Sodas, daržas ir žaliuojanti palange..

22. Feb, 07:55

Sveikutes, gal yra mamyčių kurios turi daržą, sodą ar žaliujančia palangę? O gal nori, bet nežino nuo ko pradėti? Taigi renkames sodininkės ieškom patarimu ir dalinames savo patarimais ir savo užaugintom gėrybėm. Gi neužkalnų teks raitotis rankoves ir ruoštis auginti. Taigi pradedame?

22. Feb 2014, 21:41

Jūs jau daiginat paprikas, pomidorus? Aš kažkaip galvojų kovo mėnesį pradėt daigint. 🤔 tai arbūzus irgi galima užsiaagint balkone? Kažin koke talpa turėtų būt vazono, kad jam užtektų vietos? Gera įdėja. Prieš daug metų mama bandė augint arbūzus tai niekas neužaugo. Tai kažkaip net nepagalvojau, apie juos, maniau, kad daug vargo juos auginant, kad niekas neauga.O pasirodo sau balkone galima 😃

22. Feb 2014, 21:35 Zylutee

Mes arbūzų auginom ir šiltnamy, ir lauke, kažkaip skirtumo nėra.
Baklažanų neauginu daugiau, nes nežinau ką su jais veikt, užaugo man vieną metą daug ir tokie kaip bekonai, bet suėjo darbe rudenėlio šventei 😃 Tiesa, gaminau ten kažkokį troškinį, bet gavosi žolė, nemoku tiesa sakant iš jų nieko 😃
Nepatikėsit, bet pas mus stiebiniai salierai jau sudygo lauke 😃 Rudenį dėl nėštumo pykinimo negalėjau pakęsti jų kvapo ir vyrui sakiau, kad tegul net nemąsto man jų skinti ir nešti į kambarį, tai jis nupjovė stiebus ir išmetė, o dabar žiūriu atauga jau po šalčių 😃

22. Feb 2014, 21:25

Pas mus viskas puikiai auga lauke, nes turim didelį daržą ir sodą, bet šiaip kurios neturi, tai taip, palangė - privalumas, nors jeigu yra mažų vaikų, tai kažin. Aš iš rudens auginau bazilikų, tai nespėjo išdygti kaip buvo išravėta 😃 Dabar labai saugojam paprikas ir auginam ten, kur mažoji nepasiekia 😃
Praeitais metais pas mus lauke užaugo ne viena dešimtis arbūzų, o jau skonis, tik dydis mažokas, ne tokie kaip prkybos centre, tačiau skonis visai kitas, juk be chemijos 😀

22. Feb 2014, 21:20

Sveikos 😀 Aš esu iš tų sodininkių 😀 Kol kas pas mus auga tik paprikos ant palangės. Aišku, svogūnų laiškų visada yra 😀

22. Feb 2014, 20:23

Šiuo metu pas mane pačią ant palanges auga tik pipirmetės. Eilėje laukia svogunų laiškai ir krapai kurie augs virtuvėje tikiuosi užaugs 😀 o po to dar žiurėsim žemuoges, žemuoges, pomidorus ir agurkus žadu augint balkone. 😉 Taip pat dar svarstau apie galimybe pasisodint kokių bulvių, morkų. Bet dar tik galvojų. Pridedu savo piprmečių nuotrauką, prieš savaitę pasodinau.

1 ... 4 5 6 7