Vieniša mama- tai laisvo elgesio moteris???

06. Jun, 03:08

Nepaneigsite,mielosios,kad daugumos nuomone iki siol nepakitusi...ir jei jau moteris neistekejus ir vaikas be tevo,be jo pavardes ir isvis nera irasytas gimimo liudijime,tai ji jau laisvo elgesio moteris....gulasi tipo su kuo pakliuvo ir ne nezino kas vaiku tevas ir pan... Zinot,as labai susimasciau sia tema,todel ir nusprendziau padiskutuoti.... Juk del zmoniu negyvensi-nekrisi kruvinais keliais ir neseksi paskuj "papasa",jei jis i tave spjove ir vaikas jam nerupejo,vien del to..kad butu gimimo liudijime irasyta jo pavarde.... o kam viso to..jei jam noro su vaiku matytis nera...jei ji aplamai matysi kaip savo ausis be veidrodzio...Kaip jus reaguojat i kai kuriuos is visuomenes esancius zmones su tokiais pamastymais ir replikom apie vienisas mamas????ar imate i galva,ar net nesureaguojat???Kartais man visiskai dzin ka masto kiti...bet buna dienu,kai imu i galva viska ir laabai sielvartauju...kad per tokia neteisybe iskresta likimo zmones kaltina mus-vienisas mamas...

07. Jun 2010, 18:45

cia gal tas statusas likes is senesniu laiku, kai i vienisas mamas ziuredavo kreivai? dabar, manau, siek tiek pasikeites tas poziuris...

06. Jun 2010, 16:04

vika ar tau tikrai 26? ar kas ivare toki dideli nepilvertiskumo jausma?
niekas tai apie vienisas mamytes negalvoja😉 o jei kas ir galvoja - tai tikrai nera verti , kad nuliustum del tokiu ju kalbu 😀 turi dukra tad auksciau nosi, ji is taves ir kitu neturi pajusti kad "yra" kitokia nei tie vaikai kurie auga pilnose seimose. be to ir tose pilnose seimose buna tokiu dalyku, kad geriau jau vaikui augti be kurio nors is tevu 😉
nori pavyzdzio - pas mus kaimynystei seima jauna tokia yra - kai tik tetis isvaziuoja (kaip suprantu uzdarbiaut i uzsieni ) - taip baliai festivaliai, padruskes ir padruskinai sniurais pas ja eina. vyras gryzta ir vel ramu tylu 😃 ir ka apie tokia 2 vaiku mama galvot????
be to manau kad vienisos mamos daznai buna atsakingesnes. tik nereikia zud but isikalti sau i galva kad vaikams butina reikalingas "tetis". viskas savo laiku 😉

06. Jun 2010, 12:31

Tai vat - kiti giminės vyrai tikrai parodys tavo mergytei ką reiškia vyras giminėj, ir suformuluos jai vyrišką etaloną 😀

06. Jun 2010, 12:29

Kristullia, na taip..mes neatstojame tevelio..bet stengiames ir mylet,ir geromis buti,ir grieztesnemis...nes kai nebuna tevelio..atrodo kad vaiaks buna savimi nepasitikintis ir pan..uztai ir yra didziausia baime del vaiko charakterio..juk jis turi stiprus,savimi pasitikintis buti...o ne mindomas...nes daug yra vienisu mamyciu kur sunelius tokius mergaitemis isauginusios.. 😕 as dar kazkaip lengviau jauciuos,kad pas mane dukryte,kad turi seneli,kad turi kriksto teveli..va tas kazkiek pliuso duoda 😀

06. Jun 2010, 12:29

vienisa ar ne vienisa,visos mes mamos.ir visos vertos pagarbos😀

06. Jun 2010, 12:13

Paskaičiau tą - laisvo elgesio moteris ir nusipurčiau. Šlykštūs tie kurie drįsta taip manyti ar net pasakyti. Vieniša mama kaip tik yra tvirta ir verta pagarbos, nes ji viena vaikui atstoja ir mamą ir tėtį, ji stipresnė. Ir aš asmeniškai tokias moteris gerbiu.

