Kontracepcija žindyvei

24. Aug, 10:18

jau 7 savaites po gimdymo,ruosiuos uzbaigti vyro kancias :D gal pasidalinsit savo patirtimi kokiais budais saugojotes maitindamos savo kudikius?

27. Aug 2010, 12:26

galetu sukurti visiskai nekenksmingo... 😉

27. Aug 2010, 12:14

Galetu jau musu tobuloji medicina sukurti kazka tikrai gero ir ne tokio kenksmingo...

27. Aug 2010, 11:32

jojo,as irgi bijau...

27. Aug 2010, 11:05

Mes iki leliuko taip saugodavomes, as dar buvau kuri laika tabletes gerus po to metus laiko bandaziau pastot ir tik po geru metu pavyko, bet dabar kai jau pagimdzius esu tai kazkaip nesinori taip rizikuot, kad ir pasitikiu vyru, bet vistiek nezinai kaip gali buti...o su tom spiralem tai as nelabai noriu prasidet irgi vienom tinka kitom ne, vistiek kazkas svetimo i kuna ideta, bijok kad nepakryptu, bijok kad neiaugtu...

26. Aug 2010, 21:28

visiskai tave suprantu ir labai gaila,kad tokie tavo prisiminimai,taciau labai dziaugiuosi,kad dabar viskas gerai 😉 taip pat sutinku ir kad negali buti visiskai rami su tokiu "kontracepsijos" budu,mes taip pat nbandeme ,kuri laika si buda pries nestuma,kartais ir pasilepindavome be visiskos kontracepcijos,taigi negaliu tiksliai pasakyti,kuriuo budu pastojau...taciau ,kad ir kaip bebutu gaila tai nera patikima,jei butu-visos naudotumemes tokia "kontarcepcija", nes esme,kad kad ir kaip vyras susikoncentruotu ir pdarytu tai laiku,tam tikra dalele lieka mumyse,tai tiek 😉

26. Aug 2010, 21:12

Na taip siuo atveju as nepasiruosus antram vaikeliui del keliu priezasciu, pirma tai manoji dar tik 6,5men tai antram ar ne laikas, antra tai labai siurpus prisiminimai po gimdymo, teko daug iskentet, galvojau jau neteksiu savo maziukes, o visa tai manyje istrigo labai giliai, dar galima sakyt viena auginu maziuke, vyras daug dirba...o siaip kalbejau su juo, jis kaip ir sutinka su manim, kad galima ir palaukt, bet jis yra pries visokias kontraceptines priemones, jam uztenka paprasto budo nebaigti viduje ir tiek, bet as tai negaliu buti rami tokiu apsisaugojimu ir po kiekvieno karto nerimauti.

26. Aug 2010, 20:25

maitinant yra kontraceptines tabletes: Azalia ir cerazette,maniau,kad jos yra tik Norvegijoj,bet skaiciau ,kad yra ir lt,as naudoju antrasias 😉 taip pat perskaiciau,kad yra ir spirale,kuria gali detis ir maitinancios,nu bet as asmeniskai bijau ju 😀

26. Aug 2010, 20:24

nu tu matai kaip,retas reiskinys,kad vyras nori ,o moteris ne...bent kiek man teko girdeti 😀 faina 😀 manes vyras kaip tik paklause,sako nu tu tai tikriausiai dabar nenori buti nescia vel...?sakau noriu,o ypac ,kai pamatau kitas nestukes,ar kai prisimenu save...😀 tai jis nustebes:matai kaip... 😃 bet tikrai ne dabar... 😃 nu ir atsakkiau,kad tikrai ne dabar 😀
o kai as pirkau kontraceptini pleistra tai jis pradzioj kainavo 40lt,o po to pabrango iki 55lt,kiek dabar kainuoja neisivaizduoju 😉 o neiseina tau su juo pasneketi,issipasakoti ir pasitarti,kad dar ne laikas: gali juk paaiskinti,kad moters organizmas atsigauna tik po poros metu visiskai,ir tik tada ji gali normaliai vel lauktis,kad nebutu problemu su nestumu,tiesiog ,kad netruktu jokiu vitaminu ir pan...nzn ,gal tai padetu? 😉

26. Aug 2010, 20:21

tai taip is pokalbiu ir nesupratau ar maitinant yra kokios kontraceptines tabletes, ar tik spirale, o ta pleistra maitinant galima detis

26. Aug 2010, 19:53

o kokia jo kaina?jis kiek atsimenu buvo gan brangus nes naujiena. Pas mane dar tokia situacija, kad nelabai noriu, kad vyras zinotu kad kazka naudoju, nes leliukas pas mus dar mazas, o jis labai jau nori antro, as dar jam nepasirengus...

26. Aug 2010, 19:43

as naudojau 3 metus,tai atsiklijavo gal kokiu 5 kartus per ta laika,o jei tik dalis atkimba ,tai per pleistra nubrauki vandeni(beveik visi kartai buvo po maudymosi) ir jis vel prilimpa ir visiskai apsaugo 😉 jei atsiklijuoja visikai uzsidedi kita,nauja...bet sakau tai taip retai atsitinka,o va kitoms isvis neatsiklijuodavo...

26. Aug 2010, 19:39

na man jie nelabai patikimi atrodo, o jei atsiklijuos ar pan?

