Vaikučių lavinimas nuo metų

03. Sep, 10:11

Metų laiko vaikiukas atrodo dar mažas, bet iš tiesų jau toks protingas. Turbūt pats laikas užsiimti kažkokia veikla ir žaidimais. Maniškis kadangi nenusėdi vietoje, tai ir ilgai nesidomi vienu užsiėmimu. Pasisodini jį, kažką rodai, o jis jau už minutės nori bėgti :) Dėlioji kaladėles, kaštonus, o jis išmėto išmėto ir bėga sau. Mamytės, gal turit kokių patarimų? Papasakokite kuo ir kaip Jūs užsiimate su savo vaikiukais :)

08. Oct 2010, 22:23

mano maziukui 1m2men.gydu gydu katutes ploja nuo kokiu 6 ar 7 men.patinka jam lb 😀 muzika ir lb myli,soka ja isgirdes,net per tv pamates dainuoja i koki daikta tipo mikrofonas 😀 megsta stumdyti masineles,vartyti knygutes.jau ismoko nebeplesyti zurnalu o tiesiog vartyti 😉 meto ir vejasi kamuoliuka.tik beda kad jam vis kazko naujo reik,seni pabosta,tai dazniausiai istraukiu tokius kur seniai zaide tai lyg nauji buna 😃

27. Sep 2010, 16:33

Gerda, maniškiui dabar 1.3m 😀

21. Sep 2010, 17:12

su muzika draugaujame senai, turi savo megstamu😀 dabar labai idomios jam yra knygutes su lipdukais, pamete galva del ju. kartu darbuojames kasdien😀

21. Sep 2010, 17:04

nu va kaip smagu 😀😀 Galima aisku visokiais budais juos lavinti ir zaidimais,bet vaikai labai tobuleja ir vystosi su muzika 😀Loretux o tavo kiek laiko leliui jau?😀

21. Sep 2010, 17:04

nu va kaip smagu 😀😀 Galima aisku visokiais budais juos lavinti ir zaidimais,bet vaikai labai tobuleja ir vystosi su muzika 😀Loretux o tavo kiek laiko leliui jau?😀

21. Sep 2010, 17:00

Gerdusiux, labai faina, aš saviškiui irgi dainuodavau kol pilvelyje gyveno 😀 lopšines, klausydavau klasikinės muzikos. Dabar irgi padainuoju, ir eilėrašukus žaismingus kartoju 😀 čia jis geras klausytojas.

20. Sep 2010, 10:18

sweikos,mano mazylis tik pakeliui dar,bet is daugelio zmoniu girdejau kad geriausias lavinimas yra muzika.Jeigu pacios dainuojate argrojate geriausias vaikuciui issilavinimas, virs metuku pradeti netgi daineliu lengvu zodelius mokinti😀As savajam jau dabar pilvelyje bunant groju pianinu kiekviena diena,dainuoju 😀

19. Sep 2010, 21:27

Savo mažiui rodau naujus daiktus juos įvardinu db labai imlus naujiems žodžiams

18. Sep 2010, 16:52

sveiki. mazosios pirmoji knygute buvo apie 🤓iu me. nuo tada geriausia dovanele 😀

15. Sep 2010, 21:06

Čia jau sudėtinga užduotis, aš įsivaizduoju 😉 Tie labai įdomūs žaislai labai "įdomiai" ir kainuoja 😀 O jeigu jų reikia tik dviem kartam, tai gaila pinigus mokėt. Telieka palinkėt gerų minčių 😉

13. Sep 2010, 18:37

visko gali buti, loretux 😀ir dabar, arteja Martyno gimtadienis, galvoju, ka nupirkti, kad nebutu zaislas, ir kad butu idomu😀

13. Sep 2010, 15:31

Adatele, mes į jus panašūs 😀 atrodo ir toliau bus kaip jums 😉

10. Sep 2010, 21:46

bet ne visada yra laiko prisest pasneket tik trumpam,bet vis geriau nei nieko mat mazius irgi myli kompa 😀

10. Sep 2010, 21:10

Šit kaip😀...užtai va prašom virtualiai kiek jų turit;
) ir visos kažkuo panašios😀 su savo kleckų džiaugsmais ir naujom išdaigom😀

10. Sep 2010, 21:03

mes ne lt gyvenam neturiu draugiu cia uztai ir klausiau, o maniskis vienas irgi nezaidzia, reikia su juo, o kai as valgyt darau tai jis spinteles man tvarko......😀

10. Sep 2010, 20:44

Mariuko mamyte,geras klausimas kaip paįvairinti???😀 mums tai patinka su draugėm susieiti su vaikiukais, tada ir vaikučiai žaidžia ir mes gaunam pasipliurpt😉 o rutina tiesiog persekioja kolkas dažnai kol į darželį dar nelaikas..