06. Jun 2010, 12:08

Laimonda,nezinau ...kazkaip laaaaaaaaabai parupo mintys kitu mamyciu...tokiu pat vienisu arba tu,kurios tokiomis buvo 😀 svarbi nuomone ir ja labai priimu giliai 😀

06. Jun 2010, 12:05

vika na ir mintys tave apsedo,kas yra?

06. Jun 2010, 11:51

Rasituk,aciu uz palaikyma 😀 mum tai rupi 😀
Giedra,nu va..ka as ir kalbu..man irgi geda pries tevus..vien del to,kad susidaro nuomone kaip cia auklejo ir pan..o as auklejama grieztai buvau 😀 zinai ,bet del kitu negyvensi...as dabar mastau viska daryt del dukrytes 😀 viska viska viska,kad ji butu laiminga..kad iseitu i gyvenima teisingesni ir kad nebutu kvailai naivi kokia esu as 😀 va kas leicia "tevas nezinomas" tai taip...slyksciai skamba...as tai net dukrai surasiau visa info apie ji ateiciai 😀 vardas pavarde gimimo data ,kur gyveno ir t.t.ir pan. Jei nores mazoji,gales ieskot ateity tevo..bet manau bus protinga ir tokio niekso nenores net akyse matyt 😀

06. Jun 2010, 08:55

labas rytas mamytes. na sita tema man visad buvo idomi labai, kaip tik reikes man eit dabar i ta socialini tvarkytis visokius popierelius nu ir bla bla bla, vienur radau parasyta ( ia internete) kad jei vaikucio tetis gimimo liudijime neirasytas tai priimta manyti ikad mama nezino kas jos vaiko tetis!!!! o dieve pabek i siaure taip liudna ir slykstu pasidare tuo metu... as juk zinau kas mano vaiko tetis... bet va kaip Vika tu ir sakai, jeigu jam neidomu niekas kas susije su vaikuciu tai cia dabar as kekse skaitausi?? kartais ir man pasidaro taip liudna kad sitaip yra, man aplinkiniu nuomone tai ne visada idomi budavo, bet tarkim siuo metu man geda pries savo tevus... nors tai turetu buti maziausia beda, geda todel kad jie ne taip mane auklejo kad as prisidaryciau vaiku nuo desimt vyru ir visus auginciausi viena. zinoma cia visiskas apsurdas, bet va sutike mane gatvej kelios bobutes ten is kazkur pazystamos ir visad paklausia : Nu Giedrute o tai kur tetis. arba : tai kada vestuves? atrodo as kiekvienam dabar privalau aiskintis kas ir kaip. su tokiom nesileidziu i kalbas.
va issiliejau biskuteli 😀

06. Jun 2010, 03:08

Nepaneigsite,mielosios,kad daugumos nuomone iki siol nepakitusi...ir jei jau moteris neistekejus ir vaikas be tevo,be jo pavardes ir isvis nera irasytas gimimo liudijime,tai ji jau laisvo elgesio moteris....gulasi tipo su kuo pakliuvo ir ne nezino kas vaiku tevas ir pan... Zinot,as labai susimasciau sia tema,todel ir nusprendziau padiskutuoti.... Juk del zmoniu negyvensi-nekrisi kruvinais keliais ir neseksi paskuj "papasa",jei jis i tave spjove ir vaikas jam nerupejo,vien del to..kad butu gimimo liudijime irasyta jo pavarde.... o kam viso to..jei jam noro su vaiku matytis nera...jei ji aplamai matysi kaip savo ausis be veidrodzio...Kaip jus reaguojat i kai kuriuos is visuomenes esancius zmones su tokiais pamastymais ir replikom apie vienisas mamas????ar imate i galva,ar net nesureaguojat???Kartais man visiskai dzin ka masto kiti...bet buna dienu,kai imu i galva viska ir laabai sielvartauju...kad per tokia neteisybe iskresta likimo zmones kaltina mus-vienisas mamas...

1 2