Sulaikytas parai policijoje

23. Nov, 05:00

Gal kas is teisines puses zinote, ar galiu buti su asmeniu kuris ira sulaikytas parai policijoje tariamjame KPZ ??? prasau kas zinote kuo greiciau atsakyti man ;[

23. Nov 2011, 21:19

oi liuks detektywe,apswiesk ir mus 😃

liuks liuks 23. Nov 2011, 21:18

Linksmai praleistas vakaras😉Manau si istorija dar nesibaige,o tik prasidejo😃

23. Nov 2011, 21:17

na,gal cia ir pamelavo,bet uztat mes kiek diskusiju turejom😃

liuks liuks 23. Nov 2011, 21:16

Bet kas jai is sitos nesamones ir melavimo nesuprantu iki kur zmones ritasi.Pakraupt galima..

23. Nov 2011, 21:15

oj kameros siuo laiku tikrai visagalios...kol per tv neparodo,tol niekas nieko nedaro😉...tik pagasdink su ziniasklaida iskart viskas susitvarkmo😃

liuks liuks 23. Nov 2011, 21:14

Galiu pabut detektyve kazkas meluoja ziauriai ir meluot nemoka😀

23. Nov 2011, 21:14

oi kazkaip keistai cia isejo mano du pasisakymai tokie pat😃

23. Nov 2011, 21:13

tiesiog neturėjo kaip iš čia pasiplaut ir pasakė, kas išvyksta pas meilę 😉

23. Nov 2011, 21:13

Nu as dar tokio dalyko irgi nesu girdejus,kad paskambint leistu tai taip. Na bet jei ji gavo tai super,bet nemanau kad parai tada jis pasodintas.

23. Nov 2011, 21:12

mergos čia vėjų vėjai...mano visi faktai kuriuos rašiau 100 procentiniai nesigirsiu ir neaiškinsiu iš kur žinau, bet ta panelė žino už visus daugiausiai😃 jo naktį nuvyks, jai atviros visos durys, o įstatymai jai negalioja 😀

23. Nov 2011, 21:11

Gal kartu buvo😃

23. Nov 2011, 21:10

Nu as dar tokio dalyko irgi nesu girdejus,kad paskambint leistu tai taip. Na bet jei ji gavo tai super,bet nemanau kad parai tada jis pasodintas.

liuks liuks 23. Nov 2011, 21:10

Antra versija uz pinigus ir kalnus galima nuverst😀Nezinau kvailumui vis gi ribu nebuna😀

23. Nov 2011, 21:09

o beje kaip tu suzinojai kad tawo wyras izoliatoriuj 😉 kiti prasedi ir po 3 paras bet niekas apie juos nezino 😉

23. Nov 2011, 21:08

As ir apie tai pagalvojau, kad niekas "pasimatymu" neteikia sedint parai tik😃 tokiu laiku net ir "normaliai" sedint nemanau kad leistu nakti susitik, ir dar net 4 val.

23. Nov 2011, 21:07

man kazkaip pokalbis panasus i tos kuri norejo čp 😃 nesamones pakliedet ir tiek 😃 truksta demesio gal 😃

liuks liuks 23. Nov 2011, 21:06

Turbut mes cia visos durnos istatymai gal keites per siandien😃Idomu butu zinot ka jis tokio padare,nes jei dave 4h vidury nakties susitikima,tai turbut tikrai kazka rimto taip jau pagalvociau...

23. Nov 2011, 21:03

įdomu kaip įsikovojai ir dar 4 val, juokinga...į izoliatorių neįleidžiama, reiškia jis jau sėdi ir tikrai vėjus šneki, naktį niekas i tokias įstaigas neįleidžia, juokinga, net graudu

23. Nov 2011, 21:00

Atsakant i jusu klausima tai tikrai parai su vyru uzdarytai pasilikti negalima. Jei buvot su tuo susidurusi turetumet zinoti😀 Be reikalo niekas zmoniu nesulaikineja ir neuzdaro parai ar ilgesniam laikui. Juk esate nescia, paistenkite nesijaudinti, jei parai uzdare, ryt is pacio vyro suzinosit kas ir kaip.

liuks liuks 23. Nov 2011, 20:58

Oho,jei tavo vyras nieko nepadare,tai jo nebutu ir uzdare,o antra turbut tavo hormonai siaucia,nes gal dar tavo vyrui turetu is restorano vakariene atnest,atiduot telefona,o kamera kaip viesbuty irengt,nes jis tavo vyras istatymai lygus sitoj vietoj.

