Mums jau metukai

21. Jan, 07:06

Gal norėtų pabendrauti mamytės, auginančios maždaug metukų vaikiukus? Kartu augtume, kartu pasidžiaugtume laimėjimais, pasidalintume rūpesčiais:)

30. Jan 2010, 15:07

jei nepadeda sakymas, "negalima", tenka ir per pirstukus suduoti, bet tai buna labai retai ir paskui gerai prisimena, kas tai yra. o per pirstukus nematau nieko blogo, juk vaiko niekas nemusa. musu laikais taip buvo, taip yra ir dabar. o jei vaikas linkes mustis ir skriausti kitus, jo prigimties nepakeisi. sutinku, kas musti negalima, mes to ir nedarome, bet jei jau dabar krenta ant grindu ir rekia, tai jau reikia kazka daryti, o ne stoveti ir ziureti. kaip oziukus nugaleti?😀

30. Jan 2010, 13:57

Na vaikiukai yra tokie, kad visada stengsis pasitikrinti,ar taisyklės nepasikeitę. Jei visada bus pasakoma, kad negalima, tai ir tikimybė, kad nelys kur negalima, didesnė.
O aš jau pagalvojau, kad suduodate per pirštukus ;D, sory

30. Jan 2010, 11:32

zinai, ute, mes dazniau sakome" Martynukai, negalima, pirstukai verks", bet ne per pirstukus duodame. nesakau, tad netenka, bet jam pradejo uztekti ir pasakymo, sureaguoja. is siaip zino, kur negalima, pvz naktine lempa, ziuri ir kartoja ai ai, ir nelieia, nors nera nei lietes ir neino, ka buna, bet pasakem, kad negalima, pirstukams bus skaudu ir suprato. ar ilgam, tai nezinau😀

30. Jan 2010, 11:30

saunuoliai, erikiux, tuoj ir begioti pradesit😀 o tada tik spek😀

30. Jan 2010, 10:15

Čia kaip ir adatėlei su telefonais 😀

30. Jan 2010, 10:13

erikiux, mušimo per pirštukus geriau nebandyk. Tai nėra pats tinkamiausias. Jis gal ir suveikia tam kartui, bet tuo vaikutį mokai skaudinti kitus, nes jis būtinai tai darys ateityje. Gal geriau jau viską užrišt, užstatyt.
Mano mergytei taip pat tuoj metukai. Vaikšto ir lenda visaur jau seniai, nuo 9,5 mėn., ir užsispyrus žiauriai. Aš tai bandau nukreipti tą akimirką dėmesį, patraukti ir sudominti kuo kitu. Žinoma, yra vietų, kurių neužriši. Tačiau kai kaskart sakai "nu nu nu, negalima", tai dabar priėjus prie tokių vietų ir ji tą patį sako ir nelenda.

29. Jan 2010, 21:59

O aš labai noriu pasidžiaugti, kad mano mažius pagaliau pradėjo vaikščioti😀 Vėlokai, jam jau 1,2m, bet tėvelio rekordo nepasiekė, tetis pradėjo vaikščioti metų ir 3 mėn😀

29. Jan 2010, 13:22

zinok, erikiux, kartais jo saunumai isgaruoja😃, bet kas liecia tvarka, tai turbut bus i seneli (mano teti), abu pedantai😃o be to ir pati, noriu, kad vaikas zinotu, kur galima, o kur ne. tada galiu ir zmones vestis😃 buvo, kad metydavo distancini, bet vis kartojom, kad taip negalima, kad reikia paprasyti arba atiduoti, ir pagaliau ta pamoka ismoko. griendavo telefonus, bet svetimu niekada, tik musu, dabar ismoko neimti, jei paima, iskart duoda ir aiskina, kad ne vietoje palikom😃

29. Jan 2010, 12:12

Tai šaunuolis tavo sūnelis, adatėle, net pavydu darosi beskaitant.

29. Jan 2010, 11:19

ne vienos spinteles neiskrausciau ir neuzisau, paprasciau zino, kad negalima ir nereikia. as jam tai aiskinu nuo 7 men, kai pradejo viskuo dometis. net nenurinkau jokiu siuvenyru, ir tv nei dvd grotuvo nejungineja. jis zino, kad galima ijungti, ir zino, kur tai daryti, bet dazniausiai praso musu, tai padaryti, arba paima mano ranka ir deda prie mygtuko, kad as ijungciau😀

28. Jan 2010, 16:27

mano ir landzioja po spinteles, tik i kurias negalima jas ar uzrisau ar issimiau kad neatidarytu. kol kas dar nemoka kitu atidaryt bet cia matysim kaip bus. dar kai gauna per pirstukus tai matau kad po biski maziau daro, gal supras kad tai negerai

28. Jan 2010, 15:40

Neleidžiu ir aš muštis, bet per pirštukus neduodu. Reikės pabandyti ir tokį metodą, o tai maiškis žiauriai užsispyręs, labai sunku perkalbėti darosi

