Skirtingas mamos ir tėčio auklėjimas: kaip sutarti?

16. Oct, 12:22

Kai kurios mamos guodžiasi, kad su vyru niekaip neranda aukso vidurio auklėjant mažylį. Pavyzdžiui, tėtis vaikui leidžia daryti, ką nori, duoda, ko jis tik paprašo. Jei tik mama pabara, jis iškart bėga pas tėtį, o jis ima ant rankų ir guodžia. Net aplinkiniai ima pastebėti, kad tėvas vaiką tuoj "į debesis" iškels. Kai kiti pabando paprieštarauti tokiam auklėjimui, vyras neklauso. Tad kaip surasti tą auklėjimo viduriuką, kad mažylis būtų auklėjamas tinkamai?

01. Jun 2010, 10:38

vyras per daug grieztai vaika aukleja..per diena po kelis k.pravirkdo o tai yra lb blogai..todel musiskis agresivus darosi..ir atsikalbinet ismokes..tik sudrausminu, vaikas mane apsaukia..

06. May 2010, 13:25

na mano vyras megsta paguosti jai as subaru jam patinka geriecio vaidmuo

03. Apr 2010, 14:19

nu mumu neskilo problemu, su vyru vienodai auklejam jei pasakau negalima tai ir vyras pritaria.

15. Mar 2010, 16:20

Kuo vaikas dideja, tuo mums ir vis dazneu iskyla ta problema. Jis neleidzia, as leidziu, paskui skaito morala, kad reikia vienodai auklet, as sakau, kad jis per grieztai. Va taip ir nesutariam. Dazniausiai laimi jis. Geriau griezciau, negu visai atlaidziai.

04. Jan 2010, 10:32

kol kas mano sunui tik 1 metukai, dar truputi ziopliukas ir dar nebuvo kad as subaru ar ko neleidziu tai neina pas teti, bet jei aro ka negalima sakykim lenda prie razeciu nors jos uzdengtos, sakau negalima jis pasiziuri i akis nusisypso ir toliau lenda ar daro ko neleidziu, dar kaip tycia jei nukeliu nuo ko nutraukiu jis vel ten pat lenda . o mes ir kalbejomes, kad jei drausim ka tai abu vienodai, tik nezinia kaip bus

21. Dec 2009, 10:52

aha,taip ir uzauga musu vaikai oziukai😀

08. Dec 2009, 15:46

mum niekad neisineina sutarti kaip auklet nes arba as leidziu jei arba vyras leidzia, taip ir gaunasi kad pikta sirse auginam😀☹

20. Nov 2009, 11:48

manau su vyru jau is anksto reikia susitarti,kaip bus auklejams vaikiukas Pvz.jei vienas neleidzia,tai ir kitas turetu but tos pacios nuomones,nebent tartusi abu,kaip nuspresti.Nes kitaip tik gadinamas vaikas.....

18. Nov 2009, 15:16

pas mus tai labai didele problema del to as baudziu mokau kas galima kas negalima ,o tevelis suneliui viska leidia ir lepina ir net nebando auklet del to auginam labai didely oziuka nors dar ti 1 metai ir 7 menesiai bet kaprizai jau dideli.

11. Nov 2009, 16:07

buna ir mums kad pasipykstam bet dekui dievui labai retai

10. Nov 2009, 12:28

oi,kaip mes pykstames su vyru del vaiko auklejimo. as esu grieztesne,o vyras atlaidesnis. niekaip nerandame viduriuko☹

06. Nov 2009, 16:20

Aciu tau uz patarima😀

06. Nov 2009, 15:08

auklek, pagal tai kaip tu nori, o seneliams lepint anuko neuzdrausi, tik be reikalo barsies, gali aisku susest pasisneket paaiskinti, kaip nori aukleti savo vaika, ir kaip noretum kad jie elgtusi, galit kartu padiskutuoti apie auklejima, isklausyk ir ju nuomone

06. Nov 2009, 14:36

tai suprantu kad per grieztai negalima, bet ka daryt kaip per dauk leidziama to kas uzdrausta, kaip isauklet vaiko neskriaudziant? nes jis nesupranti ka jam daryt kaip tetukai leidzia o tevai ne. man labai sunku ir nezinau ka daryt ir kaip auklet.

06. Nov 2009, 14:09

pas mus seimoje vyras grieztesnis, jo ir klauso, manes visiskai neklauso, nes as atlieku gerosios mamytes, kuri viska leidzia, guodzia ir uztaria vaidmeni, ir vyrui daznai sakau, kad per grieztai, mano nuomone, vaiku, nereikia barti, ant ju saukti, ar nekreipti demesio ,kai jie verkia, nustumti nuo kompo, jau nekalbu apie tai ,kad uzduoti per uzpakaliuka. Jei vaikas kazka paeme tai ne jo, o suaugusiojo beda, kad nesusikelia daiktu auksciau, jei verkia gal demesio truksta, manau vaikus reikia mylet,mylet ir dar karta mylet, seneliai mano kad reikia lepinti ir elgiasi kaip su kokiu karaliuku, o vyras mano, kad reikia elgtis griezciau, nes kitaip uzlips ant galvos.

