Planuojame vaiką

05. Jun, 02:17

tai va po dvieju menesiu musu vestuves...ir jau dabar planuojame povestuviu pradeti vaikuti :))pirmas zingsi padareme..vyras gere wellmen vitasminus ,jie kiek is anglisko aprasymo supratau padedantis spermatozoidams greiciau susijungti su kiausineliu ...o as pradejau gerti folio rugsti .Bei jau patirusiu prasau pagalbos su savo patarimais ? Bei kaip tikslei apsiskaiciuoti vaisingas dienas nes ,pagal kiekviena skirtinga puslapi tos dienos pas mane skirtingos ... didelis aciu

07. Jun 2012, 18:21

na po biski jau apsiraminu , kaip sakant kas bus tas bus ,tiesiog noriu buti tam pasiruosusi😀))

07. Jun 2012, 18:17

Jei laukiesi normalių mėnesinių paprastai nelabai būna, vistiek jos kiek kitokios būna. O jei mėnesinės normalios, kaip visada, tai greičiausiai nesilauki. Iš tiesų visoms skirtingai su tais nėštumo požymiais. Aš tarkim savaitė po paskutinių mėnesinių pajutau krūtinės jautrumą, tai buvo pirmas nėštumo požymis, tik kai nesitikėjau, tai ir nežinojau, nors įtarimai buvo ... Rajaxxx, siūlyčiau nurimti ir gyventi įprastu ritmu, nes nervai tikrai trukdys pastoti, pati tą patyriau ir ne kartą.

07. Jun 2012, 18:03

nervai! skaiciau neva pirmi pozimiai nestumo pasirodo apie 6ta nestumo savaite ! galetu pasirodyt iskart , islipau is lovos ir vemiu😃 nes man po kikvino karto laukiu tu pozimiu visas 6as savaites😃D sia savaite esu labai nervuota , vis zirziu ir zirziu , ir vat pas mane iskart isijunge mano sizofrenija , " ooo gal uzkibo " 😃

07. Jun 2012, 18:01

o sakykim savaite pries apvaisino ir po savaites as susirgau menesinem, tai dar gali but jog pastojau ?

06. Jun 2012, 20:26

Šiaip kiekvienai ovuliacija vyksta tikrai ne vienu metu, kitoms ji vyksta ciklo pradžioj, o ne vidury, kitoms pab., tai kol nereikia, tai galima tiesiog mėgautis ir laukti gerų žinių 😀

06. Jun 2012, 17:45

Rajaxxx, vaisingiausios dienos buna mazdaug 3 dienos pries ovuliacija 😀 O as pries 8 metus nuo kontraceptiku isigijau cista krutyje ir ja teko operuoti... Tai esu nusistaciusi pries kontraceptines tabletes 😀

06. Jun 2012, 17:32

mano drauge taip pat pries pusmeti panaudojo ir 15kg ppriaugo , na jai labai reikes tai ir panaudosiu ,kolkas kai nelabai stengemes ,nepergyvenu😀

06. Jun 2012, 07:51

Kotryną, aš nuo naujausios kartos kontraceptikų priaugau apie 10 kg. (prieš 2 m.), tada manau, čia kaip kiekvienos organizmas reaguoja, geriau jų nenaudoti, jei nereikia, nebent skiria gyd.

06. Jun 2012, 00:31

kazkur skaiciau ,kad per ovulecija nevaisinga buni ar klystu? ir pries ovulecija vaisingos dienos buna ar ne?😀

06. Jun 2012, 00:29

O vat mano drauge negalejo pastot niekaip, pagere 2sav folio rugsti ir uzkibo , daug kur paskaitau komentaru ,kad greit pastojo po folio vartojimo😀 kontraceptiku nelabai noriu gert , byjau svorio priaugt ..del nestumo nebijosiu jo priaug !

05. Jun 2012, 22:34

o man del tu menesiniu tragedija , pvz 4menesius as 19diena susirgsiu ,poto 4men galiu 25susirginet , tai pvz neateina 19diena ,kelios dienos nepasirodo as jau dziaugtis pradedu ,gal uzkibo , ir sast tik sumastau gal testuka nusipirkt ir jos pareina ! SIAUBAS!

05. Jun 2012, 22:31

CHE CHE 😃 na apie lupenu uostyma pirma karta girdziu 😃 itariu su savo klausimais kaip kvailiuke atrodau 😃 na kadangi pirmas kartas sitoja srytija bus , tai noriu viska susizinoti .. daug skaiciau ,bet geriau isgirsi is patirusiu ,nes kikvienam puslapi skirtingai perskaitai😀

05. Jun 2012, 21:54

Nu as irgi noredavau kavos bet nekiek gerti o uostyt ja 😃 ir dar bulviu lupenos man dar ir dabar kvepia taip kad negaliu prisilupu ju i maisiuka ir vis skusdama bulves i ta maisiuka uostau 😃 vyras sako tu gal kolekcionuoji lupenas jau 😃😃

05. Jun 2012, 21:27

Kai veluoja menesines ir nestumo testas yra teigiamas, tada pirma karta ir keliauji pas gydytoja del nestumo patvirtinimo 😉

05. Jun 2012, 20:55

oj as cia surasiaun graziai😃 turejau omeni ,kada pirma karta reikia eiti pas daktarus?

