Naujai iškepta nėštukė :)

14. Mar, 06:34

Sveikos merginos :) Malonu prie Jūsų prisijungti.Tai vat pasidariau šiandien testuką ir oooo...Teigiamas.Įtariau,kad taip bus,nes savo dienų šį mėnesį nei paprastai nei vėluojančių dar nesulaukiau...Draugas džiaugiasi,o man-baimė,pastojau pirmą kartą.Tad gal galite pasipasakoti,pasidalinti savo patirtimi,ką galima,o ko ne? Kurioms jau teko gimdyti,kaip pats gimdymas nes jo(nors jis dar labai tolimas),bet labai bijau...Na laukiu Jūsų,pasakokite,patarkite.Ačiū labai :) 

28. Mar 2015, 12:32

na man lyg ir 8sav jau turetu buti bet pilva skauda vis dar,o ir kvapu kai kuriu negaliu pakesti....ir nuotaika labai depresiska,pikta....

28. Mar 2015, 01:50

laukiuosi pagal savo apskaiciavimus 11 savaite 😀 tai jau netaip ir pykina, tik kad labai alkana kiekviena ryta keliuosi, pilva gal kelias dienas skaudejo desiniame sone kai buvau 7 savaitei, o 9 savaitei paskaudedavo apacia, dabar net kartais jauciuosi taip kad nesilaukiu... na iki to momento kol nesupykina uzuodus ka nors ar norint valgyt.🌷

26. Mar 2015, 14:33

Na man tai visiskai pofik senovinis ar ne,ka man drauges pasakojo ta parasiau.pati meciau nezinodama dar kad laukiuosi tai manes nejaudina 😃 kas ka nori tas ta galvoja,kiekvieno laisve.

25. Mar 2015, 11:15

Daktarai taip sako, nes dažnai nėšioji pasako, jog negali mesti rūkyti iškart dėl silpnavališkumo, todėl sako mažinti, o tai geriau nei rūkyti ir toliau pilnu tempu. O kad organizmui šokas, tai dar viena nesąmonė, organizmui ne šokas, o valosi nuo teršalų. Galbūt čia senų laikų mąstymas, nes iš tiesų anksčiau buvo taip teigiama, bet kai labai gajus dar tarybinių laikų požiūris ir galbūt jis priimtinas rūkančioms mamoms, tai viena paleidžia gaidį, o kitos kudakuoja iš paskos 😃

24. Mar 2015, 16:26

Na mano ne vienai pažystamai daktarai taip sajė dėl rūkymo,nes jei staiga nes organizmui šokas ir t.t tiksliai nežinau,nes ne man sakė. Beje merginos lankesi pas skirtingus daktarus,tai vadinasi visi jie kvaili.. 😃

22. Mar 2015, 20:12 strazdaneles

Jau kitoj temoj rašiau, kad normalu greičiausiai, svarbu nebūtų gausesnio tepliojimo ar kraujavimo.

22. Mar 2015, 13:36

Laba diena . Noreciau prisijungti prie Jusu jei esate nieko pries 😀 Pries pora savaiciu pasidariau nestumo testa ir jis parode dvi juosteles . Del to labai apsidziaugiau nes labai jau norisi vaikelio😀 Taciau nerima man kelia tai ka man 3 dienos skauda pilvo apacia. Gal galite kas pasakyti ar cia nieko blogo nera? Labai bijau kad vaikeliui gali kas nutikti ☹

22. Mar 2015, 10:36

Sveikos, jokių palaipsniui metimų negali būti, tik iškart ir kuo greičiau. Nei vienas normalus medikas nepatars mesti mažinant palaipsniui, nes taip gali prarūkyti iki gimdymo. Apie tai literatūros yra daug ir kokia žala rūkant net po vieną cigaretę. Rūkiau retkarčiais iki pirmo nėštumo ir dar nežinodama, jog laukiuosi, t.y. maždaug iki 3-4 sav. Mano mergytė sveika. Kai klausiau gyd. ar blogai, kad rūkiau, sakė rūkymas apskritai yra žala organizmui ir jei pakenkė, tai persileisiu iki 14 sav. arba vaikas gali būti su tam tikrais sutrikimais, kurie pasireiškia 1-3 m., retais atvejais paauglystėje. Mums, dėkui Dievui, viskas puiku, būna sveikučiai vaikučiai ir ištisai prarūkiusioms, bet kas žino kuriai kaip nutiks.

