Planuojame vaikutį

11. Apr, 05:29

Sveikos mamytes,gal turit kokiu patarimu ar receptu kas skatintu vaisinguma. Esu girdejus kad padeda nakvisu aliejus,as ji geriu,bet kol kas nieko.Mano pirmagimiui jau seseri ir jau noretume sesytes ar broliuko.

Krisliukas Krisliukas 23. May 2011, 15:10

manau, Deimante, gal jums dar ne laikas antrai atžalėlei..dar Rusnyte reikia pasirūpinti, todėl angeliukas dar neskuba pas jus, nes būtų per sunku..pati pagalvok, jei jau lauktumeisi kokius 5 mėnesius, būtų ne į naudą stresai ir nervinimasis..manau, kad Rusnytė pasveiks ir angeliukas pasibels pas jus 😉

23. May 2011, 15:04

siaip jei per ilga laika nepastojama reikia visu pirma ir moteriai ir vyrui issitirt skydliauke...

23. May 2011, 13:26

o Deimante ar pas daktaru jau buvot? kur galetu buti jusu beda ar zinot? ar kaip ir man nepaaiskinama situacija?

23. May 2011, 12:49

sveikos merginos, as daugiau kaip du metus negalejau pastot, jau buvau beprarandanti vilti, su vyru manem reikes tyrimu, gydimo... viena moteris parduotuveje priejo prie manes ir tarsi zinodama, kad be galo noriu leliuko, pradejo pasakoti stai ka : "turi myleti katinus, niekada negali pagalvoti, kad juos reikia naikinti, kiekviena karta taip pagalvojus tu atimi givybe kazkam kitam, siuo atveju savo vaikeliui...pradek juos myleti, rupintis ir vaikelis ateis!" as soke buvau, kodel ji priejo butent prie manes toks jausmas kad ji jaute kas mano sirdy, papasakojau vyrui, jam pasirode juokinga, kad ir vel klausau visokiu mociuciu 😀 o man automatiskai pradejo galvoj suktis, reik nunest katineliams maisto, ir taip keleta vakaru juos maitinau, kalbinau, ir t.t... dar ta menesi paskaicius straipsni, kad per vaisingas dienas reikia maksti praplaut sodos tirpalu, taip ir dariau.... ir ta menesi nevaziavom i pirti (pirtis - seniausia apsisaugojimo priemone nuo pastojimo ). nezinau kuris is tu variantu man padejo, bet po daugiau kaip dvieju metu as 12 savaiciu nescia 😀

03. May 2011, 11:36

viskam savas laikas,tiesiog gyvenkit,megaukites ir ateis ta diena

03. May 2011, 11:25

Mes kai nusprendeme po vestuviu tureti jau pirmagymi, tai kalbejome ne apie vaikiuka, o apie tam tikru barjeru pasalinima 😃 prezervatyvai pvz 😃 Ir labai dziaugemes, kad taip smaginsimes, be jokiu pasaliniu dalyku 😃 Pirma tokiu linksminimusi menesi ir pastojau. 😀 Kiek teko kalbeti su giminaitemis kurioms nestumo teko ilgiau laukti, tai susidariau nuomone, kad mylejimasis del vaiko o ne del meiles, malonumo neatnesa nieko gero. 😀

12. Apr 2011, 11:04

matai, sako labai svarbu, kad nebutu jokios psichologines itampas.. bent jau mums su vyru taip buvo 😃 reikia neuzsiciklinti.. tiesiog megautis vienas kitu 😉

mamyt mamyt 11. Apr 2011, 20:49

kai lemta ti ir bus.mes tris metus planavom bet nieko nesigaudavo,o paskui viena menesuka suzinojom kad jau

11. Apr 2011, 20:13

mano drauge pastojo "nuo manes" 😃 kai buvau nescia ji negalejo pastoti, skundesi skundesi, ciupinejo vis mano pilvuka, o as negalvojau kad taip gali nutiksti nes mitas toks kad jai lieti nescios pilva gali pastot, po menesio ji man paskambino jog ji nescia 😃DDD

11. Apr 2011, 19:53

Sveika, Jei nori pastoti tai geriau nevartok Nakvisu aliejaus

11. Apr 2011, 17:29

Sveikos mamytes,gal turit kokiu patarimu ar receptu kas skatintu vaisinguma. Esu girdejus kad padeda nakvisu aliejus,as ji geriu,bet kol kas nieko.Mano pirmagimiui jau seseri ir jau noretume sesytes ar broliuko.

1 ... 11 12 13 14