Pastojimas po mėnesinių

18. Apr, 11:14

mylejausi su vaikinu 2-dienom pasibaigus menesinem... ar yra tikimybe kad galeciau pastoti?. ;] noreciau maziuko...

29. Apr 2012, 19:57

man nup pykinimo state lasaline norvegijoj

29. Apr 2012, 19:49

Mane irgi dar kartais patąso, bet nieko ypatingo jau, labiausiai pykino iki 14 sav., bet irgi ne taip jau baisiai, kad reiktų kažkokių priemonių ar net vaistų.

29. Apr 2012, 17:59

man labai sunkus sitas,palyginus pirmaji.Nes su pirmuoju jauciausi kaip ne nescia 😃😃😃😃 o si nestuma iki 5men tai vos laikydavausi neapsivemus traukinyje ar kur vaziuodama,o dabar jau kai 5suejo men tai papykina bet silpniau 😀

29. Apr 2012, 17:53

Juste, jei tik tai skaitai žiauriai sunkiu nėštumu, tai tikrai čia nieko per daug ypatingo, nes kai man gyd. pasakė kas yra tikrai sunkus nėštumas, tai aš irgi pradėjau galvoti, kad mano tik pastojimas buvo sunkus, o nėštumas labai lengvas net 😃 O kaip galvojam, taip ir būna 😀 Yra moterų, vieną net asmeniškai pažįstu, kurios ligoninės lovose praguli visus beveik 9 mėn., va čia tai sunkus nėštumas. Kitos netgi pravemia visus mėnesius. Aišku, dėl tepliojimo ir per didelių skausmų, kurie nepraeina, reikia kreiptis į gyd., nes tai nėra normalu nėštumo metu. Nors ką ten gali žinoti, kitos prakraujuoja visą nėštumą, kaip mano gyd. sakė, ir gimsta sveikiausi vaikučiai.

29. Apr 2012, 15:55

pykina, cia buvo vel pradejes tepliotis, uzvakar dure pilvo apacia...

29. Apr 2012, 15:20

Taip, is tiesu pritariu aijos, kad kai labai nori, tai ir jauti visus simptomus, atrodo, o nestumo kaip ner taip ner. Tiesa, net ir patys brangiausi testai nebutinai reiskia, kad rodys nestuma. Man tarkim pirmas pozymis buvo krutines jautrumas, kuris atsirado praejus gerai savaitei po menesiniu. Juste, kodel sakai, kad tavo nestumas ziauriai sunkus?

29. Apr 2012, 14:26

man pirmas leliukas, todel tiek nesijaudinau, kas gali buti, bet buvau pamirsusi kad dar yra nestumas 😃 mano nestumas ziaurus sunkus... nesitikejua gali buti taip sunku .

29. Apr 2012, 14:26

man pirmas leliukas, todel tiek nesijaudinau, kas gali buti, bet buvau pamirsusi kad dar yra nestumas 😃 mano nestumas ziaurus sunkus... nesitikejua gali buti taip sunku .

29. Apr 2012, 14:23

man tai pirmiausiai pradejo pilvo apacia tempti,ir iskarto supratau kad kazkas negerai,grizus po darbo iskarto nusipirkau testa,ir rode lb lb neryskia juosta,tai galvojau ne,bet po 2dienu krutine nesveikai pradejo skaudeti,pykinimas,irk ai pasidariau vel testa rode ryskesne juostele 😀dabar jau antras nestumas 😀su antru vel kitokie pozymiai buvo ir kitokia savijauta😉

29. Apr 2012, 14:15

nezinau ,man tai iskart neidejo kad galiu buti nescia, mane rytais pykindavo vemdavau, galvoju gal del skarndzio, veliau krutine labai pradejo skaudeti spinelei ..pilvo apacia skaudedavo... ir nebuvo menesinu, tik tepliojimas ir tiek. o pasidariau pirma NT buvo ne, antras NT taip, ir viskas aisku buvo, ... man db jua 11savaiteliu yra...

