Pirmojo gimtadienio idejos

27. Jul, 11:00

Labas mamytes, ziuru yra sukurta panasi tema, bet ten niekas rimtai neziuri o noreciau rimtai pakalbeti, kad pasidalintumete idejomis kaip rengti (rengete) pirmaji vaiko gimtadieni? Koks tortas, stalo puosimas, vaiko apranga sales (kambario ir tt...) puosimas, gal buvo kokiu uzduociu? kadangi musu pirmajame gimtadienyje galima sakyti vaiku nebus tai svente orentuojama labiau i suaugusiuosius. Zinoma sventes princese gimtadienio kaltininke :) na net nznau ko dar paklausti, tiesiog prasau pasidalinti idejomis :)

27. Jul 2011, 15:07

o cia tai grozis ir kantrybes isbandymo reikalaujantis darbas 😀 dekui uz adresa 😉

27. Jul 2011, 15:02

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=149163605094702&set=a.149159338428462.27756.100000031907032&type=1&theater
Sveiki, kazkaip paskaiciau, kad ieskot kaip vaisius sudeti graziai😀 tai sakau, gal tiks😀 tik reiks daug laiko ir kantrybes😀

27. Jul 2011, 14:55

dabar ieskau internte i ka galeciau pripilti daug rutuliuku ... mazaji tiek patinka kai nuvedu i vaiku zaidimu aisktele ir tiek meto spardo gulasi vartoi po tuos kamuoliukus. Sakau saunu butu ir per gimtadieni leisti vaikui pazaisti. O turime tik viena maisiuka kamuoliuku, tai teks dar daug dapirkti, bet i ka juos supilti. Maniezas lauke ... hm ... kazkaip nesiderina man prie sventes 😃 turime baiseina bet nedideli, t.y. neukstas, tai tokio kamuoliuku efekto nepajus 😀

27. Jul 2011, 14:52

divka mano svajone toks gimtadiienis t.y. mamytes ir vaikai bei kokia nors tema, super 😀

27. Jul 2011, 14:47

Tai va,kad gimtadieniai vaikų, ypač tokių dar mažučių, be suaugusių neapsieina😀.O tada jau reik ir šašlyčioko ir ...😀Ypač, jeigu dar vasaros laikas. Mūsų buvo rugsėjį,bet šilta diena buvo, tai taip pat šašliųkepėm.Aš tai nieko prieš alkoholio vartojimą - saikingą.!.Juk nesėdėsi rankytes susidėjus.Šampaniukas, alutis, brendžiukas - po truputį. Va kaip bus jau didesni vaikai, tai planuoju tik mamytes su vaikučiais kviesti ir vien tik šaltų užkandžių staliuką daryti.

27. Jul 2011, 14:21

na beda kad nesu puiki vyreja, moku viska pagminti papratai ir tai kas greitai gaminasi. NEmegstu ,,terliotis" su maistu tai va dabar internete ieskau kaip graziau pateikti saltus patiekalus ar vaisu kaip graziau isdelioti . Kazi kaip gausis 😀 o beje kaip ziurite i lakoholi? na vaiko gimtadienis suprantu kad negrazu, bet kad visi sveciai suauge ... 😀 trys buteliai jau stovi seife 😃

27. Jul 2011, 14:16

na as esu uzpildziusi vaiko ,,metu knygute" tai ten foto sukelusi esu bei visu metu ivykiai surasyiti. Maniau daryti kazka panasaus i traukinuka ar laikrastuka bet kartojasi kas knyguteje surasyta ... tai taip ir liko darbas nebaigtas 😀 poto suknyte pati nuneriau tai ji siuvykloje pamusaliuka siuna. hm sakote per pirma gimtadieni nereikia persistenkti. Tikrai nedarysiu kaip krikstynu baliu bet zmoniu tai bus nemazai tik tiek pompastikos nebus 😀 o tema, puiki ideja morejau daryti plagijata nuo paksaites pvz ruzava spalva bet vyras kategoriskai pries tokius zaidimus su suaugusiais, tai nieko sakau kai pvz 2 gimtadienis bus ir jau su vaikais tai tada ir galesiu taip pazaisti 😃 eisim i darzeli tai gal ir bus draugu 😀 o dabar deja bevik nere vaikuciu ... tikiuosi bus silti orai, nes esame pastate pastatoma palapine tai joje bus stalas o jo principas daug maz svediskas stalas, aisk bus ir atsisesti suoliukai nes mociutems tai sunku bus pastoviai stoveti 😀 bei dar saslyku stalas tik kiek atokiau, ten labiau vyru susiejimo vieta . hm atrodo jau viska esu suplanavusi na bet truksta man kazko ir viskas 😃

27. Jul 2011, 13:40

Savo dukros pirmajam gimtadieniu iškarpiau iš popieriaus 12 gėlyčių, žiedelyje įklijavau foto ir kiek mėnesių, o lapeliai - pasiekimai.Sukabinau įvairiose vietose.Svečiai susidomėję vaikščiojo po kambarį ir skaitinėjo. Labai nereik persistengt su pirmuoju gimtadieniu. Aišku, priklausomai ar bus vyresnių vaikų, nes juostada reik užimti. Bet dėl metinuko - jam tikrai svarbiausias elementas tai toortas ir žvakutė. Taip pat sukūriau trumpą filmuką apie įvykius, pasiekimus per metus.

27. Jul 2011, 11:04

Noreciau padaryti uzduoti pvz ant balto popieriaus kad sveciai sudetu pliusiukus i ka vaikas panasus. Gal kas esate tokio panasaus dare? Gal galite imesti nuotrauka. Idomu koki apipavidalinima esate padare 😀

27. Jul 2011, 11:00

Labas mamytes, ziuru yra sukurta panasi tema, bet ten niekas rimtai neziuri o noreciau rimtai pakalbeti, kad pasidalintumete idejomis kaip rengti (rengete) pirmaji vaiko gimtadieni? Koks tortas, stalo puosimas, vaiko apranga sales (kambario ir tt...) puosimas, gal buvo kokiu uzduociu? kadangi musu pirmajame gimtadienyje galima sakyti vaiku nebus tai svente orentuojama labiau i suaugusiuosius. Zinoma sventes princese gimtadienio kaltininke 😀 na net nznau ko dar paklausti, tiesiog prasau pasidalinti idejomis 😀

1 2 3