Vaiko virš metų meniu

06. Apr, 11:15

mano sunus valgo 4 kartus pagrindinius valgius, o tarp ju gauna uzkandeliu. taciau matai kad vaikui atsibosta vis tas pats maistas. mes ryte ir vakare geriam misinuka, pietum gauna darzoviene su mesyte, ar zuvyte, pavakariam pieniska kose is pokeliu, kurios jam jau atsibode. noreciau pasiulyti jam ko nors naujo, tiesa jis valgo maista bendra su mumis, tik kartais as jam atskirai darau darzovienes. tad noreciau paklaust, ka naujo duot visos dienos metu? kaip jus maitinat savo vaikucius?

06. Apr 2010, 13:31

AI kvaisa as 😀 jo o nuo tokio amziaus galima daugiau duot visko zinoma po truputi 😀

06. Apr 2010, 13:22

MANYTES PIENUKAS 😀 ARBA MISINUKAS 😀

06. Apr 2010, 12:29

mano dukrytei 1.6 m.valgom 3x per diena.syrit pusryciams viriau grikiu kosytes.pietums viriau sriubos ir antra patiekala.valge abu.vakarienei kazka sugalvosiu.siaip nuo 10 men valgom viska.blynus,duonyte,sriubas.tik su mesa sunku buvo.db jau ir ja valgo.valgo viska,ka valgom mes.

06. Apr 2010, 12:17

mes visa seima valgome ta pati maista, ir atskirai vaikui neruosiu. pietus darau tokius, kad tiktu ir mazam, ir dideliam. priespieciam suvalgo obuoli, babana ar jogurto,taip pat surio, bet siaip jis nera megejas uzkandziauti tarpuose tarp valgymu. jei labai kazko nori, papraso. esame jau ne mazi ir turim viska valgyti, priprasti prie ivairaus maisto, kol pradesime lankyti darzeli, nes ten jiems duoda viska ir neskirsto i leliuku ar suaugusiu maista

06. Apr 2010, 11:15

mano sunus valgo 4 kartus pagrindinius valgius, o tarp ju gauna uzkandeliu. taciau matai kad vaikui atsibosta vis tas pats maistas. mes ryte ir vakare geriam misinuka, pietum gauna darzoviene su mesyte, ar zuvyte, pavakariam pieniska kose is pokeliu, kurios jam jau atsibode. noreciau pasiulyti jam ko nors naujo, tiesa jis valgo maista bendra su mumis, tik kartais as jam atskirai darau darzovienes. tad noreciau paklaust, ka naujo duot visos dienos metu? kaip jus maitinat savo vaikucius?

1 2