Vaiko elgesys gimus broliukui ar sesutei

31. Jul, 08:23

Norejau pasiklausti ar visi susiduriate su problema kai pasikeicia vaiko elgesys gimus kitam vaikuciui. mano dukrai 3 metai, o pries menesi mums gime antra mergaite. tai nuo siol pirmagime kazkaip nebeklauso, supratu kad jai reikia demesi stengiames ja apgobti tokiu pat demesiu kaip ir sesutei (aisku ne visada iseina, pvz maitini kudiki, o mergaite ko nors nori) :) bet jinai visiskai nebekreipia i mus jeigu graziai su ja kalbi tai jinai ignoruoja tol kol nesusunki ant jos. taip atrodo kad seimoje vien tik barniai. :( o noretusi, kad butu ramybe ir visi sutartume. gal turite kokiu patarimu ka siuo atveju daryt

19. Aug 2009, 21:30

LYRDI nori pasakyti tavo vaikai keitcia mazajiam sauskelnes........

15. Aug 2009, 21:37

na jis kambarius per 20 min aptvarkys nepataisomai,,,oj kiek sesem asaru buvo,,

15. Aug 2009, 19:56

Cia turbut del tu bardaku visi vaikai kovoja😀)Mano irgi tas pats😀

15. Aug 2009, 00:27

mergaites broliuko nebeisileidzia i savo kambary,,{9 men},,sako,,na jau ne ,uzteks ,,tu vien bardakus darai,,

12. Aug 2009, 21:31

Mano sunui 8metai,o mazajam 1.7m,tai vyresnelis kartais tampa su broliu vieno amziaus,jei pasakai ,kad broliukas jau pats pavalgo,tai jis irgi as irgi moku😀),tiesiog nori,kad ir jam tiek demesio skirtum kiek broliui.Manau tai naturalu!!!O siaip rupinasi broliu,abu zaidzia,ka paprasau ta ir padaro!

12. Aug 2009, 19:45

o dabar kadangi yra ir broliukas ir sesute tai visi trys dziaugiasi,kol nereikia broliui keisti sauskelniu,,o jau tada barasi kas pakeis,,

12. Aug 2009, 11:54

Mano dukrytei greitai bus 5 metukai, broliuko ji begalo laukė. Kai tik suzinojo jog pagaliau turės tapo tikra rupintojelė. Broliui gimus labai ji saugo net nuo mūsų su vyru,neleidzia vaiko paerzinti, tik pradeda krioknoti, sese jau vietoj! Sunelis jai atsidekoja tuo paciu- nepamatysi ryte laimingesnio veidelio kai pamato pagaliau atsikelusia ir ateinancia sese.

10. Aug 2009, 16:26

be problemu mano dukrytei ir 5 metukai buvo ruosiama siam ivikiui.Pamacius broliuka pabuciavo.Truputi gal dabar yra siokio tokio pavydo bes susitvarkom be problemu stengiames nenusisukt nuo vaiko

10. Aug 2009, 13:04

musu dukrytei 5metai.ji labai lauke broliuko.kai jis gime ir mes parvaziavome is ligonines namuciu musu pirmagime buvo labai pasimetusi.nezinojo ka daryti.sedejo savo kambary.nors anksciau,kal nebuvo broliuko duodavosi musu miegamajam,kaip pasiutusi.jautesi toks atitolimas nuo vaiko.nors ir,kaip bandem mes ja kalbinti ar bendrauti ji atsiribojo nuo musu.davem jai laiko.po keliu dienu viskas praejo.ir sese tapo tikra sese.padejo man rupintis maziuku.

vaidlina vaidlina 08. Aug 2009, 08:18

mes dar tik laukiam broliuko-tai kaip bus,ziuresim😀

04. Aug 2009, 21:19

na kai gime antras vaikas ,bedu buvo,atimdavo buteliuka,vare lauk man nuo keliu,,o dabar kaip myli,,be seses but negali,,

04. Aug 2009, 09:37

mano pirmagimei dukrai buvo 2,5 metuku,kai gime sesute.buvo ir pavydo,ir asaru,bet po 2-3 men kai jau visiskai apsiprato,nebekyla jokiu problemu.myli savo sesute,zaidzia kiek imanoma pazaisti su mazu vaikuciu,ir zaislais pasidalina.zodziu jokio pavydo nebeliko.

