Vaiko virš metų meniu

06. Apr, 11:15

mano sunus valgo 4 kartus pagrindinius valgius, o tarp ju gauna uzkandeliu. taciau matai kad vaikui atsibosta vis tas pats maistas. mes ryte ir vakare geriam misinuka, pietum gauna darzoviene su mesyte, ar zuvyte, pavakariam pieniska kose is pokeliu, kurios jam jau atsibode. noreciau pasiulyti jam ko nors naujo, tiesa jis valgo maista bendra su mumis, tik kartais as jam atskirai darau darzovienes. tad noreciau paklaust, ka naujo duot visos dienos metu? kaip jus maitinat savo vaikucius?

15. Oct 2012, 13:30

sveikos mums beveik pusantru metuku.Nuo beveik11men pradejau pratint prie musu maisto,dabar valgom viska.jokiu problemu,tik kad mesytes nelabai kramtyti nori,tai dar kartais sumalu ja,kad valanda laiko nesedet prie stalo😀ryte koses isverdu arba pirktines uzplikau per pietus valgo,ka pagaminu vakarienei kokia kose arba pietu maisto.mes pieno negeriam isvis,atsisake nuo10,5 men,tai arbatele,sultys,kompotus,vandenuka paprasta katrais isgeria.i tarpus duodu uzkandeliu vaisiu jogurto,sausainiu.tos kurios ryte duoda tik misinuka vaikui,jau pats laikas pradet duoti ka stipresnio,as nemanau,kad vaikas nuo misinio pavalgo tokio amziaus.mes jau nebepamenu nuo keliu men ryte koses valgom vietoj pieno.o jei ir atsigerdavo uz valandos ar pusvalandzio duodavau kose.

14. Oct 2012, 19:46

sveikos..labai aktualia mums tema bendraujat😀mano sunui 1.4men..yra taip kad suvalgom daug bet labai pats valgymo procesas sudetingas.maitinimo kedutej nesedi,tik ant keliu galiu pamaitinti ir tai su dainom ir reklamom.pusryciams buna dazniausia kazkokia dribsniu kose piene virta.priespieciu suvalgo jogutra,obuoli ar sumustini koki,bandele.po miegelio pietukai darzoves su mesyte,sriubyte.pavakariai vel kazka uzkandam ka turim spintoje😀vakariene vel kose,ar makaronai,zuvyte(zuvi ruosiu taip:apkepu zuvi miltuose,tada ja turinu labai mazame kiekyje vandens su bulvyte ir tarkuota morka,prieskoniai).pries miega pienas parduotuves.norisi kazka naujo.nes blynus nelabai valgo per sprangu jam.siaip visko suvalgom vienu kartiu apie 300-400g.turime 9 dantukus pilnai islindusius,o 4 dar tik po kampuka tai beda su kramtymu😀kas skanu sukramto viska,o pvz jau pietuku nekranto,trinu sakute😀

11. Jul 2011, 14:55

sveikos 😀 mano sunui beveik 1.4men. pusryciam arba vakarienei valgom uzpilama avizu kose, kiausiniene, sumustinukus, kartais supjaustau ir piene ismirkau baranka 😀 pietum dazniausiai tai ka ir mes valgom, t.y. darzoves su mesa, plovas, sriuba su mesa, makaronai su mesa... kaip ir melinaake minejo, pietums kazkas mesisko 😉 buna, kad pietu nedaug valgo, tai vakarienei pasildau ta pati 😉 o i tarpus tarp rimto maisto suvalgom kokia varskyte ar jogurta, sausaini par duoniuka, dabar kai toks dekingas metas daznai ivairias uogas valgom...jis aplamai uoginis pas mane, tik iseinam i lauka, iskart lekia prie zemuogiu ar serbentu 😃

