejo ragaut parduotuini piena,perkam dvaro 2,5% arba visiems.. ir duodam gert per linksmaji siaudeli(kur vidui buna granules braskiu,sokolado arba bananu skonio...

22. Mar 2011, 15:23

sveikos mamytes. girdejau, kad db rinkoje pasirode pienas su mazesniu laktozes kiekiu. gal kas bandete duoti savo vaikuciams? mums 1 ir 9 menesiai. bandysim pereiti prie pienuko, tad nezinau koki pirkti. karves pienui alargija. kaime bandem duoti, tai isbere, bandysim db su parduotuves pieneliu 😀

22. Mar 2011, 15:16

mes esam 1m1men ir geriam rokiskio arba dvaro piena 😀 2.5%

22. Mar 2011, 14:10

Mums 1m ir 2 men nuo metuku geriam karves piena, dazniausiai perkam Dvaro, 2,5% man jis atrodo kokybiskiausias..

22. Mar 2011, 14:03

mano suneliui 1,4m bet pieno neduodu, geriam misinuka 😉

vaidlina vaidlina 19. Mar 2011, 10:42

esu girdėjusi, kad mamos duoda pirktinį karvės pieną su vaniliniu cukrumi😀

01. Mar 2011, 15:24

mamaagne,pradek maisyti paprasta pienuka su misinuku😉pradziai tik biskuti ipilk paprasto ,po to didink kieki...pamatysi pripras ir patiks😀

25. Feb 2011, 17:49

Mums metukai ir kol kas geriam pieno mišinį nuo metų laiko. Pirktiniu pienu iš vis nesižavi, tiksliau paragavo ir nusprendė, kad visgi neskanu 😀

30. Jan 2011, 14:27

Na as tai nezinau koks geriausias pirktinis pienas,nes mes jo negeriam,mum geriausias savos karvytes pienukas.Kiek girdejau is kitu ,kad dvaro pienas dar yra neblogas.Patys nebandem ,bet jei reiktu pirkciau jy nors ir brangokas😃

27. Jan 2011, 15:16

Sveikos mamytes 😉 senokai jau cia lankiausi 😀 malonu vel cia apsilankyti 😀 as tai savajam pipirui duodu pirktini piena "DOBILAS". Jis brangesnis, bet geresnis ir neberia nuo jo, nes kiek isbandziau kitus pirktinius pienus, tai nuo ju beria ☹ O Dobilas labai mum tinka 😀

26. Jan 2011, 13:08

Tiesa, man gydytoja patare, kad vaikams reikia duodi kuo riebesnius pieno produktus. Na, mes svoriu nesiskundziam, galetu buti jo ir maziau, bet vat, vis tiek sake riebiausius duoti.

26. Jan 2011, 13:05

Na, as duodu nakciai paprasto karves pieno 3.5 riebumo. Misineli gauna tik nakti. Ziurejau, as cia laida MK, kur mamyte klause, kuo gi tas misinelis ypatingesnis nei karves pienas. Tai gydytoja pasake tik tai, kad tai neva is ekologisku karviu surinktas pienas. Tai as nezinau, kuom skiriasi mano anytos, tarkim, karve nuo tu nezinia kur esanciu ekologisku karviu? 😀 Juokiausi is to, kad bent gygytoja galejo paporyti, kad misineli dar yra sokiu tokiu vitaminu ar pan. Tai vat, po tos laidos ir perejau normaliai ant pieno. Nakti man patogiau duoti misilenio, nes jis greiciau pasidaro. Nors dabar galvoju, kad reikia gal silta piena laikyti termoze ir nubudus vaikui, jo tiesiog duoti atsigerti.

17. Dec 2010, 11:39

manoji pradejo po biskuti gerti riebu piena pirktini..maisau su misinuku pradziai,po to duosiu gryna...taip gyd patare😀 mums metukai neseniai suejo

25. Sep 2010, 11:43

pirktinio neduodu,laikau karvute, del vaikuciu. pati paruosiu pieniuka.nepasitikiu jokeis pirktiniais,ar svetimu bobuciu parduodamu pienu.:").

30. Aug 2010, 16:15

as tai nevirinu pieno,tik pasildau... mes geriam dvaro 3,5 riebumo.

16. Aug 2010, 21:01

kai pradejau primatinti daviau karves piena virinta,poto perejom prie misisnio...db gyvenam mieste,tai perkam dvaro 2,5 % o nakciai padarau tutelio3,nes nakty dar 2 bonkas isvaro...ir jei nepaduodi kai prabunda tai isiverkai.jau nera kada lekt ipilti pienuko,pasildyt...

1 2 3