Mums jau metukai

21. Jan, 07:06

Gal norėtų pabendrauti mamytės, auginančios maždaug metukų vaikiukus? Kartu augtume, kartu pasidžiaugtume laimėjimais, pasidalintume rūpesčiais:)

22. Jan 2010, 22:55

aha, net labai, ir bijau, kad nebutu, kaip tenka matyti parduotuvese krentancius vaikus, nes kazko negavo. todel kartais tenka buti grieztesne, nors ir nesinori

22. Jan 2010, 22:53

Visa tai aš žinau, bet kaip kartais sunku taip elgtis☹

22. Jan 2010, 22:50

cia sunkiausia. maziukas bando mus ir ziuri, kas bus. bandau nepasiduoti, todel stengiuosi arba leisti, arba ne, kad jo nemaisyti ir neerzinti

22. Jan 2010, 22:48

Labiausiai jį erzina, kai negauna to, ko nori😀 Gal aš pati kalta, nusileidžiu, visgi pagrandukas mylimukas😀

22. Jan 2010, 22:42

gal ji vaika kas nors erzina, pvz, dantukai. mano supranta zodi"ne". ir tai buna oziuku ir kritimu ant grindu, bet baigiu tai isgyvendinti😀

22. Jan 2010, 22:40

Adatėle, pavydžiu tau😀 Maniškiui žodis "ne" reiškia "taip", labai labai retais atvejais "ne". Užtai ir slepiu neleistinus dauktus, kad mažiau nervų būtų. Aplamai, kažkoks nervuotas darosi. Aš lyg ir rami, vyras išvis lėtas, o mažius vat neramus.

22. Jan 2010, 21:25

o as nieko nekilnojau ir nestumdziau. kai pradejo viskuo dometis, jam buvo pasakyti, kas galima ir, kas ne, ir pastoviai yra primenama. zinoma, atidaro spinteles, paziuri, bet kad labai griebtu, tai ne, pirma i akis paziuri man ir klausia savo kalba😀 labiausiai patinka siuksline, ir i ja mesti siuksles, kai paprasau. ir yra super pedantas, viskas turi buti savo vietose, kisa ir rekia, kol nesutvarkau, net indu neplautu negali buti. labai skubina valgyti ir gerti, nes nori plauti indus😀

22. Jan 2010, 19:23

Maniškis irgi toks landukas pasidarė, kad ojojoj😀 Virtuvėj iš apatinių spintelių viskas aukštyn sukelta, jau net nebeturiu vietos, viskas taip sugrūsta😀 Svetainė užstatyta, kad prie sekcijos stiklų neprietų, tai mes suaugę vaikštom kaip kare per barikadas😀

22. Jan 2010, 13:54

o maniskiam jogurtukai nebelabai patink, tam kartui atsivalge😀 turim 10 dantuku-pora is ju kruminiai, valgo viska, vaiksto kazkur nuo 10 menesiu, seip padykes labai, lipa visur, lenda, kandziojas, bet va bucki kai paprasai duot, tai taip graziai lupytes atstato😃 pridirba visokiu zbitku.daznai siuksliu deze reik tikrint, nes megsta vis kanors imest😕 sneka savo kalba, mama jau pasako, tete, au au , dededede😀

22. Jan 2010, 12:44

mes valgom viska nuo metuku, atskirai nieko neberuosiu, teciui aisku prieskoniu truksta, bet jis isideda i savo lekste. o trinti nebetrinu senai, supjaustau mazais kasneliais ir kuo puikiausiai sukramto, nes jei ilgai valgys tik trinta, paskui sunku bus ismokti kramtyti. pieniska kose pas mus retenybe, nes nelabai megsta, tai valgom jogurta, grudeta varske, virtas sarledes, kiausini- cia dazniausiai tokie pusryciai

22. Jan 2010, 12:21

as sunu maitinau tik viena men, tada pradejau misinuka duot. sunus ir nori valgyt ka ir mes, po biski jau duodu, tik patrinu kad sukramtytu. o taip pieniska kose valgom, jogurtu, varskyte, vaisiu

22. Jan 2010, 12:17

Saulel, kai šaunu, kad dar turi pienuko, pasisekė mažylei😀 O man tik iki 10 mėnesio užteko, ir tai tik vakare ir ryte

22. Jan 2010, 12:06

O man vis rūpi paklausti mamyčių, auginančių panašaus amžiaus vaikučius, ką valgo jūsų mažiai? Sakoma, kad nuo metukų vaikas gali pradėti valgyti šeimos maistą. Nu bet dantukų turi mažai, gerai nesukramto, vistiek aš viską dar pertrinu, tai ir gaunasi labai vienodas maistas - kruopų košės, daržovienės su trinta mėsa, kartais kas nors iš varškės, ar jogurtas

22. Jan 2010, 11:56

mums 1.4 men,vaikscioti pradejom nuo 11men, turim 10dantuku ir dar 4 nori islysti. patinka savarankiskai valgyti, praustis, bando pats apsirengti ir nusirengti. paskutiniu metu naktimis blogai miega, nes dantukai kankina, o siaip miegu nesiskundziam😀

22. Jan 2010, 11:55

Mano pirmasis suėjus metukams, vos ne per gimtadienį, pats pradėjo vaikščioti😀 O jaunylis matyt bus tinginiukas ir labai atsargus😀

22. Jan 2010, 11:48

Mums sausio 16d. suėjo metukai,mes nevaikštom, bet berniukai pradeda vėliau, todėl labai nepergyvenu 😀 Savarankiškai pastovim, su duota ranka paeinam kelis žingsniukus, bet kada pradėsimsavarankiškai neaišku - dar turim laiko 😀 išmoksim 😀

22. Jan 2010, 11:42

sako kad ne visi vaikai vienodai pradeda vaiksciot. mano vyras kai mazas buvo tai sake kad nuo 1,2men pradejo eit po biski, o vat sunus nuo 11 men eina, o gal nuo 9pasilaikydamas krypavo

22. Jan 2010, 10:52

Labas Arnutis😀 O man tai truputį neramu, nes maniškiui jau metai ir beveik du mėnesiai, o pats savarankiškai tik kokius 5-6 žingsnius paeina, ir tada pliumt ant kelių ir toliau ropom

22. Jan 2010, 10:23

mano sunui jau metukai ir beveik 3 sav. jau gerai vaiksto, tik kartais pargriuna bet nemoka pats atsistoti. truputi pakalba sako tete, mama amam, atia, te, ne ne ne, ir kelis skiemenis, pasoka kai isgirsta muzika. turim 8 dantukus, blogai miega naktimis kelis kartus keliasi, tad atsinesu pas save i lova.

21. Jan 2010, 19:06

Gal norėtų pabendrauti mamytės, auginančios maždaug metukų vaikiukus? Kartu augtume, kartu pasidžiaugtume laimėjimais, pasidalintume rūpesčiais😀

1 2