05. Jun 2012, 19:38

o kelinta nestumo sav reikia n pas daktarus eist?

05. Jun 2012, 18:59

mano buvusi direktore pasakojo ,kad jai per nestuma antiek noredavosi ,kavos pupeliu ,kad eidavo i pamopkas ir visada kramsnodavo pupeles, o aukletoja buvusi pasakojo ,jog negalejo atsispirti kreidai ,tai sake tik uzsisukdavau nuo klases ir iskart kreidos gabaliuka i burna😃DD

05. Jun 2012, 18:56

Pirmojo savo nestumo pirmuju pozymiu nepamenu. O vat su antruoju nestumu jokiu ypatingu pozymiu pirmasias savaites nejauciau, nebent tik tai, kad nebemegau kavos 😀

05. Jun 2012, 18:41

Pradžiai sakyčiau nereikia skaičiuoti tų dienų, o mėgautis vienas kitu 😀 O dėl nėštumo požymių, tai pas kiekvieną neretai jie vis kiti, pas kitas visiškai jokių požymių. Aš pasimokiau ir kai labai norėjau, tai tikrai nepastojau, buvo tik psichologinis nėštumas ir nieko daugiau, todėl labai siūlyčiau kuo mažiau galvoti 😃

05. Jun 2012, 18:01

mano kriksto mama mano jog as net perjauna teket. O juokingiausia tai jog ji susituoke 19 ir 20 pagimde mano puzbroli.😃

05. Jun 2012, 17:51

man 23m...as saves neskaitau perjauna tureti vaiku ,kaip tik manau ,kad geriau jaunesnei gimdyt ir vaikui smagiau bus...

05. Jun 2012, 17:42

O tai kiek tau metu?

05. Jun 2012, 17:30

as zinok bent kelis kartus per savaite sapnuoju tai ,kad gimdau ta,kad nescia ...ir taip jau metus ,tai visi pradejo sakyt ,kad laikrodukas mano tikset pradejo😃 nors kaikurie galvoja ,kad perjauna

05. Jun 2012, 17:14

Nu istokio didelio noro turetum tikrai greitai pastoti 😃

05. Jun 2012, 17:02

va tu parasei ,kad galva skauda ,o as jau kapstaus galvoj , kad galbut ir man jau skauda😃

05. Jun 2012, 17:01

man zinok po kikvieno pabandymo ,ant tiek fantazija veikia ,kad jau kita diena po sexso as galiu save itikinti jog jau mane pykina ir krutine padidejus , ar jauciu belekoki nuovargi !😃D matyt ant tiek noriu , kad fantazija savo padaro😃

05. Jun 2012, 16:52

dar man galva skaudedavo labai

05. Jun 2012, 16:52

man iri nieztejo krutine ,pavargusi labai jausdavausi ,pykino bet nevemiau ,o taip kad kazko ipatingo nieko nejauciau 😀 visoms skirtingai vienos nejaucia jokiu simtomu visa nestuma kitos jau pastojusios dar tik kelias dienas jau jaucia pykinima ir t.t, o trecios prisigalvoja kad bloga - tada ir buna bloga ,prisigalvoja kad sunku tai sunku ir buna 😃

05. Jun 2012, 16:49

Na mes dabar neperdaugiausiai stengemes , dabar galvojam jai uzkips tai labai gerai ,o jai ne tai jau intensivei stengsimes po vestuviu 😀 mes jau metai pries rezgam ta minti , jau buvom pradeja bandyt ,kol neprasiejom per vilniu kai buvom atostogu ir netycia uzklidom prie zakso 😃 tai tada ir baigem bandyt nusprendem laukt vestuviu ...o dabar tik du men liko iki ju ir abudu vis dazniau uzsimanom kuo greiciau pradet vaikuti😃

05. Jun 2012, 16:43

Dekui ... Vat as ir bandziau negalvot! Skaiciau knyga''nestumo biblyja"ten irgi sako jog tiksliai apskaiciuoti vaisingas dienas neimanoma ,galima nebent tik mazdaug. O del vitaminu tai mes ju daug negerem , as tik folio rugsty ,o vyras tik tuos wellmen. O kokie pirmi pozimiai buvo jusu kai supratot jog pastojot?nes visur kitur raso tokius standartinius. Mano drauge nesenai kai laukesi ,tai pas ja buvo visi pozimai ir dar daugiau ,kad mane jog ne nescia ,o serga kokia nepagydoma liga😃 o vat kita drauge nescia pas ja kokie pozimiai tai tik krutine niesti , ir jai taip su pirmu ,ir su antru

1 2