Kontracepcija žindyvei

24. Aug, 10:18

jau 7 savaites po gimdymo,ruosiuos uzbaigti vyro kancias :D gal pasidalinsit savo patirtimi kokiais budais saugojotes maitindamos savo kudikius?

25. Aug 2010, 13:46

o as iki nestumo geriau kontraceptines tik su mintim kad tas svoris ugtels pas mane labai jau kauleta esu☹ bet geriau pusantru metu ir kaip 49kg taip 49 kg o dabar po gimdymo telikau isvis 47kg

25. Aug 2010, 13:41

As iki nestumo trejus metus geriau kontraceptines tabletes. Ir galiu pasakyti, kad nuo ju tikrai auga svoris, nors farmacininkai tai neigia. Iki 22 metu visada buvo pastovus 55 kg svoris, o nuo tu tabletku, kai pakilo iki 70 kg, tai jau ir nebeina numesti ☹

25. Aug 2010, 13:36

😀

25. Aug 2010, 13:29

nu va,buvau isitikinus,kad visos spirales turi abu hormonus,o pasiskaitinejau dabar ir pasirodo,kad yra ir nehormoniniu,tai tikrai reiks ir man susimastyti veliau,gal ja isideti...sorry,kad suklaidinau 😉

25. Aug 2010, 13:21

nu negalima nes visi sitie kontaceptikai turi du hormonus,kas jau pakenktu vaikiukui,o KT skirtos maitinanciosm turi tik viena hormona 😉

25. Aug 2010, 13:09

o ir spirales negalima?nezinojau...

25. Aug 2010, 12:54

as anksciau naudojau kontraceptiny zieda, labai patiko ir tiko, ben netgi jo daktare nerekomendavo maitinimo metu 😀 nu teks pakentet kol baigsiu maitinti 😀

25. Aug 2010, 12:47

as irgi galvoju apie spirale, ana sav susirgau, tai reiks db eiti pas daktare😀

25. Aug 2010, 12:45

bet kokiu aveju nei spiraliu,nei pleistru,nei implantu maitinancioms negalima...o del kenkimo vaikiukui nu nezinau,juk mokslininkai dirba prie to,jie daro tyrimus,na tenka pasitiketi tais,kurie ismano savo darba,o kaip bus...neaisku,dieve juk dabar viskas kenkia-VISKAS.

25. Aug 2010, 12:08

o ka manot apie spirale? eisiu kita savaite pas gyd pasikonsultuot.mano manymu tai neblogas variantas jai artimiausius pora metu neplanuoji vaikiuko o jai ir persigalvotum tai juk galima isimt ja.ir seip patogu tai ne tabletes ryt kasdien ar kankintis su tom gumytem😀

25. Aug 2010, 12:00

gaila tada jai negalima,bet tableciu jokiu negersiu,kazkada bandziau labai nepatiko daugiau nebenoriu😀

25. Aug 2010, 11:47

As kol maitinau jokiu kontraceptiku nenaudojau. Vistiek neaisku kaip tos tabletes per pieneli veikia mazylius. Zaidem su "gumytem" 😉

25. Aug 2010, 11:44

negalima ju naudoti maitinanciom,man ir labai jie patiko,o dabar su tabloetem nesamone,nes tepa bet kada...nervuoja laaaabai,nes iki tol turejau visiskai reguliarias menesines...maitinancioms tinka tik su vienu hormonu kontraceptines tabl,nes tada tai nekenkia vaikiukui 😉

25. Aug 2010, 11:41

as manau kai pagimdysiu pleistriukus pirksiu,juos naudojau seniau labai patiko😀kadangi man budavo skausmingos labai menstruacijos tai juos panaudojus skausmo nejausdavau.tik reiks pasidomet ar maitinancios juos gali naudot😀

25. Aug 2010, 10:23

na taip patenka,taciau tie,kurie skirti maitinancioms veikliosios medziagos i pienuka patenka labai mazai...ir svarbiausia,kad jie nedaro jokio poveikio vaiko vystymuisi...aisku butu geriausia,kad nereiketu vartoti tu kontraceptiniu,nes jos blogai moters organizmui,kelia rizika,taciau prezervatyvas ne mums,o vaikiuku dar nenorime...

25. Aug 2010, 08:35

sveikos mamytes, as buvau pas ginekologe tai sake kad visi be isimties kontaceptikai patenka per piena ir vaikuciui, ar daugiau ar maziau vistiek patenka, tad beliko tik senas geras budas, prezervatyvai 😀 nelabai mum su vyru jie patinka, bet ka padarysi juk mazylis daug svarbiau 😀

24. Aug 2010, 23:07

man gydytojas liepe gerti kontraceptines tabletes skirtas maitinancioms,sako jei nenori is kart dar vieno 😃 Norvegijoj jos vadinasi Cerazette,o Lietuvoj Azalia 😉

24. Aug 2010, 22:18

jau 7 savaites po gimdymo,ruosiuos uzbaigti vyro kancias 😃 gal pasidalinsit savo patirtimi kokiais budais saugojotes maitindamos savo kudikius?

1 2