Koki pirktinį karves pieną duodate vaikiukams nuo 1 metukų?

04. Feb, 02:18

Sveikos mamytės, mums daktarė liepė pabandyti gerti jau karvės pienuką ne mišinuką ir nežinau kokį pirkti, praduotuvėje tokia gausybė, ar pirkti ūkinkų iš aparatų? Prašau pasidalinkite kokį jūs pienuką duodate savo mažyliams. Labai dėkoju visoms iš anksto :)

09. Feb 2010, 14:24

laba mum metai ir 2men norejau paklausti o jus pirktini pienuka kaip darot?kokio riebumo perkat?nes drauge tai vaikui nuo metu perka 2,5% riebumo piena paverda paskui dar sviesto ideda as nezinau kaip ta pirktini duoti ir kiek kad maziukas sotus butu...nes daba misinuka dar duodam tai 240ml suvalgo ryte ir pries miega tai galvoju kiek pirktinio reiktu duot einant miegot kad nakti neisalktu?aciu iskart uz patarimus laukiu😀

09. Feb 2010, 14:24

laba mum metai ir 2men norejau paklausti o jus pirktini pienuka kaip darot?kokio riebumo perkat?nes drauge tai vaikui nuo metu perka 2,5% riebumo piena paverda paskui dar sviesto ideda as nezinau kaip ta pirktini duoti ir kiek kad maziukas sotus butu...nes daba misinuka dar duodam tai 240ml suvalgo ryte ir pries miega tai galvoju kiek pirktinio reiktu duot einant miegot kad nakti neisalktu?aciu iskart uz patarimus laukiu😀

09. Feb 2010, 14:18

laba mum metai ir 2men norejau paklausti o jus pirktini pienuka kaip darot?kokio riebumo perkat?nes drauge tai vaikui nuo metu perka 2,5% riebumo piena paverda paskui dar sviesto ideda as nezinau kaip ta pirktini duoti ir kiek kad maziukas sotus butu...nes daba misinuka dar duodam tai 240ml suvalgo ryte ir pries miega tai galvoju kiek pirktinio reiktu duot einant miegot kad nakti neisalktu?aciu iskart uz patarimus laukiu😀

sun sun 08. Feb 2010, 11:20

ir karves piena reikia nepamirst pavirt-atvesint 😀

sun sun 08. Feb 2010, 11:19

mano mazyte irgi megsta namini pienuka.duodu kaip is kaimo parsivezu.(bet tai retai buna) o vakarais osvene pasake duot kefiro ir cukraus sauk. duodu 2,5 proc.rebumoMUSU KEFIRAS cia normalu? ar ka jus duodat pries miega?ydomu... o is ryto kaip prabunda 06val ar duodat ka?

07. Feb 2010, 15:36

Mano dukryte gerė nuo 4 men namini (mano mamos karvučių piena), zinau kad geras, tai ir daviau, mums tiko ir patiko,,,jokiu šalutiniu poveikių nebuvo...

07. Feb 2010, 13:48

aš taip pat prisiskaičiau kad iki trijų metukų karvės pieno vaikams geriau neduoti ir dvejoju, nors kiek kartų užaugo gerdami karvės pieną ir nieko, o dabar jau kaip paskaitai tai vos ne nuodas.

07. Feb 2010, 13:44

o as girdejau,kad iki 3 metuku vaikuciams pieno isvis duot nereiketu.

07. Feb 2010, 12:43

lanku, arba namini

07. Feb 2010, 11:50

nzn nes neperku jo,as dazniausiai ti LANKU PIENUKA,arb namin

07. Feb 2010, 11:48

rokiskio naminis dvokia.

07. Feb 2010, 11:45

o mes geriame gryna namini pienuka mano vaikuciam lb patinka

07. Feb 2010, 11:43

Mano dukryte negeria pienuko karves is kaimo,todel jai visada perkam Rokiskio namini..

05. Feb 2010, 18:37

mes irgi perkam is parduotuves, kai jau nuvaziuojam kaiman tada ir naminio parsivezam😀 gaila kad negali uzsivezt daugiau kad nereiketu pirkt😃

04. Feb 2010, 17:59

teko girdeti,kad Rokiskio naminis geras pienukas.

04. Feb 2010, 17:41

va pasake per viena sveikatos laida apie piena is parduotuves, kad nei pigiausias nei brangiuasias niekuo nesiskiria ispilstytas i visus pakus tas pats pienas, buvo patikrinti visi pakeliai laboratoriijoje, ten nei riebumas nesiskiria visur tas pats, tik kaina skiriasi, del pakelio ir uzraso.....as perku pigesni, dukrytei buvau kelis kartus davus kaimisko pieno, tai negere, viska atpyle....geria is parduotuves, ir viskas gerai, nesiskundzia niekuo....

04. Feb 2010, 17:28

musu zivile vaikiukai keliu dienu skirtumo, matot su tais ukininkais ne kas mieste, o juk kiekviena diena reikia sviezio pienelio, as taip manau, del "tetra paku" vadinamu tai zinojau kad ju geriau nepirkti 😀

04. Feb 2010, 16:51

Mano sūnui 1m5mėn, bet mes vis geriam Aptamil, o karvės pieno jis negeria, tiesiog meta buteliuką šalin. Geriausia, manau, būtų ūkininkų pienas, bet būtina jį atvirinti.

04. Feb 2010, 16:13

neperku parduotuvinio pieno, ukininku geriau, ar kokios mociutes is kaimo.Jei kalbant apie tikra karves piena, nes parduotuvinis yra atskiestas.Ir riebumo neatitinka visai.

04. Feb 2010, 14:18

Sveikos mamytės, mums daktarė liepė pabandyti gerti jau karvės pienuką ne mišinuką ir nežinau kokį pirkti, praduotuvėje tokia gausybė, ar pirkti ūkinkų iš aparatų?
Prašau pasidalinkite kokį jūs pienuką duodate savo mažyliams.
Labai dėkoju visoms iš anksto 😀

1 2 3