Musu mazuju mityba

22. Jan, 05:36

Mielos mamytes,kokia jusu mazuju mityba?kiek kartu per diena valgote gera maista,koks jis?verdate,kepate ar troskinate?ka jusu mazieji mielai valgo,ko atsisako.padiskutuokime.

29. Jun 2010, 07:46

natiuska,per daug nepeqgyvenk.gyditojai tuoj savo teorija isvedzios.as tau siulyciau paimti popieriaus lapa ir pora dienu rasykis ka davei.viska rasyk.davei sausaini rasyk.nes vaikai sitaip uzkandziaudami gauna dienos kaloriju norma,todel nebevalgo gero maisto.mano mazoji(1.9m) isvis nevalgiuke.nebepanikuoju.

28. Jun 2010, 23:19

manoji taippat pradejo visai nebewalgyt, siaubas kazkoks, buwo keletas dienu, taip kirto, o db vel nieko neisiulysi, kasnely kita sukremta ir purto galwyte, kad nenori, nzn.dar luktersiu dienele kita, jeiniekas nesikeis eisiu pas gydytoja, man jau baisu darosi...

28. Jun 2010, 22:56

Mano sūneliui greitai pusantrų metukų. Seniau buvo, kad atsisakydavo valgyti, bet paskutiniu metu tikrai nesiskundžiame apetitu 😀 Pusryčiams paprastai valgo blynelius su trintom uogytėm, sumuštinuką, pienišką košytę, atsigeria mišinuko arba arbatytės. Priešpiečiams dažniausiai duodu sausainuką, baranką, sūrelį, varškytės ar kokį vaisių. Pietukams kaip tikram vyrukui būtinai verdu mėsytės su daržovėmis, koteletukąn ar troškinuką. Išverdu ir sriubytės, bet nelabai mėgsta skystą, dažniausiai sriubytę verdu tirštą, tuomet valgo keletą šaukštų. Atsigeria kompoto ar arbatos. Labai mėgsta ir paprastą vandenuką. Pavakariams kaip ir priešpiečiams dažniausiai pasiūlau vaisių ar varškytės. Vakarienei, kad neapkrauti skranduko pasiūlau pieniškos košytės, labai mėgsta tirštą pienišką daržovių sriubytę (pas mus ji panašesnė į košę). O jau prieš gulant miegučio atsigeria mišinuko. Mano vyrukas valgo dažnai, bet ne po daug. Pagrindinis dienos maistas yra pietūs. Dabar toks periodas, kai mano zuikis nori valgyti tik pats, gerti tik iš puoduko, kaip ir tėveliai, sedėti ne savo kėdutėje, o prie bendro stalo. Visada leidžiu jam viską daryti pačiam, tuomet ir valgo su apetitu 😃

28. Jun 2010, 22:00

Sveikos mamytes noreciau jusu pagalbos mano dukrytei 1,2 m ir ji labai mazai valgo ir labai isranki maistui... Noreciau suzinoti ka jusu mazyliai valgo koks dienos meniu?

03. Apr 2010, 14:24

manoji pradejo nebevalgyt darzoviu kose puse normos suvalgo siaip ne taip.ryte pieniska kose valgo o jogurtuka ar varskyte nu is desertu valgo geriausiai. ir nezinau ka daryti.

13. Mar 2010, 10:50

dar noreciau paklausti... mamytes,jusu maziukams nebuna taip kad pora dienu visiskai neina isiulyti maisto,o paskui valgo vos ne uz tris. mano vaidukas daznai taip elgesi. net nzn.ka daryti. ar tai blogai ar ne. galvojau kreiptis i gydytoja,bet gal pasakys,kad tik bedu ieskau ir kad tai normalu. buciau dekinga jei kas papasakotu kaip elgesi tokioj situacijoj. gal cia tikrai normalus dalykas.........

13. Mar 2010, 10:46

mano sunus labai megsta zuvi.mesos visai nevalgo tai bent dziaugiuosi,kad zuvyte valgo. tai bent tai kompensuoja vitaminus. o siaip labai megsta kopustu,burokeliu sriubas. per prievarta niekad nekisu.jau yra gana didelis ir pats parodo ko noretu.😀

02. Mar 2010, 10:27

mano sunus du kartus i diena gauna pieno misinuko tai ryte ir vakare. pietums gauna dazniausiai mesytes, darau jam kose su mesa ir darzovemis. jei ka darau mums valgyt gauna ir jis kartu. pavakariams gauna pieniskas koseles is pikeliu. tiea pasakius nezinau ka vietoj ju pajeisti, kad valgytu, ar virti koseles is pieno ar kita ka duoti. gauna ir ta ka ir mes valgome, kartais daugiau suvalgo kartais maziau. taip arbata geriam, vandenuko daviau bet nenori jo gert.

01. Mar 2010, 23:57

valgo beveik viska kad ji issireiskia kada nori valgyti tai tada ir duodu kartais kaip ilgai buna nevalgiusi tai pasiulinu jai nori avlgo jai ne tai ne neverciu valgyt jai nenori kita karta vietoj valgio pasirenka vandenuko ar arbatos nes maisto neima i burnyte

28. Jan 2010, 18:35

mano mazoji valgo beveik viska,kadangi jau kazkiek susikalbam tai pasako kada nori,jei jau matau kad per didelis laiko tarpas tai jau duodu neklausus,nors jei nenori per prievarta nekisu 😀

22. Jan 2010, 17:36

Mielos mamytes,kokia jusu mazuju mityba?kiek kartu per diena valgote gera maista,koks jis?verdate,kepate ar troskinate?ka jusu mazieji mielai valgo,ko atsisako.padiskutuokime.

1 ... 6 7 8 9