10. Sep 2010, 12:32

mano vienas nezaidzia, turiu zaisti kartu. o zaislu nebeperkam, nes nezaidzia, turi galybe, o nereikia. geriau knygute parnesu, tai uzsiima ir vienas😀 o kai labai niekas nebedomina, tada einam namus tvarkyti, pietus ruosti, jam patinka savo rankute prideti😀 mielai su kempinele trina virykle ar kriaukle,geles padeda palaistyti. taip ir mokomes, ir viska pasidarau. bulves skutam, jis padavineja ir nuskustas sudeda, paskui gali nuplauti😀 skalbinius sudeda i skalbimo masina, tik leisk tokius darbus dirbti😃

10. Sep 2010, 12:00

Bet kad maniškio žaislai nelabai domina, arba bent jau labai trumpam. Jis tik ir žiūri ką nufyrinti įdomesnio, bet ne žaidimui tinkamo 😀 Jeigu kartu nesėdi ką nors žaisdama, tai ir jis nežaidžia vienas.

10. Sep 2010, 09:12

loretux pas mus ta pati situacija. Tecio net nelabai ir klauso, ka sudrausmina jis, o man uztenka pasakyti viena zodi ir liaujasi. Mamytes, ka jus veikiat per diena su maziuku, kai dabar nera jau orai is geriausi, juk pastoviai zaisti su maziuku nuvargstam ir valgyt reik daryti, ta pati rutina.....kaip ja paivairinti????mes karst nuo karto nusiperkam nauju zaisaliuku, na zinoma tada jau ir man idomiau zaisti, 😀

09. Sep 2010, 21:04

Tikrina ar siena ar galvelė tvirtesnė 😃 Bet iš tiesų nejuokas, gal neįsijaus per daug 😀 Mano atveju, kadangi su manim tik daugiau būna, tai aš daugiau baudžiu draudžiu, o kadangi vyras mažiau namie, tai jis lyg ir geresnis patampa :-/

09. Sep 2010, 20:29

musu tetukas irgi retai namie buna, tai jis prie manes prilipes net tada buna kai ir tetis. siandien isbandem zaidima su 1, 2, 3 bum tai maziui taip patiko kad is visu jegu duoda su galva i mano galva o po to i siena......

09. Sep 2010, 17:59

Smagu, aš norėčiau dažniau tų žaidimų matyt, bet yra kaip yra, gal keisimės dar, į gerą 😀

09. Sep 2010, 17:05

O mūsų mažius vos išgirdęs kad tėtis įvažiavo į kiemą, bėga spygaudamas tiaty tiaty😀 pasitikt..nuo tada mamos gali ir nebūti😀 žaidžia juodu sau..kartais mamytei net akys"rasoja" stebint..miela labai..

09. Sep 2010, 16:15

Aš galiu pasakyti, kad ir mūsų tėtis mažai namie būna, tai sūnelis tada nuo jo neatstoja 😀

09. Sep 2010, 13:21

o jusu tetis, mariukomamyte?

09. Sep 2010, 12:43

tai saunuolis jusu tetis. ar yra daugiau tokiu teciu

09. Sep 2010, 12:08

musu tevelis kartu piesia, soka ir knygutes skaito, kamuoli spardo. to praso pats mazius, nes tetis retai buna ir mazai laiko praleidzia kartu

09. Sep 2010, 11:35

mamytes o teveliai taip pat prisideda prie siu lavinimo zaidimu ?? ar jie uzsiima su vaikiukais?

07. Sep 2010, 10:28

daug priklauso ir nuo paties vaiko, nes mano, kai prima karta pamate plastelina, bijo ir neliete, paskui patiko. o dar, jis tokiu dalyku i burna nekisa, nieko nevalgomo neragauja

07. Sep 2010, 10:17

tokio laiko maniske turbut nelabai jau ten susikoncentruotu i minkima plastelino,viska i burna kisasi,tai baiktusi asrom,kad paragaut neduodu.😀 (medai1metukai)

1 2 3