05. Nov 2009, 12:54

Labas noreciau kad man patartumet, turiu toke problema mano ir vyro auklejimai sutampa viskas gerai bet va nesutariam su tetuku, jis visada leidzia ir duoda tai kas tikrai negalima, o as draudziu pakolkas gyvenu su uosweis todel labai sunku auklet kaip tetukas labai lepina ir duoda uzdraustus dalykus todel ir mergaite nesupranta kas galima o kas ne. prasau padekit ispresti sia problema☹

26. Oct 2009, 12:16

na mano nuomone tetis visada turi buti griestesnis o mamyte yra kuri visada paguodzia😀

19. Oct 2009, 14:28

pirma reik vyra isauklet,tada ir problemu nebus 😃 mums dar neiskilo sunkumu,bet jau snekejom,kad abu nuspresim ir jokiu vienas leidzia kitas ne!!!

18. Oct 2009, 10:18

kai tevai tarpusavy gerai sutaria, manau ir auklejant randami tinkami sprendimai. O ir mazyliui tai tik i nauda😀

17. Oct 2009, 23:31

mes tai su vyru stengiames vienodai auklet savo vaikucius,nors kartais vyras kai zaidzia su vaikais tai jie viska pradeda is jo kopijot ir tada mamos visai neklauso...😀kai vinas is tevu draudzia kitas leidzia tai yra vaiko gadinimas, vaikas tada nesupranta kas gerai,o kas blogai,jam viskas iseina atvirksciai negu reikia...😉

17. Oct 2009, 19:34

Man atrodo tevai vis delto turetu sutarti del vaiko auklejimo, nes tai ir paciam vaikui kenksminga. juk vienas zinoma tampa geras kitas blogas...pirmesnio pastabu neklauso...o vaikas turi jausti is abieju tevu nepasitenkinima uz prasizengimus ir dziaugsma uz gera elgesi...manau, tai turetu tevai aptart kaip aukles vaika dar ji planuojant...

17. Oct 2009, 13:50

jai galetumet padeti rasti pigesniu daiktu prasau parasikit minduksi@gmail.com kalvarija Dale arba 867168490

17. Oct 2009, 13:42

laba galzinote pigesniu daiktu mazyliui laukiusi trecio vaikelio ir sunku su pinigeliais rieke tiek daug visko noreciau viska nusipirkt bet iskau kuo pigau ba truksta pinigeliu jai galetumet padet rast butau labai dekinga

16. Oct 2009, 22:02

sveikos mamytes 😀 gal domina vaikiskos prekes pigiau?pvz:vaikiskos pedkelnytes po 6lt....prasome rasykite
meilytekristina@gmail.com arba 864638589
kaunas.kristina

16. Oct 2009, 20:43

Nesakykite,kad neprisimenate is vaikystes,kaip gera kai mama piktai barasi ,o tu stovi uz tetes nugaros ir klausaisi.Tai nereiskia,kad mama yra neteisi,o tetis geras.Bet seimoje turi buti liksvara,kaip ir gyvenime.Juk nera tik juoda ar balta,galima aiskinti vaikui jo elgesi kai jis yra saugus uz tetes nugaros.Tada neatrodo kad visas pasaulis nusistates pries ji....

neri neri 16. Oct 2009, 20:13

o pas mus šiuo klausimu nesutarimu nekyla,jei jau vienas pasake tai vadinasi taip reikia😀

16. Oct 2009, 19:45

Mes ir su vyru nesutariam, bet aiskinames tik kai vaikai sugula kad negirdetu, arba savo nepasitenkinima parodau veido israiska bet ir tai kai nemato vaikai 😀

16. Oct 2009, 18:08

svarbu nesipykti prie vaiko, o kad visko bus tai tikrai bus

16. Oct 2009, 16:57

tfu tfu mes su vyru kol kas vaiko auklejimo klausimais sutariam beveik visada 😀

16. Oct 2009, 15:52

Jeigu poziuriai kardinaliai skiriasi, mazai cia ka ir susitarsi.. Manau svarbiausia, argumentuoti viena ar kita savo sprendima, vaiko auklejimo poziuriu. Ta prasme, kad jeigu jau auga berniukas, tai dar nereiskia, kad jam nereik tu paciu buckiu pries miega, mamos pamylavimu ar net piesimo pamoku vaizduotei lavinti (na cia tik pvz., manau supratot esme 😀 ) Na ir zinoma, kuo maziau stengtis aiskinti savo tiesa prie vaiko 😉

1 2