04. Aug 2009, 09:35

mano pirmagimei dukrai buvo 2,5 metuku,kai gime sesute.buvo ir pavydo,ir asaru,bet po 2-3 men kai jau visiskai apsiprato,nebekyla jokiu problemu.myli savo sesute,zaidzia kiek imanoma pazaisti su mazu vaikuciu,ir zaislais pasidalina.zodziu jokio pavydo nebeliko.

01. Aug 2009, 18:58

sveikos mamytes musu pirmagimiui jau 5metai bet nekilo jiokiu problemu jis labai lauke savo broliuko net kalbedavo su jiuo kai buvo dar pilvelije

01. Aug 2009, 13:57

Labas mamytes, mes savo pirmojo vaiko tai klauseme pries pastojant ar noretu sesutes ar broliuko. kalbejomes kaip butu jei butu sese ar brolis o kai pastojau ir paiskinom kad pilvelyje jau yra leliukas ,tai mano sunus labai apsidziauge ir tikriausiai jau nuo to laiko pradejo labai myleti. Klausydavo pridejes ausyte prie pilvelio, kalbedavo su pilvu, o kai spardydavosi leliukas- tai toks laimingas budavo, eidavo visiems girtis kad jam lelius i ausi spyre...Tiesa, mano vyresneliui 7 metai, kai grizom is gimdymo namu, buvo labai pasimetes, nes visi kas skambindavo ar lankydavo, vis klausdavo apie naujagimi, taciau artimesniu paprasiau, kad butinai paklausinetu ir vyresnelio:ar broliukas nakti verke, ar leliukas valge, ar broliui pampersa pakeite ir t.t. ir zinokit su tokiu entuziasmu pasakodavo, kas buvo ir toks atsakingas pasidare, paskui prasydavo,kad duociau broli palaikyti ,pavezioti ,pamaitinti ir laaabai myli, ir saugo broli, ir dabar jau supranta, kad broliukas per mazas ka nors daryti pats, ir reikia viska daryti mamytei o jis tik padeda man.

01. Aug 2009, 13:19

na pas mus pirmagimiui jau greit 6m,bet problemu nebuvo.buvo momentas kai klause,ar mes ji mylim ar tik broli,bet paaiskinom,kad jiems musu meile vienoda,tik broliukui reik daugiau demesio,ir kazkaip labai normaliai tai vyresnelis prieme.tik labai nenori priziureti broliuko,bet as stengiuosi ir neverst.
gelegeda,manau kad pasikeis vyresneles elgesys tik reik kantrybes,tokio amziaus vaikui sunku suprast kad mama myli abi vienodai.

31. Jul 2009, 20:23

Norejau pasiklausti ar visi susiduriate su problema kai pasikeicia vaiko elgesys gimus kitam vaikuciui. mano dukrai 3 metai, o pries menesi mums gime antra mergaite. tai nuo siol pirmagime kazkaip nebeklauso, supratu kad jai reikia demesi stengiames ja apgobti tokiu pat demesiu kaip ir sesutei (aisku ne visada iseina, pvz maitini kudiki, o mergaite ko nors nori) 😀 bet jinai visiskai nebekreipia i mus jeigu graziai su ja kalbi tai jinai ignoruoja tol kol nesusunki ant jos. taip atrodo kad seimoje vien tik barniai. ☹ o noretusi, kad butu ramybe ir visi sutartume. gal turite kokiu patarimu ka siuo atveju daryt

1 2