Planuojame vaiką

05. Jun, 02:17

tai va po dvieju menesiu musu vestuves...ir jau dabar planuojame povestuviu pradeti vaikuti :))pirmas zingsi padareme..vyras gere wellmen vitasminus ,jie kiek is anglisko aprasymo supratau padedantis spermatozoidams greiciau susijungti su kiausineliu ...o as pradejau gerti folio rugsti .Bei jau patirusiu prasau pagalbos su savo patarimais ? Bei kaip tikslei apsiskaiciuoti vaisingas dienas nes ,pagal kiekviena skirtinga puslapi tos dienos pas mane skirtingos ... didelis aciu

05. Jun 2012, 16:27

rajaxxx, teisingai darai, kad folio rugsti geri. Vienas is mano ginekologes patarimu ir buvo pora men. pries pradedant planuoti vaikuti, gerti foli. O vaisingu dienu pagal internetinius puslapius siulyciau nesekti, nes kiekvienos moters organizmas yra individualus. Mano drauge kaip nuprotejusi seka tas dienas internete ir tik tom dienom stengiasi myletis, o nepastoja jau 1,5 metu. Man jau atsibodo su ja gincytis, kad mestu ta sekima ir jeigu labai nori kudikio bent kas antra diena su vyru pasimyletu. Tad ir tau to linkiu, atsipalaiduoti ir dazniau myletis 😉 Pamatysi, kaip greit maziukas uzkibs 😀

05. Jun 2012, 16:20

Ateis laikas bus ir vaikas 😀 Jeigu jums lemta tai ir susilauksit is pirmo ar antro bandymo jeigu ne ,galit bandyti kad ir 5 metus ..gerti visokius papildus ir vistiek nesusilaukti 😀 Beto ,kaip tik maziau patarciau aprauti organizma visokiais ''vitaminais'' nes juose ne visada tik pliusu buna 😉 Atsipalaiduokit mylekit vienas kita ir negalvokit,jeigu nebijai bet kada pastoti ,tai ir mylekites be apsaugu be baimes ir be bereikalingu minciu ir viena dienele pastosi .As pastojau is pirmo karto kada nusprendem su vyru susilaukti kudikio

05. Jun 2012, 16:08

sveikute Jovita ... as daug kur skaiciau jog geriausia negalvot ir iskart gausis ... bet man labai sunku negalvot 😃 ypac kai visa gyvenima viska kruopsciai planuodavau😀 na mes jau nelaukiam iki tu vestuviu , kaip abu juokaujam vitiek gims tiik po vestuviu 😃 na o folio rugsty gert pradejau nes kiek skaiciau visur rekuomenduoja ji gertin iki pastojant ,tai manau gal nepamaisis ,bei nepamaisis virui vitaminu ...vitaminai priduos daugiau energijos darimo procese 😃DD

05. Jun 2012, 15:14

Sveika 😉 mes tai negereme jokiu vitaminu ar dar ko,bet kaip maziausiai tikejomes pasijutau kad tapau nestuke 😉 manau kad reikia atsipalaiduoti ir negalvoti😉 nes as pamenu vis kiekviena menesi laukdawau bet vis susirgdavau ir nusivildavau... O poto nebegalvojau ir pastojau 😀

05. Jun 2012, 14:17

tai va po dvieju menesiu musu vestuves...ir jau dabar planuojame povestuviu pradeti vaikuti 😀)pirmas zingsi padareme..vyras gere wellmen vitasminus ,jie kiek is anglisko aprasymo supratau padedantis spermatozoidams greiciau susijungti su kiausineliu ...o as pradejau gerti folio rugsti .Bei jau patirusiu prasau pagalbos su savo patarimais ? Bei kaip tikslei apsiskaiciuoti vaisingas dienas nes ,pagal kiekviena skirtinga puslapi tos dienos pas mane skirtingos ... didelis aciu

1 2