Nusivylusių namu šeimininkių fanės

11. Sep, 01:37

Sveikos :) As si seriala taip dievinu,kad nusprendziau sukurti tema cia.Jis man nerealus tuo,kad po kiekvienos serijos jautiesi atsigavusi,energinga,pasikrovusi juoko doze bei kas labiausiai patinka,kad kiekviena syki pasakomas moralas,kokie zmones yra ir ko geriau nebutu :) Na jei atsiras tokiu mamyciu galesime tiesiog padiskutuoti apie serijas,kas idomaus,galbut susieti su savo gyvenimais,palyginti ar siaip pasijuokti. O liko visai nedaug,tik 2 dienos ir prasides naujas sezonas :) Tikiuosi,kad prisijungsite :)

11. Sep 2010, 14:05

(y) ,tai kaip galvojate,kaip bus 😃 o pto ziuresim,kaip is tikro,idomu paspelioti 😃 ir dar labai idomu kaip bus su Karloso seimyna,kai pasirodys jo ta jauna dukterecia,ar kas tokia,nes matosi,kad ji sumaisys visas kortas ju gyvenime,o zinant Gabi,tai taip lengvai tai panelytei irgi neiseis prasisukti 😃 😃 😃

11. Sep 2010, 14:03

man taip pat labai patinka sis serijalas😉

11. Sep 2010, 14:01

Man taip pat labai patinka šitas serialas 😀 Neeilinis 👍

11. Sep 2010, 13:56

na saunu,galesime padiskutuoti 😀 nejaugi nera daugiau mamyciu,ar tiesiog visos dziaugiasi savaitgaliu su vyrais,kur nors isvyke 😀 tikiuosi prisjungs ir daugiau 😀 Visos serialo herojos yra tokios skirtingos...tiesa,kaip galvoji,kuria visgi ves Maikas?nes ten jos pesasi,tai toks jausmas,kad bus ta ,kurios jis net nesitikes,kaip suprantu kazkuri apsirengs nuotakos rubu ,uzsides veliuma ir jis pamatys,ka vede tik po vestuviu 😃 mes su drauge priejom tokia isvada po pristatymo 😃

11. Sep 2010, 13:47

Šiaip prie v mažai laiko praleidžiu, bet kai eina šis mano mėgiamas serialas - žiūriu visada 😀

11. Sep 2010, 13:37

Sveikos 😀 As si seriala taip dievinu,kad nusprendziau sukurti tema cia.Jis man nerealus tuo,kad po kiekvienos serijos jautiesi atsigavusi,energinga,pasikrovusi juoko doze bei kas labiausiai patinka,kad kiekviena syki pasakomas moralas,kokie zmones yra ir ko geriau nebutu 😀 Na jei atsiras tokiu mamyciu galesime tiesiog padiskutuoti apie serijas,kas idomaus,galbut susieti su savo gyvenimais,palyginti ar siaip pasijuokti.
O liko visai nedaug,tik 2 dienos ir prasides naujas sezonas 😀 Tikiuosi,kad prisijungsite 😀

1 ... 39 40 41 42