Pagimdžiau dručkį

15. Apr, 11:44

Sveikos, mano vaikis gime po cezario 5.040 kg. Is pradziu ant operacinio stalo eme suktis galvoja zodis DEBETAS, bet kazkaip pasitikejau savo vaikiukiu ir zinojau, jog jis sveikas. Esam beveik 8 men, nesirgo jokiais persalimais. Moka sedet, bet nesivarto, ysikibes y pirstus mano stovi ilgai ir spyruokliuoja. Ydomu, kaip kitoms mamytems su druckiukais sekasi:) Tiesa, puses metuku Mykoliukas svere 9.7 kg. Ryt eisim svertis ir bus aisku, koks daba svoris. Bernuzelis neatrodo storuliukas, bet toks grynas - pilnas akmenu. P. S. Kita diena po manes toj pacioj ligoninen gime berniukas 2 g maneznes uz manajy, mama pati pagimde (antras jai vaikiukas). Gydytoja man pasakojo, kad kazkas jam negerai buvo - lasine y galvyte state:( bet cia manu ne svoris kaltas, juk visiems visko pasitaiko. Beto, skaiciau zurnale, kad didesnio svorio zmogiukai auksto intelekto buna:) Kiba del to ir as tokia protinga, kad storke esu:)))

15. Apr 2010, 16:00

Mykolas irgi stiprus gime - iskart kele galvyte ir greit pradejo ja nulaikyti. bet dabar tingiunukas man atrodo, o gal ir taip turi but, kad stambesnis... Ale vistiek ryt parasysiu daktares siuntimo mankstytem.

15. Apr 2010, 15:55

mes ir gimem nemazi 😀 sverem 3740g o db mum jau du menesiai ir dvi savaites ir tris dienos ir db jau sveriam 7.5kg 😀 vakar pas gyditoje buvom tai sake kad mes atrodom ir tokie stiprus kaip 6 menesiu 😀 tai as mastau kas cia bus kai sujeis tie 6 men per milzinas mano 😀

15. Apr 2010, 15:33

as irgi vasara vargau. mazius gime rugpjucio 19 d.

15. Apr 2010, 15:20

vaje vaje, as pati apkunoka tokia, bet lelius maziukas gime 3kg 250gr bet ir tai jau buvo ojojoj nesiot, dar vasara visa pravaiksciojau, o taip karsta...😃 oj stiprios jus mamytes😃 nu bet gi niekur nesudesiD👍🌷

15. Apr 2010, 15:18

paniurele, o kaip tau atrodo 😀 As issipuciau paskutiny menesy ir jau ziauriai sunku buvo. Kol lankiau baseina, buvo normalus, o paskui jy uzdare likus menesiui iki gimdymo. Dar pora saviciu lankiau aerobika, bet paskui su protiniais dantimis dar turejau nemalonumu ir likau namuos...

15. Apr 2010, 15:14

oi kokie jus didziuliai gimet😀👍 mano drauge viena irgi sake gime didelio svorio virs 5kg. o kaip pilvas? nesunku buvo nesiot?😀 (sorry uz kvailus klausimus)😃

15. Apr 2010, 14:41

Labas, Mykoliukas tai gavo lygiai du menesius mano pienuka nutraukta, nes pats nezindo.

15. Apr 2010, 12:09

Labas Adomo mamyte, Mikio ugis 54 cm buvo. Isties nenoriu, kad sunus paveldetu mano genus ir butu storuliukas, nes tenka iskest daug patyciu... Tikiuos bus y tete, kurio sudejimas kresnas, tvirtas. Matysim ryt, kokie duomenys bus😀

15. Apr 2010, 12:02

labas mano sunus gime 4.750kg o ugis 58cm buvo,mane irgi isoperavo.Is kart kai jis gime daktares padare kraujo tyrima ar neserga debetu,bet viskas buvo jam gerai.Dabar mums 3 men. ir sveriam mes 8kg, o ugis 65.5cm augam sveiki ir grazus😀

15. Apr 2010, 11:44

Sveikos, mano vaikis gime po cezario 5.040 kg. Is pradziu ant operacinio stalo eme suktis galvoja zodis DEBETAS, bet kazkaip pasitikejau savo vaikiukiu ir zinojau, jog jis sveikas. Esam beveik 8 men, nesirgo jokiais persalimais. Moka sedet, bet nesivarto, ysikibes y pirstus mano stovi ilgai ir spyruokliuoja.
Ydomu, kaip kitoms mamytems su druckiukais sekasi😀
Tiesa, puses metuku Mykoliukas svere 9.7 kg. Ryt eisim svertis ir bus aisku, koks daba svoris. Bernuzelis neatrodo storuliukas, bet toks grynas - pilnas akmenu.
P. S. Kita diena po manes toj pacioj ligoninen gime berniukas 2 g maneznes uz manajy, mama pati pagimde (antras jai vaikiukas). Gydytoja man pasakojo, kad kazkas jam negerai buvo - lasine y galvyte state☹ bet cia manu ne svoris kaltas, juk visiems visko pasitaiko.
Beto, skaiciau zurnale, kad didesnio svorio zmogiukai auksto intelekto buna😀 Kiba del to ir as tokia protinga, kad storke esu😀))

1 2 3