26. Aug 2010, 17:28

o kodel nenori pabandyti,pvz pleistro,man jie lb patiko 😉

26. Aug 2010, 17:27

o kodel nenori pabandyti,pvz pleistro,man jie lb patiko 😉

26. Aug 2010, 17:25

matai, kad tu KT yra daug rusiu, o bandyti visas is eiles tai gali nekas buti 😀

26. Aug 2010, 17:10

tai cia nieko tokio,nes suprantu ,kad tau ir ne pati maloniausia procedura... 😃 bet si syki neturetu tikrinti,tik pasikonsultuosi ir israsys kitas 😉

26. Aug 2010, 15:01

tai va kad teks eiti pas gine ☹

26. Aug 2010, 14:48

nu as ne medike tad pasakyti negaliu,bet pasvarscius,manau,kad tikrai gali,nes juk po gimdymo vel vyksta hormonu kaita,todel gal organzimas ju nelabai priima,nzn,cia mano pasvarstymai,man atrodo logiska 😉 pasitark su ginekologe 😉

26. Aug 2010, 14:32

Laba diena norejau paklaust gal kam yra taip buve,iki gimdymo geriau kontraceptines tabletes ir jos puikiai tiko nei svoris augo nei pykino, po gimdymo vel nesenai pradejaujas gerti, bet jauciu kad stambeti pradedu po biski ar gali po gimdymo man jos nebetikti?

25. Aug 2010, 15:17

nu matai kaip idomiai,cia greiciausiai pas jus buvo tie salutiniai poveikiai,kai organizmas nepriima antikunio,va todel as ju ir bijau,nes prisiskaiciau ir daug neigiamu patirciu,tai jauciu vel persigalvojau,akd prie pleistru reiks grizti kazkada.O tu jurgitav nelauksi,kol atsistatys organismas,nes sako,akd ir tu jauties visiskai atsigavus,organizmas tam dar nepasiruoses ir gali kilti problemu 😉 nu bet aisku,kaip jau pasisprendete,mes tai tikrai laukism kelis metelius 😉

25. Aug 2010, 15:13

as spirale esu turejus bet su variu, pries kelis metus buvau isidejus po pirmojo gimimo, tai siaubas baubas buvo man sirgimas, viena labai nereguliarios o kita labai skausmingos kad po pora dienu is lovos nepakildavau kaip skaudedavo, poto pradejau gert tabletes tai super buvo, nesunku buvo ir gert ir labai retai kada pamirsus esu isgert, nors ir vitaminu nemoku gert nes pamirstu o su jom nebuvo jokiu bedu 😀 dabar laukiuosi ir mastau kuo reikes saugotis kai pagimdysiu ir maitinsiu, nes man gumytes tai neeee, o ir maniskis kratosi, tai kam vienas kita kankint reikes kaska mastyt nes gali trecias lelius greit uzkibt nes vaisingumu atrodo nei vienas nesiskundziam 😃

25. Aug 2010, 14:32

tai taip ir turu but😀

25. Aug 2010, 14:22

kadangi noriu pastoti, tai nenaudoju. 😛

25. Aug 2010, 14:11

nes as seniau galvojau detis bet drauges sako oj tau ir taip gausios ir skausmyngos tai isvis kentesi,na reiks pasidomet,nes jau kai bus galima tai deciausi,manau geriau gal nei tabletes😀drauge va per du men nuo tableciu priaugi 12kg😀nu aisku gal ir nuo organizmo priklauso😀

25. Aug 2010, 14:06

nu zinok,egluze, kaip tik skaiciau,akd jos stabdo skausmus ir menesines pasidaro visiskai negausios ar net dingsta 😉 bet aisku priklauso ir nuo spiraliu,reiktu pasigilinti labiau,jei jau apsisprendei 😉

25. Aug 2010, 14:04

Man ginekologe taip pat siule spirale uz 1000 lt. Sako cia tinka toms, kurioms gausios menesines, nes po spirales idejimo buna, kad menesines visai isnyksta ir moterys nebejaucia diskomforto del ju. Bet man kazkaip tas variantas netiko, nes man menesines kaip seses, kuriu lauki kiekviena menesi atvaziuojant 😀 Aisku menkas malonumas ju sulaukti, bet juk toks moters organizmas.

25. Aug 2010, 13:58

o as dar apie spirales girdejau jai menesines labai buna gausios ir skausmingos tai nepatartina det spirale nes sustipreja skausmai,kazin ar teisybe😀?

25. Aug 2010, 13:58

taiva,gaila,nu bet ka padarysi,nu tu prezervatyvu nenoriu ir viskas...kartais galima,pvz kai praleidziu isgerti,kas ziauriai nervuoja...ai zodziu ,kaip gerai butu,kad pasakai:noriu vaikelio ir jis atsiranda,pasakai nenoriu vaikelio ir jis tiesiog neatsiranda,tol kol esi pasiruoses...nu cia svajuko drambliones 😃 o kas belieka,tik svajot ...

25. Aug 2010, 13:54

Gal ir nuo organizmo priklauso, gal per stiprios buvo, nors su ginekologe konsultavausi. Gerai dzherda sakai, visokius sudus i save kisam.

25. Aug 2010, 13:47

nu matai kaip idomiai,nes tikrai kiek visur skaiciau raso,kad realiai rizikos priaigti nera,nebent tai gali buti vienas is salutiniu poveikiu,tai taip gaunais,kad tau ir pasireiske salutinis poveikis...gaila,uzuojauta...kad nuo tu atsiprasant sudu po to kiek vargti reikia...

1 2