Vaiko elgesys gimus broliukui ar sesutei

31. Jul, 08:23

Norejau pasiklausti ar visi susiduriate su problema kai pasikeicia vaiko elgesys gimus kitam vaikuciui. mano dukrai 3 metai, o pries menesi mums gime antra mergaite. tai nuo siol pirmagime kazkaip nebeklauso, supratu kad jai reikia demesi stengiames ja apgobti tokiu pat demesiu kaip ir sesutei (aisku ne visada iseina, pvz maitini kudiki, o mergaite ko nors nori) :) bet jinai visiskai nebekreipia i mus jeigu graziai su ja kalbi tai jinai ignoruoja tol kol nesusunki ant jos. taip atrodo kad seimoje vien tik barniai. :( o noretusi, kad butu ramybe ir visi sutartume. gal turite kokiu patarimu ka siuo atveju daryt

sraigiukas sraigiukas 02. Nov 2013, 10:34

Kai gimė mažiukė, Mildužei buvo beveik 3m. Kai atsivežėm namo, reikėjo labai žiūrėt, nes norėjo ir nešioti ir kokiais sausainiais pavaikšinti 😀 Vėliau atsirado šiek tiek pavydo, bet jis minimalus, dabar mažiukė, kuriai 1m daugiau pavydi sesei, nes tik dičkė atsisėda ant kelių prisistato mažulė ir stumia sesę 😀 Dabar jau smagu kai jos abi žaidžia, aišku ir pykščių daug būna

08. Mar 2013, 18:17

laba as turiu dukra jai bus 5 ir sunu jam bus 3. kai sunus gime dukra iskart pamacius ji pamilo niekam neliaizdavo lyst prie jos brolio.

02. Jan 2013, 10:32

turiu 4 ir 3metuku berniuka ir mergyte,laukiuosi trecio,bus berniukas,bijau vaiku reakcijos ,pratinam prie minties kad greit bus broliukas....

05. Mar 2010, 19:34

musu mazajai dabar 4.5metukai,kai ji gime sunui buvo 13metu,reakcija buvo puiki,labai mylejo ir ziurejo,bet dabar kai jau sakyciau gan didele prasidejo piktumai tarp ju,jis jos neleidzia i savo kambari,jinai pyksta ,zodziu barasi brolis su sese baisiai,o mazoji labai megeje yra ka nors broliui iskresti tokio kas jam nepatinka

02. Mar 2010, 11:18

mano sunui jau beveik 5 metukai daba atsirado ir sesute kuriai 2 men tai broliukas pavydi sesutei ir reikalauja daugiau demesio

27. Feb 2010, 16:04

Mano dukrytei 3metukai.kai gims leliukas bus jai 3,6men.baisoka.nezinia kaip sureguos.bet dabar tai laukia labai.vis sneka pirksim mazyciu drabuzeliu broliukui😀

23. Feb 2010, 13:11

pradzioj man buvo srteso kaip reaguos ar miegos ar nepriklest broliukas pirma naktis namie praejo be jokiu neskludumu👍 tik po kiek laiko pasimate pas sese lengvas pavydukas na tikiuos susitvarkem reikaliukus nejauciu kad dukryte blogai jaustusi 😀 ir pazaidzia kartu susede nors tarp ju 5 metai skirtumas

23. Feb 2010, 12:46

kas keisčiausia, sūnus sesutę pripažino nuo pat jos gimimo. dabar saugoja sesę, kad kas neišneštų, žaidžia, net kenčia dantis sukandęs, kai sesė jam už plaukučių tampo.šaunuolis mano

01. Feb 2010, 20:13

Pas mus ir barniai,ypac dabar ,kai dantukai dygsta☹ Vyresnelis 1,4m.Mazyle 4men.Buna visko patampo jai uzplauku,ar siaip ka nors padaro tik ,kad butu viskas jam,o jai nieko,tikuos,kad laikui begant supras,kad mylim abu vienodai😀Na gal tik tiek yra blogai,kad tetuka jis myli labiau negu mane☹

01. Feb 2010, 20:05

mano sunui bus4metai,o broliukui 7men.bet jis jy myli,megsta priziuret,neskriaudzia,dalinasi zaisliukais,net keista kai daugumu guodzias😀

01. Feb 2010, 18:16

Nu as to lb tikiuosi ,nes dbr tai jis tik ziuri kaip ja nuskriaust ar dar kazka negero padaryt,kaip ji atsirado lyg viskas buvo gerai,bet kaip paaugo ir pradejo vaiksiot jis lb pasikeite ...

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 18:12

Mano situacija panaši, tik mano didžioji mergikė o mažasis sūnelis- manau viskas pasikeis kaip pradės žaisti kartu,norės pamokyti, padėti..😀

01. Feb 2010, 18:10

Sveikos mamytes.mano sunuj tuoj 5 metai.kaip atsirado sesute jei 1metukai,jo elgesys lb pasikeite pasidare piktas irzlus ir nesukalbamas.beto lb pradejo skriaust mazaje,patarkit ka daryti .aciu jums 😀

24. Jan 2010, 15:38

Sveikos mamytes,mano didziajam bus 5 o mazajai 3 tai kol mazoji gulejo lovytej jokiu pavydu nebuvo,o kai pradejo vaikstynej vaiksciot ir pati bandyt stotis,tai buvo visko,ojojoj,ir pastumdavo ir su zaislu barksteledavo,o db be vienas kito niekur