09. Jul 2011, 19:55

labas mamytes mum 1.4men. pusryciam valgom kazka lengvesnio maistuko ar kokia lengva sriubyte, ar kosyte kokia isverdam, pietum betkas tik kad i ta tarpa ieitu ir mesa 😀 o vakarienei ir stengiuosi kazkokio lengvesnio maistuko 😀 valgo tapati ka ir mes patys, nebegaminu atskirai jau kokius 6men. 😀 neturejom jokiu bedu su putimais ir berimais 😀 mes karves pienuka geriam nuo 7 men, misinuko atsisake.. 😀 o ir uzkandziaujam mes taip pat visko, dabar ir uogyciu duodam visko 😀

09. Jul 2011, 17:42

Labutis. mazoji mano iki 1m.2men. valge labai gerai, dabar trubuti del dantuku ar karsciu vakarienes benori tik misinuko, koses nebeikisu. ryte labai skaniai valgo kiausiniene, neblogai varskyte miau, dar duodu dribsniu, kukuruzu, manu koses, varskeciu virtu. pietums panasiai ka ir mes patys, tik jai verdu garpuodyje, kai tuo tarpu musu kotletus ar kepsnius kepu keptuveje. vakare labai gerai valge koses, bet kaip minejau dabar vis sunkiau ju iduoti.tikiuosi laikinai. be kosiu dar kepu blynus, vaflius-sirdeles, pieniska sriubyte su ryziais ar makaronais. einant miegelio-misinuko. megsta grauzti rugine ar kvietine duonele ( pirkau norfoj, panasus kaip duoniukai, bet pigesni ir mazoji labiau juos megsta ), trapucius, kukuruzus nesaldzius.

laurora laurora 08. Jul 2011, 23:57

labukas. as savajai (13 men. neturinciai) darau atskirai, kadangi mano vyras megsta riebu ir sunku maista. o meniu mano mazes toks: rytais - kruopu kose (uzpilama, kukuruzu, grikiu, avizu, ryziu ir pan.)+pienas, pietums - darzoviene su mesa (zuvis, jautiena, kiauliena, vistiena), vakarienei - vel kruopu kose+pienas. dar duodu priespiecius (tyrele) ir pavakarius (jogurtas, varske) ir siaip ko pagrauzt (vafliukai, trapuciai). kosiu negardinu sviestu ar aliejum, o naujo maisto nedaznai duodu paragaut, nes nuo mazens turim dideles bedas su pilvuko putimu, kurios ir dabar nepraeina (ypac nuo kazko naujo). beje, kad ir atrodytu, labai skurdus mano mazes meniu, bet tyrimai tiesiog superiniai (vadinasi, nieko netruksta). pvz, nemanau, kad makaronai ar kokie blynai sveikiau uz kruopas. tad kol dar ji valgo tokias koses ir kol jautrus pilvas, palieku viska taip, kaip yra

10. May 2010, 17:47

kokius sausus pusrycius duodat savo mazyliams, ar yra skirti specialiai maziems vaikams. mano sunus ryte valgo misinuka, bt kai isgeria vis saukia mamam atrodo nepavalges. nezinau ka galima duot vaikams ir kaip paruost. as darau vis ta pati, diena valgo mesos su darzovem veliau koses is pokeliu, vakarienei misinukas, taip valgo gerus 4 kartus i diena, gal jam mazai/ patarkit ka pasiulyt naujo? ir pusryciams ka duodat savo mazyliams? saket kad jusu vaikas valgo ka ir jus, tai mazdaug kas tai butu? labai aciu....

30. Apr 2010, 22:03

Mes nuo 11 men geriam karves pienuka,dabar mums 1m ir 1men,geriam ekologiska pienuka,bijom kad nebertu nes turejom problemyciu su berimais.Ryte dar sugriauziam sausainuka arba banana,arba jogurtuka.

27. Apr 2010, 21:06

nu nzn kodel as kakavos neduodu niekad..bet tikrai,mamos,kurios duodat kakava-kaip ja gaminat?

