Mėgstančios gėles,augalus

16. Mar, 10:37

Sveikos! Gal kas augina orchidejas? Kaip jas reikia priziureti ? Nes pas mane jos nuvito, taip gaila. Noriu vel isigiti, bet bijau vel nuvis :S O jos tokios grazios, dar kaip tik pavasaris (sun) tai norisi namucius papuosti, kad butu gaivus :)

18. Mar 2011, 12:49

Niagara.o ji pas mane laiptinej stowi ten wesu.nesiu kambarin.o geriau kad wisu geliu saknys nors kiek matytusi?ar ne.o ypac zydinciu

18. Mar 2011, 12:38

Jie tiesiog dievina siluma! 😉

18. Mar 2011, 12:31

Buna periodu kaip kartais pagelsta lapukai ir nukrenta :/

18. Mar 2011, 12:30

O jetau koks pavadinimas, neprisiminsiu ateity tikrai 😃 Tituli, as nzn kaip tiksliai ji priziureti.Bet as darau taip. (virtuvej laikau buteli vandens kuris yra uzsistovejes (jis nera nei saltas,nei siltas). O laistau vazoniuka kada pamatau kad zieme pradeda sauseti.Ipilu vanienuko , kartais buna per daug, kad net lekstuteje pasirodo vandienukas, bet greitai jis dingsta 😀 Stovi jis visada ant palanges ,bet vis tiek savo lapus traukia i lango puse, nzn kodel,tikrusiai patinka daug sviesos 😀

18. Mar 2011, 11:59

Lialia88.kaip jy priziuri?as ir toky turiu 3met.bet neauga jis tik kelis lapus isleides naujus.

18. Mar 2011, 11:33

Cia tavo yra vienas is sukulentu (liet. storalapis), o tikslusis vardas crassula ovata 😀

18. Mar 2011, 11:18

Va mano nezinuolis

18. Mar 2011, 11:16

O super,kad cia turime floriste 😉 Galesi mums pagelbeti 😀 Parodisiu savo vazoniuka,kuris vienintelis auga mano kambary :/ Tik va pavadinimo nzn ☹

17. Mar 2011, 21:06

Niagara.man patinka geles turiu gal 20rusiu!bet dauk nezinau apie jas.intike paskaitau.bet ten mazai ka paraso.

17. Mar 2011, 20:32

Visokiausiu yra aprsaymu ir prieziuros budu. Lietuvoje daugiausia info duota - apibendrinanti , apimanti visas orhideju rusis. kadangi esu pati floriste, tai as gilinuosi kur kas giliau ir semiuosi info is uzsienio zinynu. O ten nuo info gali ir pablusti 😀

17. Mar 2011, 20:05

Pagaliau radau normalu aprasyma apie orchidejas 😀 http://www.tarpgeliu.lt/content/info/informacija/orchidejos.lt.html
Beje,ten daug lb graziu gelyciu,bei kitu augalu yra, geras puslapis 😉

17. Mar 2011, 19:53

As fikusa turejau.palmyte auginu bet kambary kad saules maziau gautu tai auga.o gal kuri auginant agota gelyte sake taip ji wadinasi zydi grazei.

17. Mar 2011, 19:09

O gal kas zino koki medeli ,palma galima namie auginti? Kuriaj nereiktu daug sviesos? 😀

17. Mar 2011, 18:30

na aš orchidėjų neturiu (niekas kažkaip neuždovanojo) , tai papasakojau ką patarė floristai laidoje...

17. Mar 2011, 18:18

Nu va vieni taip sako kiti kitaip, kuri tiesa 😀 😀 😀

17. Mar 2011, 16:23

dar jie ten persodinėjo tigrinę orchidėją, tai šią rūšį galima ir į nepermatomą vazoną, o kitas rūšis rekomendavo į permatomus...

17. Mar 2011, 16:21

neseniai rodė per BTV laidą, kurioje pas Dalią Teišerskytę floristai persodino orchidėją... Į vazoną dėjo gruntą, žemės orchidėjoms ir ant viršaus paprastą žemę, o laistyt rekomendavo būten visas gėles iš viršaus, kad šaknys nemirktų vandenyje... kaip žmonėms nepatinka šlapios kojos, taip ir su gėlėmis... orchidėjas patarė laistyti kartą savaitėje, pažiūrėti, kad žemė būtų jau tokia susigruntavusi... patarė dar jas ir šiek tiek pakankinti...

17. Mar 2011, 14:17

Va kaip, O as laisciau karta i savaite (per virsu). O augti turi tam vazoniuke permatomam,kurieme dazniausiai ir parduodamas? Nes as buvau istaciusi orchideja su tuo permatuomu puodeliu i plasmaseni vazoniuka.

16. Mar 2011, 23:50

Sugriztu dar karteli ir tikrai ne paskutini 😀 Turbut turi omeny, phalaenopsi. Sie hibridiniai falenopsiai laikomi vienomis nereikliausiu orchideju. Visu pirmiausiai, jas reikia laistyti is apacios (patartina ir kitas geles taip laistyti, kad nesupudzius saknu). Lapus purksti kuo dazniau, atkreipiant demesi i kambario temp. ar sausas oras ir t.t. Tik jokiu budu, kad nekliutu ant ziedu. Beabejo, stebeti, kad saulyte nepermyletu , nes kitaip nudegins lapus. Orines saknys turi buti virs drozliu misinio, negalima ju paslepti. Is visu mano bandytu trasu, Sulco pacios puikiausios.

16. Mar 2011, 20:03

Lialia88.as turiu orhideja.jos perlaistyt negalima.kad saknys nepaskestu.ir laikau kad perdauk saules spinduliu negautu.gera tema!saunuole!as dauk turiu kambariniu puse net pawadinimu nezinau!o pawasaris man sejos metas nes sodinu seklas lauke darzelius papuost!

16. Mar 2011, 19:53

Radau fantastiska tema 😃 Saunuole Lialia88! Prieziuros budu yra daugybe, galeciau pasakoti ir pasakoti, tik deja...dabar turiu begti savo mazyli pavalgydinti 😉 Bet butinai cia sugrisiu 😉

16. Mar 2011, 10:37

Sveikos! Gal kas augina orchidejas? Kaip jas reikia priziureti ? Nes pas mane jos nuvito, taip gaila. Noriu vel isigiti, bet bijau vel nuvis 😕 O jos tokios grazios, dar kaip tik pavasaris (sun) tai norisi namucius papuosti, kad butu gaivus 😀

1 ... 4 5 6 7