Vasario mėn.gimę vaikučiai

21. Mar, 11:23

Sveikutes,manau jau laikas kopti į aukštesni amžių,ir pabendrauti naujoje temelėje :P, gal atsiras daugiau mamyčių kurių vaikučiai gimę vasario mėnesį :)

22. Jun 2012, 11:04

o tu apkabini ir pabuciuoji? pradek to nebedaryti ir elgtis taip kaip jis tada gal pajus kaip sunku nesulaukti silumos????? o gal dabar jam ta vadinamoji krize ir ji tikrai praeis, tik zinoma sunku kalbeti kai jis to nenori. jei turi kur isvykt su vaiku vaziuok savaite ar pas mama, paziuresi kaip jis reaguos ar pasiilgs? o gal kas su anyta negerai, gal nuteikineja? suprantama kai gyveni su anyta negali issiliet ir pasukauti ☹. bet kas be nutiktu su anyta niekada negyvenciau, nes kai dvi moterys myli ta pati vyra taip ir gaunasi. manau geriausia iseitis butu jums bandyt iseiti is namu ir gyventi atskirai. zinoma jei yra galimybes

22. Jun 2012, 10:03

linestra,tai saunu tau,o kasd jis neat neturi su manimi apie ka kalbeti,jis su mama daugiau bendrauja 😀 o mes neturim ka kalbetis,o jai ka pradedu sakyti jis tada parinasi😀nezinau kaip elgtis ir ka daryti?as jo labai laukiu kada gris is darbo,pasiilgstu,o kas is to kad jis grista,nei apkabina,nei pabucuoja☹

21. Jun 2012, 22:05

dovile69, mes gyvenam pas mano tevus, as visuomet galvojau kad neimanoma padaryt nieko kai gyveni su kitais, bet pasirodo imanoma 😀 😀, mano vyras buvo toks pat jis myliu karta ar tris i sav tepasakydavo ir tai po mano pasakymo, dabar bent desimt kart i diena isgirstu ir net kaikada pasakau zinau mielasis zinau 😃😃😃😃😃

21. Jun 2012, 22:03

sveikos, kiekvienoje santuokoje buna krize, neskubekite galvoti ar verta buti su juo 😀 pas mus ir taip buvo, o viska sutvarke dvieju savaiciu issiskyrimas(su dukra isvykus buvau), jau du menesiai turiu beprotiska demesi. jis aiskina kad supranta dabar ka mes reiskiame, nors ir iki tol mylejo ir demesi rode bet dabar ypac. mano vyras dirba kas kelinta para tad trintis turetu but, brt jos nera. kai jis dirba atrodo nublusiu,kaip jo truksta, nes mes praktiskai viska darome kartu 😀.... o isvykus as jau taip pat galvojau, nes kazkaip buvo suvokimas kaip gera vienai, bet kai grizau namo supratau, kad man sio zmogaus reikia ir as be jo kaip ir niekas 😀.... susitvarkys viskas mielosios tik parodykit iniciatyva ne tik maisto gaminime bet ir... kalbu is patirties, sugalvokite sex zaidimuku ar ko, vyrus tai uzveda... sia diena jauciuosi kaip pirmaji draugystes pusmeti, per nugara laksto siurpuliukai, kaskart pagalvojus apie vyra ar kai jis prisiliecia 😀 tiesiog pradejau elgtis taip kaip jis nori ir man tai patinka 😀

21. Jun 2012, 15:01

pas mus ir as jam sakiau kad noriu tokio demesio kaip tik pradejom draugauti,o jis sako jau nebetas amzius jam😃😃 nezinau kaip bus iki ko daisim mes cia su tokias sawo pasakimais ir noras,buna kad as jam ka pasakau tai sako nesvaik nesamoniu tiu☹arba jai apkabinu ar seip ka tai sako jis man zinau kad myli mane,jam kazkaip jo maziau reik,o va as tai reikalauju jo,nes jai nereikalauciau tai tikrausai kaip brolis su sese gyventumem,o gal dar todel taip elgesi jis,kad pas jo tvus gyvenam☹

20. Jun 2012, 12:01

sandruska,as suprantu tawe,nes as demesio ir noriu is vyro,sakau jam kad truksta man jo,o jis sako jug rodau tau ji,gal nesuprantu as jo nzn☹sako kad myli mane,bet man mazai demesio,buna ir as pagalvoju kada geriausai ait sawo kelias,bet myliu ji as,nzn gal viskas bus ok,gal as labai reikli