27. Apr 2010, 12:35

O kokia kakava geriat? As dar kzkaip bijau pradet duoti kad neisbertu...

21. Apr 2010, 16:24

mielos mamytes,ar pamirsot,kad karves pieno negalima iki 2m?tik misiniai!ka jus sau galvojat?? juokauju 😃 ir mes geriam piena.mum 1.5m o per diena isgeria 2 buteliukus kakavos.ja geria su grynu pienu.valgo viska ka ir mes 😀

21. Apr 2010, 15:47

mums irgi metai ir 3 menesiai.pusryciams valgom sausu pusryciu su pienuku..kartais dar paskrudintos duonos su sviestuku duodu..pietums kokia darzoviene ..mesytes..kartais valgom pirktines koses jei nespeju isvirt nieko kito...nu bet ten darzovienes irgi yra😀i tarpus tai sauaini koki grauzia tai obuolius ,nes labai juos megsta..vakarienei kokios baltos sriubytes(smulkiu makaronu dazniausiai,nes lab.megsta)..veliau jogurto gal kokio dar.karves pienuko kokie 2-3 buteliukai sueina jam kol uzmiega..nes isgeria viena koki ir vel atsigauna duodas...paskui dar pagert nori..nu taip ir vargstam 😀

12. Apr 2010, 15:15

Nesuprantu kaip čia mano pranešimas atsidūrė apie dietas grikines?Juk rašiau kiton kategorijo[grožis ir sveikata]

12. Apr 2010, 14:38

mes pieno ryte negeriam nuo 10men, pats atsisake., o vakare praso, anksciau gere misinuka, paskui pakeiciau i piena ir toliau geria😀

10. Apr 2010, 19:23

mamukas, mano mazasis irgi nevalgo mesos, mes irgi su vyru juokiames, kad bus vegetaras, labai valgo visas darzoves, bulviu patiekalus, varskes apkepa, jogurta, varskyte, bent jau kartais valgo vistiena ir kalakutiena, o jautienos visai nevalgo (isspjauna), labai megsta sausainius, duona, batona ir pan 😀 dazniausia valgo ta, ka ir mes su vyru valgom, tiesiog nededu prieskoniu, i maista dedu tik druskytes arba darzoviu buljona be "E"

10. Apr 2010, 16:24

Iš kur pas jus mamkos tiek valios dietoms?Aš tai negalėčiau taip.Ar nebus jojo efekto?

10. Apr 2010, 15:05

Mažius nuo metukų karvės pieną gėrė😉
O omletukas paprastai: kiaušinis, pienuko, druskytės, krapų. Labai skaniai valgo su burokėlių salotom😉

10. Apr 2010, 14:54

pas mus nera atskiro meniu maziukei,nebent gaminu ka labai astraus,saslykus,tortilija ir panasiai,ji jau labai senai valgo tai ka ir mes valgome😀.begalo megsta sriubas,koses,kiausiniene ir skystais tryniais keptus kiausinukus,o ypac kas yra is bulviu,mesos ji labai mazai valgo,juokiames su vyru kad turbut bus vegetare,nes daugiau valgo kas yra is darzoviu ir grudiniu patiekalu

10. Apr 2010, 13:23

o jus misinuka davet, ar karves pienuka. omletuka kaip daret savo mazyliui?

10. Apr 2010, 11:26

Mažius nuo kažkur 1 metų ir 4 mėn pats atsisakė ryte gerti pieną, tai pusryčiams duodu košytę 4 grudų, omletuką, blynukų. Kartais tiesiog suvalgo varškytės kai nevalgadieniai užeina😀

10. Apr 2010, 10:38

o ka duodat savo mazyliams pusryciams? mes geriam misinuka, bet pamazu noreciau ji pakeist kitkuo? ir kaip darot?