23. Nov 2011, 20:57

simute esu ant tiek nusiteikusi ryztingai del sawo seimos, kad ding dieve drasiai net ir psichinej tarp baisiausiu manjaku del vyro ar waiko praleisciau nakty ☹ manau mylinciam asmeniui yra drasos ir ryzto viskam. aciu kaikurioms uz palaikyma 😘 lekiu pas brangiausia, issikovojau savo teise bent 4 valandas pabuti ir pasneketi su mylimuoju.

23. Nov 2011, 20:51

na matot lietuvoje tokie istatymai kad geda ju klausyt ir skaityti, esu visu simtu procentu nusiteikusi pries sia sali, ir gailiuosi net tuo kad waikelis per wisa sita bezabrazija gali cia spet gimti ;/ lietuva ne salis , cia tokie istatymai kad zmogaus teisiu beweik nera , viskas tik pries jy ☹ baisu

23. Nov 2011, 20:37

man kazkaip netgi nekiltu noras pasimegauti naktimi su vyru uzdarytai kameroje...ir dar nesciai.Juode,nepergyvenk,kaip bebutu gyvename teisineje valstybeje,kurioje kiekvienas teisesaugos instituciju veiksmas yra pagal istatymo raide. be to,retai kada buna,kad sulaiko siaip sau-tiesiog is oro.saugok save ir maziu

23. Nov 2011, 20:20

Oi mergaite kokia tu naivi, ką ta kakadu visagalė?juode jei jau tikrai tas vyras toks nekaltas, teismas bus jūsų pusėje, nenuostabu, kad telefonas atimtas tokie įstatymai, tokia tvarka, net batų raiščius išveria, o kad jau talžo, muša, tai mažiau apie tai galvok. jei pas tave toks priešiškas nusiteikimas, tai tada nėra ką diskutuoti, matos, kad esat jaunos panelės-visagalės...

23. Nov 2011, 20:03

vilniuje jie

23. Nov 2011, 20:02

pamatysi viska iskart paaiskins😉

23. Nov 2011, 20:02

Juode tokioj situacijoj svarbu islikti ramiai,esi nescia dar. Kokioj saly esat? Lietuvoj? Seip uz nieka tikrai negalejo sulaikyt,gal gabeno kontrabanda? Arba gabeno ir pats nezinojo? Seip tai reikia laukt kol jis pats su tavim susisieks,paskambins arba parasis laiska. As buvau panasioj situacijoj,ir tikrai zinau ka tai reiskia...

23. Nov 2011, 20:02

pagrasink kad paskambinsi i kakadu...visi dabar l bijo,kad to kazko neivyktu ir neparodytu per tv....

23. Nov 2011, 19:59

Savo laiku esu padarius paaugle daug administraciniu pazeidimu , ir uz tai kad su draugais swenteme viesoje vietoje teko taip pat nakty praleisti kpz uzdarytai, tai patikekit jei as tada turedama 17 meteliu sugebejau gauti is mielu pareigunu bananu per sonus uz tai kad jiems nuotaika prasta, nezinia ka jie cia daro, bijau kad jo nerodo del to kad sumuse patys ;/ nes is pradziu pareiske buwo kad gali laikyti kiek nori , o kai as uzdainawau sawo jog tik 24h be irodymo kazkokio jie mane apreke iswijo .... ;/

23. Nov 2011, 19:59

o tai jis gal su fura grizo,ar kur ji sulaike? gal kazkas ivyko ko tu net nezinai apie savo vyra...bet rytoj isaiskes.jei nepaleis,kreipkis i advokata.o gal isgeres buvo uz vairo,del to irgi sodina...

1 2 3