11. Jun 2012, 12:29

svarbu,kad yra noras antram leliu😀

11. Jun 2012, 11:04

ojej kiek klaidu padariau 😃 turejo buti : nieko nebus reikes tikrai antra planuoti 😀

11. Jun 2012, 10:59

tai kad labai smagu 😀 nbieko nebsu riekes tikrai antra planuoti 😃

11. Jun 2012, 10:43

nu ir norai pas tawe😀

10. Jun 2012, 23:11

dabar noreciau, kad laikas sustotu 😀

10. Jun 2012, 21:37

dar ir kaip fainai😃

10. Jun 2012, 21:01

ir neblogai 😃😃😃😃 kaip smagu su tokiais vaikais kurie ne dienom bet valandom kazka naujo ismoksta 😀

10. Jun 2012, 12:11

o pana pavaro😀 manoji tai danuoja nosa nosa😃

10. Jun 2012, 11:32

maniske isikando dabar Lady Gaga, jetau as jos zurnaluose nepazistu, o ji tik kur ja pamato sako :O GAGA 😃

10. Jun 2012, 09:42

manoji tai taip neissidirbineja😃mjai bezdzonauja tai koke daina,kalba😀

08. Jun 2012, 20:06

na man ir taip atrodo 😀 nieko susitvarkys 😀

08. Jun 2012, 14:46

na ziuresiu, jei dar pasikartos tai reikes susirupinti - bet labiau linkusi tiketi kad cia tv ytaka...

08. Jun 2012, 12:46

avieteee, na pas mus taip Vilte nesielgia, nors taip pat uzmiega musu lovoje, o tik poto ja perkeliam 😀 ji kaip tik pavydi manes labai teveliui neleidzia apkabinti ar buciuoti 😀 gal vis gi is tv vaikas ismoko? manau paklausk mk psichologes 😀

08. Jun 2012, 10:12

aciu uz sveikinimus 😀 o sakykite ar dideli bezdzioniukai jusu vaikuciai?ar labai viska bando megdzioti? nes as vakar vakare net susirupinau savaja, jau gulejom lovoj - dukryte kaip visad uzmiega pas mus tik paskui pernesame y jos lova, tai isjungus visus tv, ji tokia meili pasidare, pradejo glaustis prie manes, ir pradejo mane buciuoti taip kaip suage buciuojasi (vyras ir moteris) net sutrikau, o sita dar net uzsimerke ir rankytem man veida laike- tai taip susirupinau kur ji to ismoko, bandziau klausti jos - bet zioplike tik juokiasi...ar tik nebus cia tv kaltas, o gal metas kraustyti ja is tevu miegamojo...net nezinau, likau tokia labai sutrikusi...

07. Jun 2012, 14:56

avieteee,oi kaip fainai😀sveikinu jus😘😀

07. Jun 2012, 14:53

linestra,zinok mes ir neinam te tobuvai,bet vaikstom,begojam,aciu dievui😀

07. Jun 2012, 13:37

avieteee, kaip smagu jums 😀 maniske ir labai daug sneka su kiekviena diena nemenkai zodizu nauju isgirstam, na su vaiksciojimu pas mus kaip ir problemele, bet vaikus laaaabai myli 😀

07. Jun 2012, 13:29

Labas merginos, na mes tai jau suplanavom antra, tai uz poros menesiuku supuosim dar viena mergycka 😀 o vyresnioji tai mano ir kalba nemazai, aisku dar nera tie zodeliai tokie rislus, bet jau sakinukais pavaro kai kada...labai supranta viska, viska pati nori daryti, kieme tai tokia atsargi ji - jei kazkur lipti, kartis tai labai atsargiai - nera nutruktgaleve, prie vaiku ir nelenda - nedrysta...

07. Jun 2012, 12:53

labas,na mes kolkas neplanuojam dar😀o kalbam tai oi oi mes,tikra tauskute manoji😀ir stebina kekviena diena mane😀 labai jai vaikai patinka,tai kaip isiaina i lauka tai keleta valandu su jais pralaksto😀

06. Jun 2012, 11:56

Sveikos, na kaip mamos neplanuojat sekanbciu pagranduku? man jau toks klausymas iskyla, nes visi aplink zuja kad jau mum metas antra tureti 😀 kaip su mazyliu kalba? maniske per pastaruosius du men labai daug zodziu ismoko ir kasdien nustebina vis naujais zodeliais 😀

05. Jun 2012, 11:38

na ir orai cia pas mus😛

02. Jun 2012, 22:26

lafe, dekui 😀

02. Jun 2012, 21:36

Linestra kokia grazi tavo mergaite😀

02. Jun 2012, 20:39

*dovile69

1 2 3 4 5 ... 13