06. Apr 2010, 16:24

Sveikos😉
na nuo kokių 1 metų ir 2 mėn mažius valgo beveik viską ką ir mes (išskyrus rukytą mėsa ir dar keli produktai). Kadangi vaikas apetitu nesiskundžia, tai valgo viską. Ypač mėgsta omletuką, obuolinius blynus, kopūstų sriubą, plovą...Žuvytę valgo, bet be didelio susidomėjomo. Porą kart kepiau orkaitėj į foliją įviniojus, žuvis gavosi labai minkšta ir sultinga.
Dėl mesytės, tai būna kelias galkutes įdedu į siubytę. Taip pat mėsytė su bulvių koše ar ryžiai, dar salotos kokios.
Ai mums 1 metai ir 8 mėn😉

06. Apr 2010, 16:20

sriubas visokias: burokeliu, darzoviu su ryziais, darzoviu su mesa(frikadelemis), darzoviu su makaronais, kopustu, rugstyniu,kokias tik sugalvoju. is mesos darau kotletus, kartais idara dedu suri, kepu dazniausiai orkaiteje, nes man taip labiau patinka, darau guliasa, kepu musta mesa, paukstiena kepam. o garnyrui valgom bulves, ryzius, makaronus, grikius. viska kaip ir patys mes, taip ir jis valgo, su prieskoniais, aisku visada idedu mazai, vyrui truksta, bet jis gali sau papildomai uzsiberti

06. Apr 2010, 16:12

o kaip jus padarot vaikui tarkim mesyte, su kuo duodat? ar sriubas kokias verdat?

06. Apr 2010, 15:42

o mano valgo blynus su saldytomis, trintomis braskemis. kepu mazus arba lietinius ir jis mielai valgo. mano mama sako, kad blynai yra vaiku megstamiausias patiekalas, ir visi megsta juos😀 o zuvies nevalgo, tik lasisa, jokiu kitu neisiulysi, ir bulviu koses nenori. o mesa kepta ar virta, ar malta valgo su malonumu, sriubas dievina, tik paskutiniu laiku visko mazai valgo, nes dantukai nori dygti, bet taip apetitu nesiskundzia. kakavos nera geres, tik piena, arbatas ir vandeni😀

06. Apr 2010, 14:30

arnuti,lietiniu ir mano maziuke nevalgo,nei su varskyte,nei su obuoliais.bet kiek su mama kalbejau sake dazniausiai taip ir buna.lietinius pamegsta vyresni vaikiukai.mano maziuke kakava lb megsta.tai 2x per diena geria.

06. Apr 2010, 14:27

mamytes,nejaugi nera tokiu,kurios augintu 1-2m vaikiukus.istiesiu daugumai seimu su tokio amziaus vaikiuku maitinimu problema.gal yra mamu,kurios turit ypatingu receptu ir jusu vaikiukai valgo,net ausytes linksta.noreciau,kad mano princese zuvyte valgytu..bet ne i burna.

06. Apr 2010, 14:25

aciu, aisku. as daviau miltiniu blynu susuktu su bananu anksciau tai nelabai valge, veliau daviau su varske tai viena suvalge, tik labai sausa buvo tai daviau arbatos, galvoju gal pasiulyt virinto pienuko kad gertu, taip geriam misinuka

06. Apr 2010, 14:22

arnutis,o gi lb paprastai.imusu kiausinuka,vos vos cukriuko,vandenuko(nesigeria taip riebalai) ir keli sukstai miltu.kepu maziukus,ant silpnos ugnies,kad nesukeptu.tada supjaustau i kokias 8 dalis blyna.cia ziurint kaip vaikiukas kramto.obuoliu koses,ar siaip kokios uogienes ir niam niam.jei nevalgo taip,duodu blyna tiesiog i rankas.kol valgo atsigeria arbatytes ar kakavos.

06. Apr 2010, 14:18

laura 1116 sakei blynus duodi, noriu paklausti kokius duodi ir kaip jam pasiulai kad juos valgytu?

1 2