22. Mar 2015, 06:56

Sveikute,
Na as pati rukiau,dar nezinojau kad laukiuosi bet kazkaip eme nesinoret rukyt,tad ir nerukiau nebent po viena ar dvi i diena o dabar ir nerukau jau.seip daktarai pataria mazint ir lengvint cigaretes o po to ir mesti,tik ne is karto... 😀

22. Mar 2015, 03:01

Sveikutes. Nutiko tai ko dar kokius 5m nesitikejau. Nezinau tikslaus laiko kiek esu nescia. Mano ciklas visada buvo reguliarus ir niekad neveluodavo "tos dienos". Cia pirmas kartas,kai savuju nesulaukiu jau 3savt. Esu UK dar visai trumpai ir nezinau kur galimetu rasti patikima testa. O jau visa savaite, kai rytai tampa lyg kokios "pagirios" ... Na jei jau tikrai "gandrai" mane apdovanojo turiu klausimuka. Esu rukanti, zinau, kad nestumas ir rukymas du nesuderinami dalykai. Taigi kaip jus( jei yra cia buvusiu rukanciu) susitvarket su tuo? Ar metet vos tik suzinojusios apie vaikuti ar susidaret koki plana kaip palaipsniui mesti? 😀

21. Mar 2015, 09:08 Andze

Andze per paskutinius 2metus turi buti isdirbusi 12men,kad gautum 😀 kitaip negausi...

20. Mar 2015, 19:15

Andze per paskutinius 2metus turi buti isdirbusi 12men,kad gautum 😀 kitaip negausi...

20. Mar 2015, 16:54

Sveikos, norėjau pasiteiraut ar gausiu dekretines jei būsiu išdirbusi tik puse metų? 😀
Ačiū!

20. Mar 2015, 08:12

Tai taip 😀

20. Mar 2015, 08:00

išrašė nėštukėms pregnacare..

19. Mar 2015, 18:55

o dabar po dešimt dienų eisiu 😀

19. Mar 2015, 18:54

žiūrėjo,sako viskas gerai kaip ir tad ir nelabai supratau,vitaminus išrašė 😀

18. Mar 2015, 10:09

O ką gyd.sako dėl pilvo skausmų? Žiūrėjo ultragarsu? Maistą reiktų rinktis sveikesnį, kad netrūktų vitaminų ir dar pavasarį arba tiesiog juos gerti, tikrai nepamaišys. Svarbiausia skysčiai. Normalu, kad pakito apetitas, dar keisis ne kartą.

18. Mar 2015, 07:52

Ir dar visiškai praradau apetitą,beveik nevalgau...Pvz vakar suvalgiau du kiaušinius ryte,po to ilgai mieste buvau tai dvi spurgytes nusipirkau o grįštant namo kažkokį kaip sumuštinuką ir viskas....

18. Mar 2015, 07:48

Vakar buvau pas daktarę,tai šešios savaitės jau.Šianakt labai sunkiai miegojau eilinį kartą vėl skaudėjo pilkvą..

16. Mar 2015, 22:45

Gimdymo nėra ko bijoti, jam reikia ruoštis 😀

16. Mar 2015, 22:44

Sveika, visko nesužinosi iškart, geriausia yra sava patirtis ir kuo mažiau klausytis visokių blogybių. Laukiantis galima viskas pagal savijautą, aišku, negalima vartoti alkoholio ir rūkyti, bet tai savaime suprantama, manau. Mieguistumas normalu, antram trimestre, t.y. nuo 14 sav.maždaug baigsis visi mieguostumai ir užplūs energija. Taip būna dažnai 😀 Pilvo maudimai nėra gerai, bet jie būdingi nėštumo pradžioj, kai sparčiai auga gimda. Geriausia tartis su savo gyd.dėl skausmų.

16. Mar 2015, 09:55

Na kaip ir buvau rašiusi viskas įdomu,nes apie tai nieko nežinau..Svarbiausia žinoma kas galima ir ko negalima laukiantis? Apskritai pasidariau labai mieguista galėčiau miegoti kad ir 12 valandų,ir skauda pilvą kažkodėl...

16. Mar 2015, 07:44

Kokios nedraugiškos mamytės čia ☹ ☹ ☹

14. Mar 2015, 19:03

Na mamytės pasireikškite ❤👋😀❤❤❤

14. Mar 2015, 19:03

Na brangiosios mamytės, pasireikškite 😀

1 2 3 4