Mamyčių pilvukai po gimdymo

03. Jul, 06:11

Sveikos mamytes :) pasidalinkite sawo patirtimi kaip priziurejote pilvukus po gimdymo,as asmeniskai labai nemazai priaugau svorio tiek su pirmu,tiek su antru vaikuciu,nepasakyciau,kad tapau storule,bet pagrindiniai kg nuejo i pilva,tai gi po gimdymo naturalu,kad jis nebe toks grazus kaip pries gimdyma.As nusipirkus turejau dirza po gimdymo,bet po pirmojo vaikelio gimimo ji mazai tenesiojau,nes man nepatogu,ar jus nesiojate toki daikta ar manote,kad jis padeda susitraukti ir atsistatyti pilvui?kita problema ne riebaliukai(kuriuos galima tirpdyti sportuonat),o likusi oda,kuri ne 100proc susitraukia,ka darot,kad ji geriau trauktusi,kad vel turetumet grazu pilvuka,o ne sarpeju? :) juokas juokais,bet labai norisi atgauti kiek imanoma grazesne figura ir pilvuka,labai laukiu jusu patarimu.

 

 

03. Jul 2013, 20:12

na as dar ir gydausi, pas daktarus vaikstau, tai kol suradau gera daktara dar vargau, o dabar jau tik laukiu kada dings skausmai 😀 bet ka su odos perteklium reiks daryt tai nezinau 😀

03. Jul 2013, 19:54

Manau cia daugelio moteru problema, bet kuo vaikas didyn tuo,kaip tu sakai, akyse sviesyn 😀

03. Jul 2013, 19:40

Man po pirmo gimdymo viskas normaliai buvo, o va per antra nestuma nuo kokios 17 savaites susuko mane 😀 per pirma nestuma 14 kg priaugau, bet viska dar ligoninej pameciau, o su antru isvis tik 10 kg, bet nugara stipriai sutraumavo man. dabar jau puse metu po gimdymo tai jau akyse sviesiau nera to kasdienio skausmo.

03. Jul 2013, 19:13

Oj nugara tai irgi opus dalykas,man iki nestumu jokiu problemu nebudawo,bet kai pagimdai tai vaika nesioji ir vezima,plius jei dar apsiperki,zodziu neisvengiamas kruvis nugarai...dabar kai antro laukiuosi irgi skauda nugara,kur noret juk priaugau nemazai,plius reik panesioti ir kita vaika tai paprasta matematika 24kg ir 14kg jau 38kg kaip niekur tai kur neskaudes,bet kai paauga vaikai ir nebesitampai manau praeina,nes po pirmo gimdymo kai jau maziau kilnojau dukryte ir su nugara geriau buvo,beja tas dirzas kur sakiau pilvui tai kuri as pirkau tai ir nugarai atseit palaiko,bet kazkaip mane labai jis varze,neturejau kantrybes jo nesiot...bet si karta reik nusiteikti 😀

03. Jul 2013, 18:36

Va va ir man reiktu patarimu 😀 antras gimdymas baigesi cp, plius bedos su nugara, dabar jau sportuoju, bet pagrinde stiprinu nugara, o su pilvu sunkiau, nes liko pilvo isvarza po nestumo ir sunku labai pritaikyti pratimus, tai tik kelis kol kas juos darau. Dirza nesiojau siek tiek, bet ir nepatogu ir nelabai maciau naudos is jo.😀

1 2