22. Jan 2010, 20:23

sveikos mamytes, mano vyresniam greit 5metai, o mazajam beveik 3men.Tai visa mano nestuma vyresnysis buvo ruosiamas tam ivykiui, buvo kalbama apie leliuka...Kalem i galva , kad abu bus lygiai taip pat mylimi...Mazyliui gimus buvo sioks toks sokas didziajam, bet po to viskas susitvarke ir jau po poros dienu didysis laabai mylejo mazaji broliuka..Manau norint nesuteikti vaikui sreso reikai ji ruosti is anksto..

blogietee blogietee 07. Jan 2010, 15:26

sveikos mamytės, mano pirmagimei jau 7 metai, o sūneliui 3 mėn. tai sesytė labai laukė broliuko, bet kaip jis atkeliavo tai buvo šiek tiek pasimetus, nes labai dėmesio reikalavo, vis ka nors iškrėsdavo kad tik atkreiptume dėmesį, nors patys labai stengėmės kad nepasijustų atstumta, tėvelis ir į cirką ir į kiną vedėsi, kartu pamokėles kaip visada ruošėme..

07. Jan 2010, 14:47

Mano merginai 4m. o mažajam 2,5 mėn. bet sesutė labai rūpinasi, vis bėga pas broliuką, dabar po atostogų su mama ir broliuku išeis į darželį, sunku bus be auklės 😀

13. Dec 2009, 12:46

Mano vyresnėlei ka tik sukako 7m., o mažasis jau 3mėn. Labai visi norėjom mergaitės, tai kai gimė sūnelis vyresnėlė, pasak babytės labai verkė, bet kai atėjo į ligoninę aplankyti, tai iš karto pamilo savo mažajį broliuką. Ir dabar ji yra pati geriausia auklė savo broliukui, mažylis net apsisapnavęs negali paaimanuot, iš karto bėga pas broliuka.

16. Oct 2009, 08:59

as auginu berniuka,kuriam jau 4m5men.o dukrytei dar tik2men ir sav.tai broliukas lb lauke seses,kai suzinojo kad as laukiausi.apie broliuka net girdet nenorejo.o mes tik nestumo pabaigoj suzinojom,kad gims dukryte.tai sunelio elgesys nepasikeite visai ir yra labai laimingas,kad turi sese.😀

15. Oct 2009, 14:52

kaip as pagimdziau antra mazyli tai labai pergyvenau del viresnio kad jis nepagalvotu kad yra nebemylimas.Bet kaip parveziau broliuka tai kaskaip net pati nustebau kaip jis paduodavo ciulptuka,arba kai pradedavo varkti pakviedavo mane labai rupinosi mazuoju broliuku todel visiem tevelem linkiu nepamirskit vyresniu atzalu!😀

06. Sep 2009, 09:58

jei vaikai viska padaro uz tave tai ka tu pati beveiki

06. Sep 2009, 09:58

na mano nomone negalima vaikams krauti angalvos mazujiu jiug jie praranda savo vaikyste ir laisve man taip atrodo zauru

26. Aug 2009, 22:02

na,kas liečia laisvę,tai nereikia to bijoti,aš kaiptik noriu vaikučius savarankiškumo išmokyti,patiems duoti apsispresti kažkurias detales,įvykius...

26. Aug 2009, 19:49

lurdi,smagu kai jau sitaip gali pasiremt vaikais.maniskis kolkas tik i parduotuve nueina,su broliu pabuna kad neverktu.bet jau siemet sakiau i mokykla pats eis nebevedziosiu,nu nebent ziema kai tamsu ryta buna.zinai bijau buot vaikui laisves daugiau 😀

25. Aug 2009, 15:59

Kai gime sunelismano didziajai dukrytei buvo 8metai.Labai sunkiai ji prieme broliuka,atsisedusi verkdavo ir sakydavo dabar jum rupi tik jis,o as jum nebereikalinga,kad mes jos nemylim.Mes jai aiskinom kad broliukas yra labai mazas ir jam reikia daugiau demesio.Aciu dievui dabar jau vargeliai baigesi😀Kaip smagu yra matyt kai vaikai kartu zaidzia😀bet mazylis dabar daro betvatke namuose,o sesute tvarkos ir traukineja peciukais niu kada jis baigs mana kambari"tvarkyt"😀

23. Aug 2009, 10:29

lurdi-koks skirtuma tarp jūsų vaikučių? vaikai visko gal ir nemoka,tiesiog mums,mamytėms jie visuomet idealūs ir patys pačiausi....

22. Aug 2009, 02:58

jei uzduotumet toki klausima mano vaikams ,tai jie supyktu,mano vaikai moka viska,nes sakiau ir mokiau kad jei manes neliktu,turit moket viska pacios,,

22. Aug 2009, 02:55

mamitukas777 ar keicia sauskelnes?,,,taip keicia,daro misiniukus ,eina i lauka,maudo,kepa kotletus,nesa siukles,eina i turgu,veda pas daktara,perka vaistus,,,,kur cia stebuklas?,,,

22. Aug 2009, 00:31

kai gimė mano mažylis,vyresnėliui buvo 1,8m. oi pavydo kiek buvo.... gal pačią pirmą savaitę atrodė viskas puikiai,tačiau kai sūnus suprato,kad šis lelius nesisvečiuoja,bet net ir gyvens kartu su mumis,tuomet pasipylė ožių ir išdykavimo lavina.... Akis ir užpakaly turėt turėjau,ir spjaudė ir gnaibė ir kando ir tempė,ir žaislais apmėtė ir su delniukais kur tik papuolė ten lapnojo.....

1 2