29. Apr 2012, 14:07

Gal ir gali prisigalvoti,bet as savo pozymius isvardinau tokius,kuriuos daktare taip pat pasake kad jie yra vieni is pirmuju.Tai ne visoms krutine maudzia pries menesines.As pries vaikus,neturejau jokiu skausmu ar pozymiu ateinant tom dienom,tad iskarto supratau kad kazkas negerai.Bet veluojancios menesinesw irgi yra pozymis as nesakau kad ne.Bet su testais reikia atsargiai.buna jie neveikia,suklysta arba tiesiog netokie jautrus kaip tie brangesni.Ir jeigu nejautrus parodo nestuma daug veliau😀

29. Apr 2012, 13:48

gerdusiux, is tavo isvardintu pozymiu man tik vienas tiko - itempta, maudziama krutine. Bet ir pries menesines man ja mausdavo. O menesiniu velavimas, tai jau tikrai vienas is pagrindiniu simptomu. Nes kaip suprantu aviete321 dar nesulauke savo menesiniu datos. O kai moteris nori pastoti visokiu simptomu prisigalvoja.

29. Apr 2012, 11:41

testas nevisada gali buti geras.Pozymiai tikri yra: maudziama krutine,net prisiliesti negali;didelis mieguistumas,pastoviai nori miego ir esi issekusi,kuno temperatura37mazdaug;pykinimas;gimdos spazmai,nes gimda pleciasi.Su tais testais atsargiai,man su pirmuoju vaikeliu ik 7saw aiskiai parode

29. Apr 2012, 09:44

aviete, aš siūlyčiau palaukti mėnesinių, nes man tarkim ilgai nerodė testas, nors požymiai buvo.

29. Apr 2012, 09:43

Pirmieji tikrieji rodikliai, kad laukiesi turi buti veluojancios menesines ir teigiamas nestumo testas. As kai nuejau pas gydytoja del nestumo patvirtinimo, manes iskart paklause kokie nestumo simptomai. Manau neskubek dar pas gydytoja, jeigu ir yras mazas nestumas, tai gydytojas echoskopu dar jo nematys. Kantrybes, aviete321, neskubink ivykiu.

28. Apr 2012, 23:58

vaziuok suzinuosi tikslei zinuok, man normaliai

28. Apr 2012, 22:57

labuka saulele... ai nei gerainei blogai... testas buvo neeigemas 😥 bet man taip maudzia pilvuka ir karts nuo karto pykina... gal man pas gydytojus vaziuot?.. o kaip Jums sekasi?;*

27. Apr 2012, 17:40

labas, nu kaip sekesi tau?

26. Apr 2012, 23:01

ne, ziurek kas bus ..😀 neliudek

26. Apr 2012, 22:56

speju teks nusivilt.... nes mes tai darem po mano sirgimo... 😥

26. Apr 2012, 22:54

eik laukiu atsakymo 😀

26. Apr 2012, 22:50

einu megint darytis..;] ui kaip as bijau....

26. Apr 2012, 22:45

as pasidariau kaip jua buvo 6 savaiteles man, parodo po 7 dienu

26. Apr 2012, 22:38

bet as bijau.. kad nepastojau...😥 po kiek laiko Tu dareisi testuka?... nusipirkau testuka 7-10 dienu nustato nestuma nuo pastojimo.. mylejausi 16 diena.. ar galetu jau parodyti atsakyma?;]

25. Apr 2012, 23:09

gali pastoti nieko nereiskia tos menesines, esu pasiskaiciusi daug ten

25. Apr 2012, 23:04

ow....as tai ju visai nenoriu... ;] bet zinai bijau kad galejau nepastoti.. nes mylejomes po menesiniu 1-2 dienukes...

25. Apr 2012, 22:51

as tai negalejau nusekti lemeneles, toks skausmas budavo mam😀 ir db skauda jau atsirado striju ant krutines

25. Apr 2012, 22:39

labai tikiuosi kad butu taip;] manes dar kol kas nepykina.. nors buna toks sleikstulys... dabar labai skauda pilvuka... man ir skauda krutine bet tik tada kai lieciu ;]

25. Apr 2012, 21:59

man irgi pilva maudzia , skaufdejo ziaurei krutine, pykino, as tai pagalvojau kad mmm ateina, o ne, o nestumas, pabandyk pasidaryti gal bus TAIP..😀)))

25. Apr 2012, 21:42

skauda kai prisilieti ;] ir seip pilvuka maudzia....;] tai nezinau.. gal kita savaitele testa megint darytis ;]

1 2 3 4