Naujagimio kraitelis ir visi kiti pirkiniai

03. May, 12:01

sveikos:)laukiuosi pirmo mazylio,visai nedaug jau liko ir noriu viska galutinai susiruosti:)bet nezinau tiksliai ko leliukui reikia ir kas nera butina...gal patarsit?

21. Jun 2012, 19:06

Mamuk, bet juk kai naujagimio odelė be galo plona ir jautri, tai nerekomenduojama ją brūžint kažkuo nors ir minimaliai. Man dar sunkiai įsivaizduojamos tos maudynės, bet kiek pasakojo kitos mamos, tai jei vaikelis vos tik pradeda verkti, kai tik įdedamas į vandenuką, tai ne muilinimai ir plovimai rūpi, o kuo greičiau ištraukti iš vandens. Tuo labiau, kad pirmosios maudynės tik apliejimai vandenuku.

21. Jun 2012, 18:41

Silvijana tai tam ir naturalaus turi buti ,kad butu galima naujagimi su ja nuomazu dienu prausti.Labai gerai su kempine nugaryte pamasazuoti,pilvuka .. ipac kas laukiasi berniuku patare pirktis ,kokybiska kempine,nes berniukam dideles bedos buna su pilvuko putimu ,o toks lengvas pamasazavimas vandenuky i nauda

21. Jun 2012, 18:27

mačiau aš ir ale pas mane tokia kaip pipete ta pompike ...nežinau jei reiks tai pirksiu kitokia..

21. Jun 2012, 18:04

va taip jis atrodo,radau nete foto. Ten tiesiog reikia traukti i save,ten yra tokia pertvara kad nepatektu nesvarumai. Na vaikui zinai,nera faina,bet turbut kiekvienas vaikas nepatenkintas kai valoma nosyte. As is pradziu ir buvau nusipirkusi ta pompa,bet nieko mums neisejo su ja ir meciau lauk,dabar dukrytei puse metu ir kuo puikiausiai naudojam tokia. Na cia tik mano patarimas zinoma.

21. Jun 2012, 17:57

šiaip aš su ta pompyte pirkau pažiuresim ,o kaip su ta burna siurbti??kaip jis veikia??kaip nujagymiui???

21. Jun 2012, 17:52

galiu duoti patarima,su paprastu kur pompa neina istraukti,visiskas slamstas..Tas kur reikia su burna siurbti yra pats geriausias,cia mano patarimas😀

21. Jun 2012, 17:42

Aha vaistinej aš pirkau pagal patarima geros drauges ,pirkt ta paprasta paprasščiausia ,nes yra tas kur prie siurblio ale kudikeliui nelabai gerai tai aš turiu toki su pumpike paprasta ...

21. Jun 2012, 16:58

Aš tai loritos pirkau siaustinukus kartu su pirštinytėm, dar sesė atidavė daug siaustinukų nuo savo vaikų ir atskirai pirštinyčių, tai papildomai pirkti nereiks. O nosies siurbtuką, Silvija, kur pirkai? Kažką girdėjau kad pas mus Norfos vaistinėj su mažylio kortele siurbtukas pigiai išeina.

21. Jun 2012, 16:51

aš dar pirštinytes pirkau 😀siurbtuka nosies...

21. Jun 2012, 16:32

Žiūrint kiek tas nebrangu ... Tarkim vežimuką ir lovytę bei visą patalynę pirkom Tutį. Drabužėlius labai įvairiai, labai patinka "loritos" - nebrangu ir kokybė patinka.

21. Jun 2012, 16:18

o iš kokių parduotuvių daugiausiai perkat kraitelį savo vaikams? kad nebūtų brangu, bet kokybiška?

17. May 2012, 12:28

Galiu prideti,kad nosies siurbtukas yra labai reikalingas daiktas.

17. May 2012, 12:00

mano gruodinukas bus tai oj visko daugiau reiks ir kompinezonu ir viso kito kad tik nesaltu 😀

05. May 2012, 11:40

Mamukas aciu😉na as ir birzelio gale gimdysiu tai jokiu kombinezonu irgi nereikes😀

05. May 2012, 07:22

SVEIKOS
TURIU MAZAI NAUDOTA CIUZINUKA IS GRIKIU KYKSTU PARDUODU UZ 50LTDAR TURIU STOVA SU UZUOLAIDELE IR APTVARELE APLIK LOVYTE IR ATIDIUOCIAU UZ 50LT
864812950
VILNIUS

03. May 2012, 13:32

Mamukas, o kam kempinė natūralaus pluošto? Nebent ateičiai, bet naujagimį nežinau ar galima ja maudyti ... Kaip faina, tu čia gerai surašei, pravers ir man 😀 Ačiū 😀

03. May 2012, 12:15

Sveika dabar neturiu ka veikti tai galiu surasyti tau viska ka as turiu ir dar ka dasipirsksiu sarasas buvo sudarinetas per 5 kartus ir pasilikau prie sio varianto 😕melinukai ,plonoskepurytes 3vnt, su siulem i virsu,medvilnines pirtinytes, kojnytes , vokelis , apatiniai marskiniai trumpm ir ilgom , merliukai, slaiuztai , sauskelnes , dregnos serveteles, vonele,vandens termometras, kempine naturalaus pluosto, vaikiskas muilas,sampunas bei losijonas specialius maudynems,ir po ju , ranksluostis vienas su gaubtu kitas be ,higieniniai pagaliukai, balionelis , zirklutes bukais galais, tankios sukytes, pudra ,skystas talkas(nemanau kad pirksiu) ciulptukai,buteliukai,buteliuku stelirizatorius,lovyte, kokosu plausu ciuzinys, patalyne ,pledukai 2vnt,, zaislai, auto kedute,vezimelis, vibro kedute.Tai toks mano sarasas.. as gimdysiu Liepa tad jokiu kombinezonu man nereike ,pirksiuos tokius nuo 3men kai gimusi jau bus 😀

03. May 2012, 12:01

sveikos😀laukiuosi pirmo mazylio,visai nedaug jau liko ir noriu viska galutinai susiruosti😀bet nezinau tiksliai ko leliukui reikia ir kas nera butina...gal patarsit?

1 ... 23 24 25 26