28. Jan 2010, 13:11

zinai, arnuti, mano ir, kai gauna per pirstukus, verkia, bet, jei vel daro taip pat, vel gauna. is tikruju, tai bent jau mum tai suveikia. uzmirsta. nes buvo, landziojo po spinteles, kur negalima, gavo per pirstukus ir nebereikia, o jei,ko nors nori, tai graziai papraso, bet savavaliskai nebelenda. galvojau, kad turetu isaugti is to musimosi laikotarpio, aisku, itakos turi ir auklejimas. nes zinau, tokiu mamu, kurios stebi, kaip vaikas musa, bet nieko nesako ir nedaro, tai tokie tikrai museikomis tampa😀

28. Jan 2010, 12:27

mes geriam lysi zuvu taukus, vitamina c geriam. o vit d tai kokia ampule isgerem tai puse metu ji

28. Jan 2010, 12:26

mano sunus 1, 1m ir musa per veidus mums su teveliu, jei pasiekia. tai mes per rankute duodam ir sakytau negalima bet neklauso, per rankute gauna tai jau popa jam tai nueina. matau kaip namuose jis daznai musa ant stalo ar keda net sukandes dantukais. sakau kad museika bus. drauges mergaite kai mazesnis buvo ir per veiduka duodavo, tai ji karta ir apsigyne.nezinau ka daryt? matos kad mustis nori

28. Jan 2010, 11:58

mes geriam mioler zuvu taukus ir daugiau nieko

28. Jan 2010, 11:57

buvo, ir nezinojau, kad mano vaikas moka mustis😀, kol su drauges mergaites nepradejo zaisti, ir ziuriu, kad mano vyrukas mosuoja rankutemis. paskui mus pradejo per veida pliauksnoti. bet jam kartojam, kad taip negalima, pagaunam jo rankutes ir darom ca ca, kad nekiltu noras uzvosti, jei neina susitarti, pliauksteliu per pirstukus ir nurimsta ilgam, buvo net uzmirses musimasi. gal cia uzprogramuota ju pasamoneje tokie dalykai?

27. Jan 2010, 17:52

Aš tik Lysi žuvies taukų duodu, dar vit D.

27. Jan 2010, 17:51

Labutis😀 Vaikius užmigo vėlyvųjų pietų miegelio, tai yra laiko prie kompo prisėsti😀 Dabar tik vieną kartą miega, labai daug dėmesio sau reikalauja😀
Pradėjo mažius muštis, net nesuprantu kas čia jam pasidarė - lyg ir nepiktai, bet kartais, paimtas ant rankų, pradeda pliaukšėti per veidą. Namuose nesimušam, prisižiūrėti tokių dalykų niekur negalėjo. Ar jums taip nebuvo?

26. Jan 2010, 22:39

Mano tai rytais įprato pas mane pasnausti😀 Prabunda apie kokias 8, tai pasiimu pas save į lovą ir dar kokią valandą abu pasnaudžiam😀 O naktį tai neįmu į lovą, užtenka ranką paduoti arba soskę

26. Jan 2010, 17:33

mano ir kelis kartus nakti keliasi, reikia pasupti ir vel uzmiega, o kai daznai tai pasiimu pas save i lova, tai geriau miega. gal dantukai dygsta, nes matosi kad kruminiai patine

26. Jan 2010, 16:28

Aš savo išdykėlį jau nuo dešimto mėnesio sodinu ant puoduko, sėdi gerai, bet tik neseniai pradėjau suprasti, kada didelio nori, tai jau dabar dažniau pataikau pasodinti. Nors labai dažnai į sauskelnes padaro😀
Pas mus irgi jau ožiai pradėjo lankytis😀 Ypač kai reikia daiktus į vietas susidėti, tada dar labiau pradeda mėtyti į šonus.
Dantukų turim jau 12, dabar ramus periodas, naktimis miega visai neblogai, tik kelis kartus per naktį pazirzia, tai soskę įkišu, ir vėl ramus😀

26. Jan 2010, 12:23

kai dantukai sukyla, buna piktas ir irzlus, o siaip jis ramus, tik pasiutes ir labai smalsus, visur jo pilna, kartais oziai aplanko😀

26. Jan 2010, 11:57

gausi palaukti kuri laika ir nesodinti. praeis, uzsimirs ir vel bus kaip naujas atradimas😀 gal nores sedeti

26. Jan 2010, 11:44

sedim nuo 8 men ir jam patinka, tai daryti. o jus, sedit?

25. Jan 2010, 18:20

Mano miega kartais valandą, kartais keturias. Bet tik vieną kartą, dar prieš kokias dvi savaites du kartus per dieną miegodavo, o dabar matyt grafikas keičiasi😀

25. Jan 2010, 16:45

mes miegam viena karta, 1-3val, bet buna, kad miega tik 1.5val ir viskas.

23. Jan 2010, 12:28

Aš žiemą stengiuosi kuo mažiau į parduotuves kartu su mažium važiuoti. Kol nurengi, paskui kol aprengi, o maniškiui kažko labai nepatinka striukę vilktis, tai patriukšmauja mažumėlę😀

22. Jan 2010, 23:08

mano ir sedi, ir tyli, kartais amama uzsinori, bet visada turim😀, tikekimes, virtimu ant grindu pavyks isvengti😀

22. Jan 2010, 23:02

Mano vyresnėlis jokių cirkų parduotuvėse nekrėsdavo, įdomu, kaip bus su šituo. Dabar tai dar galiu nukalbinti, jei ko nors užsimano

1 2